• ..
«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

Zawodowcy w Gorzowie

Sukces uczennicy Natalii Kamińskiej

.Z satysfakcją informujemy, że uczennica klasy 3b –Natalia Kamińska zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego w dwóch konkursach przedmiotowych.

Natalia w marcu br. będzie reprezentowała Szkołę Podstawową w Bogdańcu w wojewódzkich finałach z języka polskiego i historii.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Teresa Krycka- nauczycielka języka polskiego, Remigiusz Wojczal- nauczyciel historii.

Zapraszamy do odwiedzania XVI edycji Targów Edukacyjnych ABSOLWENT 2018, imprezy z roku na rok zyskującej coraz większą renomę, na stałe wpisanej w kalendarz targowy branży edukacyjnej.

Targi w bieżącym roku odbędą się w miastach:

w dniach 6-7 marca 2018r. (wtorek-środa) w Zielonej Górze w hali LO nr VI (dawne Gimnazjum nr 2) przy ul. Świętych Cyryla i Metodego 9
w dniach 13-14 marca 2018r. (wtorek-środa) w Gorzowie Wlkp. w hali OSiR przy ul. Słowiańskiej 10
Więcej informacji na:  www.absolwent.targi.pl

Gratulacje dla Natalii Kamińskiej!

Z radością informujemy, że Natalia Kamińska, uczennica klasy 3b, przeszła do etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.
Serdecznie gratulujemy i jeszcze mocniej trzymamy kciuki.

Teresa Krycka - nauczycielka języka polskiego

Uwaga!

Zmiana dat Rekolekcji Wielkopostnych. Odbędą się 26,27,28 lutego 2018r. Lekcje w tych dniach odbywać się będą według planu po rekolekcjach od 10.40.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

W dniu 14 stycznia 2018r. w hali Szkoły Podstawowej w Bogdańcu po raz dziewiąty w naszej gminie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W trakcie imprezy udało się zebrać 20 121,83 PLN i 34,23 Euro

Wesołych Świąt

Świąt prawdziwie świątecznych

do naszej szkoły na
spotkanie wigilijne „Przy Gałązce świerku”

które odbędzie się dnia 15 grudnia 2017r., o godz. 16.00

w hali sportowej w Bogdańcu, przy ul. Pocztowej 7

Projekt polsko-niemiecki Lego 2017

8 grudnia nasi uczniowie we Frankfurcie nad Odrą wzięli udział w konkursie FLL 2017 HYDRODYNAMIC. Jak sama nazwa wskazuje w tym roku tematem przewodnim konkursu była woda. Zadania dla robotów były związane z poszukiwaniem, wydobywaniem, oczyszczaniem i oszczędzaniem wody. Poniżej fotorelacja z wydarzenia.

Gratulacje dla uczennicy klasy IIIb Natalii Kamińskiej.

Dnia 13 listopada 2017r. odbyły się eliminacje szkolne konkursu przedmiotowego z języka polskiego. Gratulacje dla uczennicy klasy IIIb Natalii Kamińskiej, która uzyskała wymaganą średnią i będzie reprezentować naszą szkołę w II etapie -rejonowym.Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach konkursowych.
nauczyciele języka polskiego: Teresa Krycka, Marek Sokół.

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »