«   ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28    »

Nauczyciele języka angielskiego ogłaszają konkurs na gigantyczną kartkę świąteczną!!! - III edycja

Big bigger the biggest  Giant

SZKOLNA LIGA HISTORYCZNA – KLASYFIKACJA PO 7 SERII: BUDOWLE STAROŻYTNOŚCI

L.P.

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

LICZBA
PUNKTÓW

W 7 SERII/ MAX. 26 pkt.

SUMA

MARTYNA  KOŹBIAŁ

BARTOSZ  JĘDRYCZKO

MARIUSZ  JASTRZĘBSKI

Szkolna Liga Historyczna

TEMAT 8 SERII:  KULTURA  ŚREDNIOWIECZA,  STYL ROMAŃSKI  I  STYL GOTYCKI (4 STYCZEŃ 2014)!!!
opracował: Remigiusz Wojczal

Uwaga uczniowie!

Dnia 07.01.2014r. (wtorek) o godz. 11.45
w gabinecie nr 7 (gimnazjum)
odbędzie się
Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek!

,,Otwarta Firma"

29 listopada 2013 roku uczniowie klas I c, I a i II b Zespołu Szkół w Bogdańcu wraz z opiekunami: panią M. Jach, panią T. Krycką i panem M. Sokołem odwiedzili Zakład Utylizacji Odpadów w Stanowicach.Wyjazd zrealizowano w ramach projektu ,,Otwarta Firma" realizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.Pracownicy firmy przybliżyli młodzieży proces utylizacji odpadów oraz zapoznali z innymi zadaniami wykonywanymi w Z U O. Opiekunowie i młodzież Z Sz w Bogdańcu dziękują dyrekcji za możliwość odwiedzenia zakładu i zaangażowanie w realizację projektu.

Szkolny Festiwal Talentów Bogdaniec 2013

Dnia 29 listopada 2013 roku w Zespole Szkół w Bogdańcu odbyła się kolejna edycja Szkolnego Festiwalu Talentów Bogdaniec 2013.Na scenie zaprezentowało się 26 wykonawców w następujących kategoriach: śpiew, taniec, sport, rysunek, fotografia, malarstwo.

Chcesz, aby szkoła otrzymała pracownię multimedialną lub salę kinową?

Jeżeli tak, to wystarczy codzienne klikanie - ZAGŁOSUJ!!!

Inauguracja XI edycji Kampanii Pisania Piórem

19 września 2013 w warszawskim Muzeum Literatury odbyła się Inauguracja XI edycji Kampanii Pisania Piórem. Podczas wydarzenia odsłonięte zostały tematy prac konkursowych, a licznie przybyłe Gwiazdy mówiły o ogromnych zaletach ręcznego pisania.

"Otwarta firma" 2012

22 listopada 2013r. w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie statuetek i dyplomów w ramach podsumowania ubiegłorocznej edycji projektu “Otwarta firma”, realizowanego w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

,,Obejrzałem problem''

Uczniowie Zespołu Szkół w Bogdańcu kolejny raz uczestniczą w Projekcie pt. ,,Obejrzałem problem''organizowanym i prowadzonym przez Komendę Policji w Gorzowie Wlkp.i kino Helios. Dwie uczennice z naszej szkoły: Martyna Koźbiał z klasy III b i Wiktoria Antczak z klasy II a przystąpiły do konkursu i napisały recenzje filmów:,,Broken'' i ,, Nasza klasa''. Prace zostały wysoko nagrodzone. Wiktoria zdobyła I miejsce, Martyna -wyróżnienie. Gratulujemy.
«   ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28    »