«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie zabezpieczenia dzieci przed skutkami chorób zakaźnych

(...) w poczuciu troski o zdrowie dzieci i młodzieży zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych. W związku z powyższym kierujemy do Państwa Dyrektorów oraz Rodziców i Opiekunów dwa osobne listy.

ListMinisterEdukacjiNarodowej.pdf » List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego do Rodziców i Opiekunów Uczniów

Konkurs z języka angielskiego dla klas III gimnazjum- etap szkolny.

Przypominamy, że szkolny etap konkursu z języka angielskiego dla uczniów dotychczasowego gimnazjum odbędzie się na drugiej godzinie lekcyjnej w czwartek 8 listopada 2018r. Serdecznie zapraszamy!  A. Lipińska i A. Bucholska

Konkurs przedmotowy z chemii etap szkolny.

Szkolny etap konkursu z chemii dla uczniów dotychczasowego gimnazjum odbędzie się w środę 14 listopada 2018r. o godz. 14.30 w gab. nr 5.  A. Drzewiecka

Szkolny etap konkursu z fizyki

Szkolny etap konkursu z fizyki dla uczniów klas 3 dotychczasowego gimnazjum odbędzie się we wtorek 13 listopada 2018r. o godz. 13.30 w bibliotece szkolnej A. Drzewiecka

UWAGA zebranie z rodzicami

Dnia 18.09.2018r. odbędzie się zebranie z rodzicami
godz. 17:0018:00 zebranie ogólne - hala sportowa
godz. 18:0018:45 zebranie z wychowawcami
godz. 18:45 – zebranie Oddziałowych Rad Rodziców, Zarządu Rady Rodziców i Stowarzyszenia - świetlica

Z odwagą ratuj życie 2018

22 maja 2018 roku uczniowie klasy 3c gimnazjum zakończyli realizację projektu edukacyjnego pt. „Z odwagą ratuj życie”. Efektem spotkań warsztatowych byłaprezentacja ich umiejętnościz zakresu udzielania pierwszej pomocy, która odbyła się we wtorkowy poranek na placu za remizą OSP w Bogdańcu. Widownią gimnazjalistów, a jednocześnie uważnymi odbiorcami były dzieci z oddziałów przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu.

SZKOŁA PODSTAWOWA im.H.SIENKIEWICZA W BOGDAŃCU PAMIĘTA O ZBRODNI KATYŃSKIEJ!

11 kwietnia  2018 r. o godz. 9:50  odbędzie się uroczysty apel z okazji 78 rocznicy zbrodni katyńskiej oraz 8 rocznicy katastrofy lotniczej  w Smoleńsku w SP Bogdaniec o 10.30 - Apel Poległych przy Bogdanieckim Dębie Pamięci na placu przykościelnym. Do udziału  w  uroczystościach zapraszamy przedstawicieli samorządu lokalnego, mieszkańców  Gminy Bogdaniec oraz całą społeczność szkolną.

Walne Zebranie Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Bogdańcu.

Prezes Stowarzyszenia, Przewodnicząca Rady Rodziców i Dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu zapraszają
na Walne Zebranie Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Bogdańcu w dniu 27.03.2018r. (wtorek)
o godz. 17.00 w świetlicy szkoły podstawowej.

Porządek zebrania:

Otwarcie zebrania przez Prezesa Stowarzyszenia, p. Małgorzatę Pawlicką
Sprawozdanie Zarządu z działalności Stowarzyszenia.
Wybór skarbnika Stowarzyszenia.
Sprawy różne.

"Przedsiębiorczość wiejska" - konkurs fotograficzny

Miło nam poinformować, że Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa ogłosiła I edycję konkursu fotograficznego, dotyczącego polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich. Tematem konkursu jest "Przedsiębiorczość wiejska".

Dnia 13.03.2018r. odbędzie się zebranie z rodzicami
godz. 16:30– zebranie Oddziałowych Rad Rodziców, Zarządu Stowarzyszenia i Rady  Rodziców (świetlica SP),
godz. 17:00 – zebrania z wychowawcami klas szkoły podstawowej,
godz. 17:30- zebranie z wychowawcami klas oddziałów dotychczasowego gimnazjum,
godz. 17:30 – 18:30 – konsultacje z nauczycielami szkoły podstawowej – hol SP
godz. 18:00 – 19:00 – konsultacje z nauczycielami oddziałów dotychczasowego gimnazjum – hol GIMN.

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »