• ..
  • PROJEKT 2016/2017
«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

Uwaga!

Zmiana dat Rekolekcji Wielkopostnych. Odbędą się 26,27,28 lutego 2018r. Lekcje w tych dniach odbywać się będą według planu po rekolekcjach od 10.40.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

W dniu 14 stycznia 2018r. w hali Szkoły Podstawowej w Bogdańcu po raz dziewiąty w naszej gminie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W trakcie imprezy udało się zebrać 20 121,83 PLN i 34,23 Euro

Wesołych Świąt

Świąt prawdziwie świątecznych

do naszej szkoły na
spotkanie wigilijne „Przy Gałązce świerku”

które odbędzie się dnia 15 grudnia 2017r., o godz. 16.00

w hali sportowej w Bogdańcu, przy ul. Pocztowej 7

Projekt polsko-niemiecki Lego 2017

8 grudnia nasi uczniowie we Frankfurcie nad Odrą wzięli udział w konkursie FLL 2017 HYDRODYNAMIC. Jak sama nazwa wskazuje w tym roku tematem przewodnim konkursu była woda. Zadania dla robotów były związane z poszukiwaniem, wydobywaniem, oczyszczaniem i oszczędzaniem wody. Poniżej fotorelacja z wydarzenia.

Gratulacje dla uczennicy klasy IIIb Natalii Kamińskiej.

Dnia 13 listopada 2017r. odbyły się eliminacje szkolne konkursu przedmiotowego z języka polskiego. Gratulacje dla uczennicy klasy IIIb Natalii Kamińskiej, która uzyskała wymaganą średnią i będzie reprezentować naszą szkołę w II etapie -rejonowym.Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach konkursowych.
nauczyciele języka polskiego: Teresa Krycka, Marek Sokół.

Szanowni Państwo,

W imieniu CEMS Club Warszawa, organizacji non-profit działającej przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, pragniemy zaprosić uczniów Państwa szkoły do udziału w trzynastej edycji projektu CEMS Chance, która odbędzie się w terminie 5-8 grudnia 2017 r. w Warszawie.

CEMS Chance to cykl 4-dniowych warsztatów skierowanych do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej z całej Polski, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej lub zdrowotnej. Podczas pobytu w Warszawie uczestnicy biorą udział w cyklu warsztatów, szkoleń i paneli dyskusyjnych, które mają na celu pomóc im w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej oraz zachęcić do samorozwoju.

Rekrutacja do projektu odbędzie się w dniach 1-14 listopada poprzez formularz na naszej stronie internetowej www.cemschance.pl. Do udziału w trzynastej edycji projektu pragniemy zaprosić 40 uczestników.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.

oc.pdf » oferta_chance_XIII

HYDRODYNAMIC - polsko-niemiecki projekt LEGO

Pierwsze warsztaty Lego już za nami! W dniach 29 września - 1 października, uczniowie naszej szkoły spędzili pracowity weekend pod opieką p. Edyty Kiełpińskiej i p. Anny Rutkowskiej-Szabla w Witnicy.W trakcie warsztatów zapoznali się z tegorocznym tematem konkursu, poznali nową matę oraz przeanalizowali zadania konkursowe. Umożliwiło to budowę podstawowego robota.

Akcja "Sprzątanie Świata"

W środę  21 września odbyła się akcja- Sprzątanie Świata. Hasłem tegorocznej akcji było: "Nie ma śmieci- są surowce". Udział w akcji wzięły wszystkie klasy gimnazjalne. Na godzinie wychowawczej  każda klasa wraz z wychowawcą wyszła w teren.  Młodzież sprzątała okolice  wokół szkoły, cmentarza, kościoła oraz nadleśnictwa. Śmieci nie było dużo, stąd wniosek, że świadomość dbania o środowisko jest wysoka. Klasy sprzątały i przy okazji świetnie się bawiły.

Beata Stankiewicz

Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18 odbędzie się 4 września o godz.9.00.
Zapraszamy !  Dowozy -
750 – pas Jenińca; 820  – Racław (przy kościele); 750 – pas Chwałowic; 825 – Stanowice

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »