STRONA GŁÓWNA
  • .
  • szkoła z klasą
  • Przekaż 1% podatku na Szkołę
  • RODO
  • certyfikat
klasa sportowa o profilu piłki noznej
«   1 2 3 4 5 6    »

Zapraszamy na Rajd Powitania Wiosny Mościce 2016

Oddział PTTK Ziemi Gorzowskiej z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przygotowało dla piechurów 3 trasy. Wszelkie informacje można znależć na stronie internetowej: pttkgorzow.pl

Na nas czeka trasa nr 3: Mosina - Torfowisko - Jezioro Jelenie Oko - Jezioro Wielkie - Mościce (9km)

Czekamy na chętnych!

opiekun SzK PTTK - Jadwiga Sobolewska

Szkolne Koło PTTK w Bogdańcu

NA DOBRY POCZĄTEK ...

Dnia 18 lutego 2016r. rozpoczęło działalność Szkolne Koło PTTK.
Organizatorem i opiekunem koła jest p. Jadwiga Sobolewska (wszystkim znana jako p. Jagoda) - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowawca kl.IIa SP. W szkole pojawiły się plakaty zapraszające do uczestnictwa w zajęciach i spotkaniach.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat „ tajemniczego” Oddziału PTTK Ziemi Gorzowskiej  wejdź na stronę internetową: pttkgorzow.pl. W zakładkach: Strona główna , Koła i Kluby , Terminarz 2016 dowiesz się więcej. Na tej stronie znajdziesz  informacje, gdzie znajduje się główna siedziba tej organizacji, kogo zrzesza i czym zajmują się  jej członkowie.

Można  być tylko uczestnikiem  Szkolnego Koła PTTK, a można też stać się członkiem Oddziału PTTK Ziemi Gorzowskiej posiadającym legitymację PTTK z uprawnieniami do zdobywania odznak Krajoznawczych ROK i OTP (Odznaka Turystyki Pieszej i Regionalna Odznaka Krajoznawcza) i innych przywilejów.

Komu nie straszne są  trudy wędrówki, dokuczające pragnienie, dźwiganie plecaka z kanapką  i  zmęczenie  długim spacerem, niech do nas dołączy………………………. Czekamy!

Serdecznie zapraszamy

opiekun SzK PTTK - Jadwiga Sobolewska

«   1 2 3 4 5 6    »