«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

SZKOŁA PODSTAWOWA im.H.SIENKIEWICZA W BOGDAŃCU PAMIĘTA O ZBRODNI KATYŃSKIEJ!

11 kwietnia  2018 r. o godz. 9:50  odbędzie się uroczysty apel z okazji 78 rocznicy zbrodni katyńskiej oraz 8 rocznicy katastrofy lotniczej  w Smoleńsku w SP Bogdaniec o 10.30 - Apel Poległych przy Bogdanieckim Dębie Pamięci na placu przykościelnym. Do udziału  w  uroczystościach zapraszamy przedstawicieli samorządu lokalnego, mieszkańców  Gminy Bogdaniec oraz całą społeczność szkolną.

Walne Zebranie Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Bogdańcu.

Prezes Stowarzyszenia, Przewodnicząca Rady Rodziców i Dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu zapraszają
na Walne Zebranie Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Bogdańcu w dniu 27.03.2018r. (wtorek)
o godz. 17.00 w świetlicy szkoły podstawowej.

Porządek zebrania:

Otwarcie zebrania przez Prezesa Stowarzyszenia, p. Małgorzatę Pawlicką
Sprawozdanie Zarządu z działalności Stowarzyszenia.
Wybór skarbnika Stowarzyszenia.
Sprawy różne.

"Przedsiębiorczość wiejska" - konkurs fotograficzny

Miło nam poinformować, że Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa ogłosiła I edycję konkursu fotograficznego, dotyczącego polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich. Tematem konkursu jest "Przedsiębiorczość wiejska".

Dnia 13.03.2018r. odbędzie się zebranie z rodzicami
godz. 16:30– zebranie Oddziałowych Rad Rodziców, Zarządu Stowarzyszenia i Rady  Rodziców (świetlica SP),
godz. 17:00 – zebrania z wychowawcami klas szkoły podstawowej,
godz. 17:30- zebranie z wychowawcami klas oddziałów dotychczasowego gimnazjum,
godz. 17:30 – 18:30 – konsultacje z nauczycielami szkoły podstawowej – hol SP
godz. 18:00 – 19:00 – konsultacje z nauczycielami oddziałów dotychczasowego gimnazjum – hol GIMN.

KOMUNIKAT

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu informuje że w dniu 07.03.2018 (środa) następuje zmiana harmonogramu przywozu i odwozu uczniów w związku z odbywającą się w naszej szkole Akademią Bezpieczeństwa Fundacji PZU.
Przyjazd uczniów:

Zawodowcy w Gorzowie

Sukces uczennicy Natalii Kamińskiej

.Z satysfakcją informujemy, że uczennica klasy 3b –Natalia Kamińska zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego w dwóch konkursach przedmiotowych.

Natalia w marcu br. będzie reprezentowała Szkołę Podstawową w Bogdańcu w wojewódzkich finałach z języka polskiego i historii.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Teresa Krycka- nauczycielka języka polskiego, Remigiusz Wojczal- nauczyciel historii.

Zapraszamy do odwiedzania XVI edycji Targów Edukacyjnych ABSOLWENT 2018, imprezy z roku na rok zyskującej coraz większą renomę, na stałe wpisanej w kalendarz targowy branży edukacyjnej.

Targi w bieżącym roku odbędą się w miastach:

w dniach 6-7 marca 2018r. (wtorek-środa) w Zielonej Górze w hali LO nr VI (dawne Gimnazjum nr 2) przy ul. Świętych Cyryla i Metodego 9
w dniach 13-14 marca 2018r. (wtorek-środa) w Gorzowie Wlkp. w hali OSiR przy ul. Słowiańskiej 10
Więcej informacji na:  www.absolwent.targi.pl

Gratulacje dla Natalii Kamińskiej!

Z radością informujemy, że Natalia Kamińska, uczennica klasy 3b, przeszła do etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.
Serdecznie gratulujemy i jeszcze mocniej trzymamy kciuki.

Teresa Krycka - nauczycielka języka polskiego

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »