«   ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...   »

2B Gimnazjum wspiera gorzowskie schronisko dla bezdomnych zwierząt „Azorki”

W ubiegłym roku szkolnym klasa 1b wraz z wychowawcą rozpoczęła zbiórkę, którą nazwali „Szlachetną Złotówką”. Zaoszczędzone  w ten sposób pieniądze klasa 2b postanowiła przeznaczyć na zakup karmy dla zwierząt i wsparcie gorzowskiego schroniska. 3 listopada 2015 roku uczniowie klasy 2b z wychowawcą P. Anetą Lipińską udali się do schroniska i przekazali „Azorkom” ponad 100 kg karmy dla  psów i kotów.

"Polacy mają w sobie instynkt wolności"

W dniu 12 listopada 2015 roku  w sposób szczególnie uroczysty obchodziliśmy 97 rocznicę odzyskania niepodległości, a także  25 rocznicę  samorządności w gminie Bogdaniec.

Uroczystości rozpoczęła  akademia dla całej społeczności szkolnej  pod tytułem „Polacy mają w sobie instynkt wolności”, którą przygotowali nauczyciele i uczniowie Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Bogdańcu.

Uroczystości z okazji Święta Niepodległości i 25lecia Samorządności w Gminie Bogdaniec.

12.11 ok. godz. 10.00 - akademia dla uczniów "Polacy mają w sobie instynkt wolności"
12.11 ok. godz.14.00 Apel Poległych przy  Dębie Pamięci i pomniku  Pionierów

Ogłoszenie TKKF Zbyszko Bogdaniec zaprasza

TKKF Zbyszko Bogdaniec zaprasza miłośników piłki siatkowej z Gminy Bogdaniec do wspólnej gry

Londyn spotkanie organizacyjno-informacyjne

Spotkanie organizacyjno- informacyjne dla rodziców uczniów chętnych na wyjazd do Londynu odbędzie się we wtorek 27 października o godzinie 19:00 w gabinecie nr 5 (Gimnazjum Zespołu Szkół w Bogdańcu).

Serdecznie zapraszam
Aneta Lipińska (Nauczyciel j. angielskiego)

Konkurs fotograficzny powiat gorzowski natura ekologia przyroda

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w powiatowym konkursie fotograficznym. Szczegóły konkursu dostępne są na plikach znajdujących się poniżej.

kz.doc » Karta_zgloszenia

rk.pdf » Regulamin_konkursu

UWAGA !!! SZKOŁA TAŃCA SIEMPRE LATINO ZAPRASZA NA ZAJĘCIA TANECZNE

PIERWSZE  ZAJĘCIA  ZA  DARMO !!! ODBĘDĄ  SIĘ  30. 10. 2015 (PIĄTEK)  GODZ. 13:30- 14:30

HOL  SZKOŁY  PODSTAWOWEJ  W   BOGDAŃCU.

Uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dzień Sołectwa

Serdecznie zapraszamy  mieszkańców Sołectwa Bogdaniec  na uroczystość z okazji Dnia Mężczyzny, która odbędzie się w dniu 3 października 2015 r. o godz. 17.00 w  hali sportowej  Zespołu Szkół  w Bogdańcu
Wójt Gminy Bogdaniec Sołtys i Rada Sołecka wsi Bogdaniec  oraz Zespół Szkół w Bogdańcu

Obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych w Gimnazjum

Dnia 25 września w naszej szkole po raz kolejny świętowaliśmy obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych. Z tej okazji uczniowie naszego Gimnazjum spotkali się na apelu okolicznościowym przygotowanym przez p. Iwonę Jessa, p. Anetę Lipińską oraz p. Edytę Kiełpińską.

«   ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...   »