„Ucz się i rozwijaj”

Trwa projekt w Gimnazjum „Ucz się i rozwijaj” finansowany z dotacji unijnych.
W ramach tego programu uczniowie naszej szkoły (60 osób) mogą zgłębiać tajniki wiedzy na dodatkowych zajęciach języka polskiego, matematyki, chemii, fizyki i języka angielskiego oraz niemieckiego. Projekt zakłada także wiele zajęć integracyjnych, grupowych, zawodoznawczych, które będą się odbywać na spotkaniach kilkudniowych.
W dniach 13-15.06.2010r.oraz 15-17.06.2010r. uczniowie gimnazjum i klasy szóstej szkoły podstawowej wyjechali do Ustronia Leśnego koło Witnicy na warsztaty integracyjne, wzmacniające
mocne strony uczestników.
Zajęcia były prowadzone prze panią Olę, pana Grzegorza i pana Jacka. Pierwszego dnia odbyły się
warsztaty psychologiczne. Drugiego nastąpiło podzielenie na grupy, odbyły się warsztaty psychologiczne i wspinaczkowe.
Ostatniego dnia wszyscy byli załamani oraz smutni, że już trzeba wyjeżdżać.
Bardzo nam się podobało i na pewno następnym razem skorzystamy z takich atrakcji.