„Pracownie komputerowe dla szkół i „Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej w bibliotekach szkolnych

W  ramach projektu „Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej w bibliotekach szkolnych  i pedagogicznych” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, nasza szkoła od 2006 roku wzbogaciła się o jedno urządzenie wielofunkcyjne oraz cztery zestawy komputerowe wraz z oprogramowaniem.
W roku 2007, w ramach projektu „Pracownie komputerowe dla szkół”, współfinansowanego przez EFS, Ministerstwo Edukacji Narodowej zakupiło sprzęt komputerowy do dwóch pracowni informatycznych w szkole podstawowej i gimnazjum. Szkoły wzbogaciły się o jedenaście zestawów komputerowych, notebooka, projektor multimedialny, drukarkę laserową, skaner oraz niezbędne oprogramowanie.

Dorota Fabianowicz i Sławomir Sitasz