• ..
«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

Tydzień projektów w Neutrebbin

Znalezione obrazy dla zapytania hydrodynamic fll

W dniach 26-29 czerwca 2018 r. uczniowie z klasy VI, VII, 2a, 2b i 3c wzięli udział w Tygodniu Projektów w szkole w Neutrebbin.

Warsztaty polsko-niemieckie w ramach projektu LEGO

Znalezione obrazy dla zapytania hydrodynamic fll

W dniach 8-9 czerwca 2018 r. w Witnicy odbyło się spotkanie w ramach polsko-niemieckiego projektu LEGO.

UWAGA zebranie z rodzicami

Dnia 5.06.2018r. odbędzie się zebranie z rodzicami
godz. 16:30– zebranie Oddziałowych Rad Rodziców, Zarządu Stowarzyszenia i Rady Rodziców (świetlica SP),
godz. 17:00– zebranie z rodzicami dzieci oddziału przedszkolnego 6-latki realizujących roczne przygotowanie  przedszkolne w roku szkolnym 2018/2019 (gabinet nr 4 SP)
godz. 17:00 – zebrania z wychowawcami klas szkoły podstawowej dot. rocznych osiągnięć edukacyjnych
godz. 17:30 – zebranie z rodzicami uczniów klasy I szkoły podstawowej rozpoczynających obowiązek szkolny w roku szkolnym 2018/2019 świetlica SP
godz. 17:30- zebranie z wychowawcami klas gimnazjum dot. rocznych osiągnięć edukacyjnych
 godz. 18:00 – 19:00 – konsultacje z nauczycielami szkoły podstawowej (hol Segment I) gimnazjum (hol Segment II).

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu
Małgorzata Reks

Z odwagą ratuj życie 2018

22 maja 2018 roku uczniowie klasy 3c gimnazjum zakończyli realizację projektu edukacyjnego pt. „Z odwagą ratuj życie”. Efektem spotkań warsztatowych byłaprezentacja ich umiejętnościz zakresu udzielania pierwszej pomocy, która odbyła się we wtorkowy poranek na placu za remizą OSP w Bogdańcu. Widownią gimnazjalistów, a jednocześnie uważnymi odbiorcami były dzieci z oddziałów przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu.

SZKOŁA PODSTAWOWA im.H.SIENKIEWICZA W BOGDAŃCU PAMIĘTA O ZBRODNI KATYŃSKIEJ!

11 kwietnia  2018 r. o godz. 9:50  odbędzie się uroczysty apel z okazji 78 rocznicy zbrodni katyńskiej oraz 8 rocznicy katastrofy lotniczej  w Smoleńsku w SP Bogdaniec o 10.30 - Apel Poległych przy Bogdanieckim Dębie Pamięci na placu przykościelnym. Do udziału  w  uroczystościach zapraszamy przedstawicieli samorządu lokalnego, mieszkańców  Gminy Bogdaniec oraz całą społeczność szkolną.

Walne Zebranie Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Bogdańcu.

Prezes Stowarzyszenia, Przewodnicząca Rady Rodziców i Dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu zapraszają
na Walne Zebranie Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Bogdańcu w dniu 27.03.2018r. (wtorek)
o godz. 17.00 w świetlicy szkoły podstawowej.

Porządek zebrania:

Otwarcie zebrania przez Prezesa Stowarzyszenia, p. Małgorzatę Pawlicką
Sprawozdanie Zarządu z działalności Stowarzyszenia.
Wybór skarbnika Stowarzyszenia.
Sprawy różne.

"Przedsiębiorczość wiejska" - konkurs fotograficzny

Miło nam poinformować, że Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa ogłosiła I edycję konkursu fotograficznego, dotyczącego polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich. Tematem konkursu jest "Przedsiębiorczość wiejska".

Dnia 13.03.2018r. odbędzie się zebranie z rodzicami
godz. 16:30– zebranie Oddziałowych Rad Rodziców, Zarządu Stowarzyszenia i Rady  Rodziców (świetlica SP),
godz. 17:00 – zebrania z wychowawcami klas szkoły podstawowej,
godz. 17:30- zebranie z wychowawcami klas oddziałów dotychczasowego gimnazjum,
godz. 17:30 – 18:30 – konsultacje z nauczycielami szkoły podstawowej – hol SP
godz. 18:00 – 19:00 – konsultacje z nauczycielami oddziałów dotychczasowego gimnazjum – hol GIMN.

KOMUNIKAT

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu informuje że w dniu 07.03.2018 (środa) następuje zmiana harmonogramu przywozu i odwozu uczniów w związku z odbywającą się w naszej szkole Akademią Bezpieczeństwa Fundacji PZU.
Przyjazd uczniów:

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »