«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

Przegląd Powiatowy Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego.

8 marca 2019r. w Kostrzyńskim Centrum Kultury odbył się przegląd powiatowy Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego realizowanego w ramach Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE 2019 dla powiatu gorzowskiego.Organizatorem przeglądu było Kostrzyńskie Centrum Kultury. Cieszymy się bardzo z sukcesu naszej uczennicy MILENY RUCKIEJ, która decyzją Rady Artystycznej otrzymała tytuł LAUREATA  i nominację do finału wojewódzkiego w kategorii klas VII,VIII, GIM.
Milenie gratulujemy,rodzicom dziękujemy za pomoc i wsparcie.
nauczycielka języka polskiego Teresa Krycka

Drodzy Rodzice - dnia 12.03.2019r. odbędzie się zebranie zgodnie harmonogramem

godz. 1630– zebranie Oddziałowych Rad Rodziców, Zarządu Stowarzyszenia i Rady Rodziców (świetlica SP),
godz. 1700 – 1730 – spotkanie dyrekcji, nauczycieli poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych, pedagoga z rodzicami klasy VIII – omówienie diagnoz, próbnych egzaminów, informacje o egzaminie, rekrutacja do szkół średnich – sala fitness segment II
godz. 1700 - 1745 – zebrania z wychowawcami klas szkoły podstawowej / klas dotychczasowego gimnazjum
godz. 1730 – 1800 – spotkanie dyrekcji, nauczycieli poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych, pedagoga z rodzicami klas IIIa i IIIb gimnazjum - omówienie diagnoz, próbnych egzaminów, informacje o egzaminie, rekrutacja do szkół średnich – sala fitness segment II godz. 1800 – 1845 konsultacje z nauczycielami w holach szkoły I segment i II segment budynku.
Na zebraniu omawiane będą sprawy bieżące.  Zapraszam dyrektor szkoły Małgorzata Reks

XXII Gminny Konkurs Recytatorski

W Konkursie Recytatorskim naszą szkołę reprezentowali:
 W kategorii klas I – III: Szymon Lechman i Borys Rogoziński.
 W kategorii klas IV – VI: Maja Paterek, Sara Zawadzinski.
 W kategorii klas VII – VIII SP i III Gimnazjum: Marta Bednarek, Kacper  Łyczek, Milena Rucka.

W Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Witnicy będzie reprezentować Szkołę Podstawową w Bogdańcu,  Milena Rucka (laureat).

Występy naszych uczniów wspierała obecność pani dyr. Małgorzaty Reks, opiekuna Marty Andruszko – Bazylewicz i członka Jury – nauczyciela Jadwigi Sobolewskiej

Wyróżnienia za udział w XXII Gminnym Konkursie Recytatorskim otrzymali:

Szymon Lechman z kl. I, Borys Rogoziński z kl. III, Maja Paterek z kl.V,
Sara Zawadzinski z kl.V, Kacper Łyczek z kl. IIIa Gimnazjum.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! opracowała J.Sobolewska

Zimowa przerwa świąteczna- dni wolne od zajęć dydaktycznych

Zimowa przerwa świąteczna: 24.12.2018 - 01.01.2019r.

Jedynie w dniach 24,27,28,31. grudnia 2018r. zorganizowane będą w szkole zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Zainteresowani rodzice proszeni są o zgłaszanie swoich dzieci do sekretariatu szkoły, pod nr.tel. 95 7510 041,  w terminie do dnia 19.12.2018r.

Zajęcia wychowawczo-dydaktyczne w przedszkolu natomiast realizowane będą w tych dniach zgodnie z obowiązującym planem pracy.

List Minister Edukacji Narodowej do Rodziców

Szanowni Państwo,

Rodzice i Opiekunowie Uczniów VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum,

LMEN.pdf » List Minister Edukacji do Rodziców

Trójbój dla Niepodległej

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Sosnach w dniu 8 listopada 2018 r. zorganizowała  nietypowe zawody, które symbolicznie nawiązywały do wysiłku włożonego w odzyskanie wolności przez naszych przodków.

Uczniowie III klas gimnazjum w Centrum Kształcenia Zawodowego w Gorzowie Wlkp

W dniu 15.11.2018 klasy III gimnazjum miały okazję zapoznać się z ofertą Centrum Kształcenia Zawodowego w Gorzowie Wlkp.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie zabezpieczenia dzieci przed skutkami chorób zakaźnych

(...) w poczuciu troski o zdrowie dzieci i młodzieży zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych. W związku z powyższym kierujemy do Państwa Dyrektorów oraz Rodziców i Opiekunów dwa osobne listy.

ListMinisterEdukacjiNarodowej.pdf » List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego do Rodziców i Opiekunów Uczniów

Konkurs z języka angielskiego dla klas III gimnazjum- etap szkolny.

Przypominamy, że szkolny etap konkursu z języka angielskiego dla uczniów dotychczasowego gimnazjum odbędzie się na drugiej godzinie lekcyjnej w czwartek 8 listopada 2018r. Serdecznie zapraszamy!  A. Lipińska i A. Bucholska

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »