• witajcie uczniowie
  • PROJEKT 2016/2017
«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

Uroczyste podsumowanie konkursu,, Czytanie warte zachodu''.

Dnia 22 maja 2017 roku o godzinie 11.00 w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Gorzowie Wlkp. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu,,Czytanie warte zachodu'' prowadzonego pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty, a organizowanego przez Towarzystwo Literackie im. A. Mickiewicza- oddział w Gorzowie Wlkp., Wojewódzki Ośrodek Metodyczny, PWSZ im. Jakuba z Paradyża.

EkoElektryk już za nami!

16 maja 2017 r. w Zespole Szkól Elektrycznych odbył się finałowy etap konkursu dla gimnazjalistów „EkoElektryk”. Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Kamińska, Piotr Buchla, Maciej Jaros i Stanisław Marczak.

POWIATOWE ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

6 maja 2017r. na terenie naszej szkoły zostały zorganizowane, już po raz trzeci ,powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

III Powiatowy Konkurs "Dzień Języka Niemieckiego"

Dnia 12 maja 2017r. odbył się w Bogdańcu III Powiatowy Konkurs "Dzień Języka Niemieckiego" pod patronatem Starosty Powiatu Gorzowskiego oraz Wójta Gminy Bogdaniec. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Bogdańcu, pomysłodawczynią p. Edyta Kiełpińska, nauczycielka języka niemieckiego w Zespole Szkół w Bogdańcu.

Święto Szkoły - Dzień Patrona

W dniu 05 maja po raz pierwszy Zespół Szkół w Bogdańcu celebrował święto swojego patrona. Dokładnie rok wcześniej w sposób bardzo uroczysty cała społeczność Bogdańca przeżywała święto nadania imienia Henryka Sienkiewicza Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Zespole Szkół w Bogdańcu.

Święto Szkoły - Dzień Patrona

5 maja 2017r. ważna data - Święto Patrona Szkoły Podstawowej / Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu
8.00 - Msza Św. w intencji uczniów, nauczycieli, pracowników i rodziców.
9.00 - Apel : Życie i Twórczość Henryka Sienkiewicza
To uroczysty dzień, proszę o odświętny ubiór.
Dyrekcja szkoły

I BOGDANIECKI BIEG DLA BIAŁO-CZERWONEJ - – zmiana miejsca uroczystości.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Bogdaniec do uczestnictwa  w I Bogdanieckim Biegu dla Biało-Czerwonej, który odbędzie się w Bogdańcu 28.04.2017 r. o godzinie 10.00 .

Nasz bieg organizowany jest w celu szczególnego uczczenia Dnia Flagi Rzeczypospolitej obchodzonego 2 maja.

POWIATOWY WIELKANOCNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

9 kwietnia 2017r. w hali Zespołu Szkół w Bogdańcu odbył się Powiatowy Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Powiatu Gorzowskiego  i Wójta Gminy Bogdaniec.

Konkurs z języka niemieckiego

Zespół Szkół w Bogdańcu ma zaszczyt zaprosić uczniów gimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie z języka niemieckiego. Konkurs organizowany jest pod patronatem Starosty Powiatu Gorzowskiego oraz Wójta Gminy Bogdaniec.

Konkurs odbędzie się 12 maja 2017r., w Zespole Szkół w Bogdańcu. Celem konkursu jest rozbudzenie zainteresowań lingwistycznych uczniów, zachęcenie uczniów do poznawania kultury, geografii i historii naszych sąsiadów: państwa niemieckiego, kształtowanie postawy otwartości i tolerancji w zjednoczonej Europie oraz  motywowanie uczniów do samodzielnego zgłębiania wiedzy.

rkn.docx » regulamin

Finał konkursu dla uczniów gimnazjum województwa lubuskiego pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty

W poniedziałek 3 kwietnia 2017 roku w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym odbył się III etap trzystopniowego konkursu dla uczniów gimnazjum województwa lubuskiego,, Czytanie warte zachodu''. Gimnazjum im. H. Sienkiewicza w II etapie reprezentowali Natalia Kamińska, uczennica klasy II oraz Kacper Łyczek, uczeń klasy I. Do pierwszego etapu przystąpiło ponad 500 uczniów z całego województwa.Do kolejnego etapu zakwalifikowało się 106 uczniów.W etapie III spotkało się 52 gimnazjalistów, wśród których znalazła się Natalia Kamińska. Kacper Łyczek zakończył zmagania konkursowe w II etapie.

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »