«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

Zawodowcy w Gorzowie

Sukces uczennicy Natalii Kamińskiej

.Z satysfakcją informujemy, że uczennica klasy 3b –Natalia Kamińska zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego w dwóch konkursach przedmiotowych.

Natalia w marcu br. będzie reprezentowała Szkołę Podstawową w Bogdańcu w wojewódzkich finałach z języka polskiego i historii.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Teresa Krycka- nauczycielka języka polskiego, Remigiusz Wojczal- nauczyciel historii.

Zapraszamy do odwiedzania XVI edycji Targów Edukacyjnych ABSOLWENT 2018, imprezy z roku na rok zyskującej coraz większą renomę, na stałe wpisanej w kalendarz targowy branży edukacyjnej.

Targi w bieżącym roku odbędą się w miastach:

w dniach 6-7 marca 2018r. (wtorek-środa) w Zielonej Górze w hali LO nr VI (dawne Gimnazjum nr 2) przy ul. Świętych Cyryla i Metodego 9
w dniach 13-14 marca 2018r. (wtorek-środa) w Gorzowie Wlkp. w hali OSiR przy ul. Słowiańskiej 10
Więcej informacji na:  www.absolwent.targi.pl

Gratulacje dla Natalii Kamińskiej!

Z radością informujemy, że Natalia Kamińska, uczennica klasy 3b, przeszła do etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.
Serdecznie gratulujemy i jeszcze mocniej trzymamy kciuki.

Teresa Krycka - nauczycielka języka polskiego

Uwaga!

Zmiana dat Rekolekcji Wielkopostnych. Odbędą się 26,27,28 lutego 2018r. Lekcje w tych dniach odbywać się będą według planu po rekolekcjach od 10.40.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

W dniu 14 stycznia 2018r. w hali Szkoły Podstawowej w Bogdańcu po raz dziewiąty w naszej gminie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W trakcie imprezy udało się zebrać 20 121,83 PLN i 34,23 Euro

Wesołych Świąt

Świąt prawdziwie świątecznych

do naszej szkoły na
spotkanie wigilijne „Przy Gałązce świerku”

które odbędzie się dnia 15 grudnia 2017r., o godz. 16.00

w hali sportowej w Bogdańcu, przy ul. Pocztowej 7

Gratulacje dla uczennicy klasy IIIb Natalii Kamińskiej.

Dnia 13 listopada 2017r. odbyły się eliminacje szkolne konkursu przedmiotowego z języka polskiego. Gratulacje dla uczennicy klasy IIIb Natalii Kamińskiej, która uzyskała wymaganą średnią i będzie reprezentować naszą szkołę w II etapie -rejonowym.Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach konkursowych.
nauczyciele języka polskiego: Teresa Krycka, Marek Sokół.

Szanowni Państwo,

W imieniu CEMS Club Warszawa, organizacji non-profit działającej przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, pragniemy zaprosić uczniów Państwa szkoły do udziału w trzynastej edycji projektu CEMS Chance, która odbędzie się w terminie 5-8 grudnia 2017 r. w Warszawie.

CEMS Chance to cykl 4-dniowych warsztatów skierowanych do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej z całej Polski, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej lub zdrowotnej. Podczas pobytu w Warszawie uczestnicy biorą udział w cyklu warsztatów, szkoleń i paneli dyskusyjnych, które mają na celu pomóc im w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej oraz zachęcić do samorozwoju.

Rekrutacja do projektu odbędzie się w dniach 1-14 listopada poprzez formularz na naszej stronie internetowej www.cemschance.pl. Do udziału w trzynastej edycji projektu pragniemy zaprosić 40 uczestników.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.

oc.pdf » oferta_chance_XIII

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »