STRONA GŁÓWNA
  • ...
  • szkoła z klasą
  • Przekaż 1% podatku na Szkołę
  • RODO
  • certyfikat
zszbogdaniec.edupage.org
«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

WOŚP 2020

W dniu 12 stycznia 2020 r. w hali Szkoły Podstawowej w Bogdańcu po raz kolejny w naszej gminie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W trakcie imprezy udało się zebrać rekordową kwotę  31291.78 zł, oraz 218 Euro. W tym roku Orkiestra grała dla dziecięcej medycyny zabiegowej. W koncercie finałowym jak co roku nie zabrakło Zespołu Artystycznego „Buziaki”, uczniów Szkoły Muzycznej  a także występów wokalnych i tanecznych dzieci i młodzieży z gminy Bogdaniec, pokazów ratownictwa w wykonaniu tut. Strażaków OSP pokazów taekwondo, off road.                   
W organizację finału zaangażowanych było około 100 osób. Zapraszamy za rok.
źródło informacji:https://www.bogdaniec.pl/asp/pl_start.asp?ref=1&typ=13&menu=1&schemat=&dzialy=1&akcja=artykul&artykul=1816
Marek Tusiński

Strajk nauczycieli zawieszony

Od soboty 27 kwietnia 2019r. strajk zostaje zawieszony, a w związku z tym od dnia 29.04.2019r. zajęcia edukacyjne w szkole odbywać się będą zgodnie z tygodniowym planem lekcji.

Dowozy i odwozy uczniów według obowiązującego harmonogramu. 

Wśród osób wyróżnionych uczennica naszej szkoły

29 marca 2019 r. w Centrum Kultury w Żaganiu odbył się finał wojewódzki dla III kategorii Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. W przeglądzie wystąpiło 38 recytatorów z całego województwa. Wśród osób wyróżnionych znalazła się uczennica naszej szkoły, Milena Rucka, której serdecznie gratulujemy, a rodzicom dziękujemy za ogromne zaangażowanie. Lubuski Konkurs Recytatorski odbył się w ramach Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży Pro Arte, którego operatorem jest Regionalne Centrum Animacji Kultury. 

Przegląd Powiatowy Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego.

8 marca 2019r. w Kostrzyńskim Centrum Kultury odbył się przegląd powiatowy Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego realizowanego w ramach Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE 2019 dla powiatu gorzowskiego.Organizatorem przeglądu było Kostrzyńskie Centrum Kultury. Cieszymy się bardzo z sukcesu naszej uczennicy MILENY RUCKIEJ, która decyzją Rady Artystycznej otrzymała tytuł LAUREATA  i nominację do finału wojewódzkiego w kategorii klas VII,VIII, GIM.
Milenie gratulujemy,rodzicom dziękujemy za pomoc i wsparcie.
nauczycielka języka polskiego Teresa Krycka

Drodzy Rodzice - dnia 12.03.2019r. odbędzie się zebranie zgodnie harmonogramem

godz. 1630– zebranie Oddziałowych Rad Rodziców, Zarządu Stowarzyszenia i Rady Rodziców (świetlica SP),
godz. 1700 – 1730 – spotkanie dyrekcji, nauczycieli poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych, pedagoga z rodzicami klasy VIII – omówienie diagnoz, próbnych egzaminów, informacje o egzaminie, rekrutacja do szkół średnich – sala fitness segment II
godz. 1700 - 1745 – zebrania z wychowawcami klas szkoły podstawowej / klas dotychczasowego gimnazjum 
godz. 1730 – 1800 – spotkanie dyrekcji, nauczycieli poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych, pedagoga z rodzicami klas IIIa i IIIb gimnazjum - omówienie diagnoz, próbnych egzaminów, informacje o egzaminie, rekrutacja do szkół średnich – sala fitness segment II godz. 1800 – 1845 konsultacje z nauczycielami w holach szkoły I segment i II segment budynku.
Na zebraniu omawiane będą sprawy bieżące.  Zapraszam dyrektor szkoły Małgorzata Reks

XXII Gminny Konkurs Recytatorski

 W Konkursie Recytatorskim naszą szkołę reprezentowali:
 W kategorii klas I – III: Szymon Lechman i Borys Rogoziński.
 W kategorii klas IV – VI: Maja Paterek, Sara Zawadzinski.
 W kategorii klas VII – VIII SP i III Gimnazjum: Marta Bednarek, Kacper  Łyczek, Milena Rucka.

W Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Witnicy będzie reprezentować Szkołę Podstawową w Bogdańcu,  Milena Rucka (laureat).

Występy naszych uczniów wspierała obecność pani dyr. Małgorzaty Reks, opiekuna Marty Andruszko – Bazylewicz i członka Jury – nauczyciela Jadwigi Sobolewskiej

Wyróżnienia za udział w XXII Gminnym Konkursie Recytatorskim otrzymali:

Szymon Lechman z kl. I, Borys Rogoziński z kl. III, Maja Paterek z kl.V,
Sara Zawadzinski z kl.V, Kacper Łyczek z kl. IIIa Gimnazjum.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! opracowała J.Sobolewska

Zimowa przerwa świąteczna- dni wolne od zajęć dydaktycznych

Zimowa przerwa świąteczna: 24.12.2018 - 01.01.2019r.

Jedynie w dniach 24,27,28,31. grudnia 2018r. zorganizowane będą w szkole zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Zainteresowani rodzice proszeni są o zgłaszanie swoich dzieci do sekretariatu szkoły, pod nr.tel. 95 7510 041,  w terminie do dnia 19.12.2018r.

Zajęcia wychowawczo-dydaktyczne w przedszkolu natomiast realizowane będą w tych dniach zgodnie z obowiązującym planem pracy.

 

List Minister Edukacji Narodowej do Rodziców

Szanowni Państwo,

Rodzice i Opiekunowie Uczniów VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum, LMEN.pdf » List Minister Edukacji do Rodziców

Trójbój dla Niepodległej

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Sosnach w dniu 8 listopada 2018 r. zorganizowała  nietypowe zawody, które symbolicznie nawiązywały do wysiłku włożonego w odzyskanie wolności przez naszych przodków.

 

 

Uczniowie III klas gimnazjum w Centrum Kształcenia Zawodowego w Gorzowie Wlkp

W dniu 15.11.2018 klasy III gimnazjum miały okazję zapoznać się z ofertą Centrum Kształcenia Zawodowego w Gorzowie Wlkp.

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »