• ..
«   ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...   »

Ogłoszenie TKKF Zbyszko Bogdaniec zaprasza

TKKF Zbyszko Bogdaniec zaprasza miłośników piłki siatkowej z Gminy Bogdaniec do wspólnej gry

Londyn spotkanie organizacyjno-informacyjne

Spotkanie organizacyjno- informacyjne dla rodziców uczniów chętnych na wyjazd do Londynu odbędzie się we wtorek 27 października o godzinie 19:00 w gabinecie nr 5 (Gimnazjum Zespołu Szkół w Bogdańcu).

Serdecznie zapraszam
Aneta Lipińska (Nauczyciel j. angielskiego)

Konkurs fotograficzny powiat gorzowski natura ekologia przyroda

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w powiatowym konkursie fotograficznym. Szczegóły konkursu dostępne są na plikach znajdujących się poniżej.

kz.doc » Karta_zgloszenia

rk.pdf » Regulamin_konkursu

UWAGA !!! SZKOŁA TAŃCA SIEMPRE LATINO ZAPRASZA NA ZAJĘCIA TANECZNE

PIERWSZE  ZAJĘCIA  ZA  DARMO !!! ODBĘDĄ  SIĘ  30. 10. 2015 (PIĄTEK)  GODZ. 13:30- 14:30

HOL  SZKOŁY  PODSTAWOWEJ  W   BOGDAŃCU.

Uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dzień Sołectwa

Serdecznie zapraszamy  mieszkańców Sołectwa Bogdaniec  na uroczystość z okazji Dnia Mężczyzny, która odbędzie się w dniu 3 października 2015 r. o godz. 17.00 w  hali sportowej  Zespołu Szkół  w Bogdańcu
Wójt Gminy Bogdaniec Sołtys i Rada Sołecka wsi Bogdaniec  oraz Zespół Szkół w Bogdańcu

Obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych w Gimnazjum

Dnia 25 września w naszej szkole po raz kolejny świętowaliśmy obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych. Z tej okazji uczniowie naszego Gimnazjum spotkali się na apelu okolicznościowym przygotowanym przez p. Iwonę Jessa, p. Anetę Lipińską oraz p. Edytę Kiełpińską.

Akcja "Sprzątanie Świata"

We wtorek 22 września odbyła się akcja- Sprzątanie Świata. Hasłem tegorocznej akcji było: "Wyprawa-Poprawa". Udział w akcji wzięły wszystkie klasy z gimnazjum. Na godzinie wychowawczej  każda klasa wraz z wychowawcą wyszła w teren.  Młodzież sprzątała okolice  wokół szkoły, cmentarza, kościoła oraz nadleśnictwa. Śmieci nie było dużo, stąd wniosek, że świadomość dbania o środowisko jest wysoka.

Przywozy gimnazjum - 1 września

Rodzaj szkoły

Rozpoczęcie

655 – pas Jenińca

730  – Racław -Stanowice

655 – pas Chwałowic

730 – Kościół-Łupowo
        Jenin-Zorro

830 – Stanowice

UWAGA !!!

Dnia 24 sierpnia 2015r. o godzinie 1200 odbędzie się rada pedagogiczna dla nauczycieli Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

Temat rady: Przygotowanie do rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016

Obecność obowiązkowa.

«   ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...   »