• .
«   ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...   »

24. Finał WOŚP Mierzymy wysoko!

Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów

120 tysięcy wolontariuszy WOŚP 10 stycznia 2016 roku wyjdzie na ulice nie tylko polskich miast, ale także zagra w kilkudziesięciu krajach na świecie.

PROGRAM WOŚP W BOGDAŃCU :

Christmas Karaoke Challenge- Gimnazjum Zespołu Szkół w Bogdańcu śpiewa świąteczne przeboje w języku angielskim

Dnia 15 grudnia 2015 roku w naszym gimnazjum zapanował prawdziwie świąteczny nastrój. Wszystko za sprawą I edycji konkursu „Christmas Karaoke Challenge”.

SPOTKANIE WIGILIJNE PRZY GAŁĄZCE ŚWIERKU

Wigilijny nadchodzi czas...

chcemy złożyć Wam życzenia w Dniu Bożego Narodzenia:

Niechaj Gwiazdka Betlejemska, która świeci Wam o zmroku,

doprowadzi Was do szczęścia

w nadchodzącym Nowym Roku!

W dniach 17-18.12.2015r. zorganizowane zostaną polsko-niemieckie warsztaty w ramach wymiany młodzieży PNWM.

Dnia 17 grudnia 2015 r. o godz.1600 w hali sportowej Zespołu Szkół w Bogdańcu odbędzie się SPOTKANIE WIGILIJNE PRZY GAŁĄZCE ŚWIERKU.

Gratulacje dla Oliwii Królikowskiej.

Miło nam przekazać, że uczennica Gimnazjum w Bogdańcu Oliwia Królikowska zdobyła tytuł laureata XXI Festiwalu Pieśni Religijnej w Pełczycach oraz zajęła I miejsce na XI Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej „Trzebiatowska Cecyliada 2015” .

Życzymy dalszych sukcesów. Dyrekcja szkoły w Bogdańcu.

WYNIKI KONKURSU HISTORYCZNEGO ETAP SZKOLNY - 25 LISTOPADA 2015r.

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie, którzy zdobyli co najmniej 80% punktów: J. Stuczyńska, B. Jędryczko,  N. Kamińska ,G. Mak, M. Furman

KONKURS REJONOWY ODBĘDZIE SIĘ W GORZOWIE WLKP. 12 LUTEGO 2016 r.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!  Nauczyciel historii: Remigiusz Wojczal

2B Gimnazjum wspiera gorzowskie schronisko dla bezdomnych zwierząt „Azorki”

W ubiegłym roku szkolnym klasa 1b wraz z wychowawcą rozpoczęła zbiórkę, którą nazwali „Szlachetną Złotówką”. Zaoszczędzone  w ten sposób pieniądze klasa 2b postanowiła przeznaczyć na zakup karmy dla zwierząt i wsparcie gorzowskiego schroniska. 3 listopada 2015 roku uczniowie klasy 2b z wychowawcą P. Anetą Lipińską udali się do schroniska i przekazali „Azorkom” ponad 100 kg karmy dla  psów i kotów.

"Polacy mają w sobie instynkt wolności"

W dniu 12 listopada 2015 roku  w sposób szczególnie uroczysty obchodziliśmy 97 rocznicę odzyskania niepodległości, a także  25 rocznicę  samorządności w gminie Bogdaniec.

Uroczystości rozpoczęła  akademia dla całej społeczności szkolnej  pod tytułem „Polacy mają w sobie instynkt wolności”, którą przygotowali nauczyciele i uczniowie Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Bogdańcu.

Uroczystości z okazji Święta Niepodległości i 25lecia Samorządności w Gminie Bogdaniec.

12.11 ok. godz. 10.00 - akademia dla uczniów "Polacy mają w sobie instynkt wolności"
12.11 ok. godz.14.00 Apel Poległych przy  Dębie Pamięci i pomniku  Pionierów

Ogłoszenie TKKF Zbyszko Bogdaniec zaprasza

TKKF Zbyszko Bogdaniec zaprasza miłośników piłki siatkowej z Gminy Bogdaniec do wspólnej gry

Londyn spotkanie organizacyjno-informacyjne

Spotkanie organizacyjno- informacyjne dla rodziców uczniów chętnych na wyjazd do Londynu odbędzie się we wtorek 27 października o godzinie 19:00 w gabinecie nr 5 (Gimnazjum Zespołu Szkół w Bogdańcu).

Serdecznie zapraszam
Aneta Lipińska (Nauczyciel j. angielskiego)

«   ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...   »