• ..
  • PROJEKT 2016/2017

Wyniki ankiety przeprowadzonej wśród uczniów

"Badanie świadomości ekologicznej uczestników projektu pt."Poszukujemy odnawialnych źródeł energii w woj.lubuskim".
Zadanie dofinansowane przez WFOŚiGW w Zielonej Górze

wa.pdf » wyniki_ankiety

Wyniki konkursu fotograficznego

Nagrodzone prace uczniów w konkursie fotograifcznym "Poszukujemy odnawialnych źródeł energii w woj.lubuskim". Nagrody otrzymali: Daria Dobrzańska, Aleks Dużalski oraz Wiktoria Nachowiak. Zadanie dofinansowane przez WFOŚiGW w Zielonej Górze

Szukamy z klasą 2b

23.11 uczniowe z klasy 2b poszukiwali odnawialnych źródeł energii w najbliższej okolicy. .Zadanie dofinansowane przez WFOŚiGW w Zielonej Górze

3a na tropie odnawialnych źródeł energii

30.11 uczniowie z klasy 3a poszukiwali odnawialnych źródeł energii w najbliższej okolicy.
Zadanie dofinansowane przez WFOŚiGW w Zielonej Górze

Konwencjonalne i niekonwencjonalne źródła energii”

Konwencjonalne i niekonwencjonalne źródła energii

oze.ppt » Konwencjonalne i niekonwencjonalne źródła energii

Odnawialne źródła energii - Artykuł dla uczniów SP

oze.pdf » Odnawialne źródła energii

Kolejne poszukiwania za nami

22.11 uczniowe z klasy 2a poszukiwali odnawialnych źródeł energii w najbliższej okolicy. Zadanie dofinansowane przez WFOŚiGW w Zielonej Górze

Pierwsze poszukiwania za nami

Piątek 18.11 listopada uczniowie klasy 2c poszukiwali odnawialnych źródeł energii w najbliżeszej okolicy. Brali udział w warsztatch naukowych oraz w plenerowych zajęciach edukacyjnych. Uczniowie zwiedzali zakłady produkujące energię elektryczną i cieplną z wykorzystaniem odnawialnych źródeł, które są zlokalizowane w niedalekim sąsiedztwie od Klubu Młodego Wynalazcy.   Na kolejne wyprawy poszukiwawcze wybiorą się ucznowie klasy 2a - 22.11, 2b - 23.11 i 30.11 - 3a.

„Poszukujemy odnawialnych źródeł energii w województwie lubuskim”

Gimnazjum im H.Sienkiewicza brało udział w konkursie ogłoszonym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej „Poszukujemy odnawialnych źródeł energii w województwie lubuskim”. Otrzymaliśmy dotację na warsztaty w Stanowicach i poszukiwanie odnawialnych źródeł energii w naszym województwie.
W ramach projektu uczniowie klas: 2a, 2b, 2c i 3a  wezmą udział w warsztatach naukowych