STRONA GŁÓWNA
  • ...
  • szkoła z klasą
  • Przekaż 1% podatku na Szkołę
  • RODO
  • certyfikat
klasa sportowa o profilu piłki noznej
«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

Zapraszamy

do naszej szkoły na
spotkanie wigilijne „Przy Gałązce świerku”

które odbędzie się dnia 15 grudnia 2017r., o godz. 16.00

w hali sportowej w Bogdańcu, przy ul. Pocztowej 7

Gratulacje dla uczennicy klasy IIIb Natalii Kamińskiej.

Dnia 13 listopada 2017r. odbyły się eliminacje szkolne konkursu przedmiotowego z języka polskiego. Gratulacje dla uczennicy klasy IIIb Natalii Kamińskiej, która uzyskała wymaganą średnią i będzie reprezentować naszą szkołę w II etapie -rejonowym.Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach konkursowych.
nauczyciele języka polskiego: Teresa Krycka, Marek Sokół.
 

Szanowni Państwo,

W imieniu CEMS Club Warszawa, organizacji non-profit działającej przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, pragniemy zaprosić uczniów Państwa szkoły do udziału w trzynastej edycji projektu CEMS Chance, która odbędzie się w terminie 5-8 grudnia 2017 r. w Warszawie.

CEMS Chance to cykl 4-dniowych warsztatów skierowanych do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej z całej Polski, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej lub zdrowotnej. Podczas pobytu w Warszawie uczestnicy biorą udział w cyklu warsztatów, szkoleń i paneli dyskusyjnych, które mają na celu pomóc im w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej oraz zachęcić do samorozwoju.

Rekrutacja do projektu odbędzie się w dniach 1-14 listopada poprzez formularz na naszej stronie internetowej www.cemschance.pl. Do udziału w trzynastej edycji projektu pragniemy zaprosić 40 uczestników.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu. oc.pdf » oferta_chance_XIII

Akcja "Sprzątanie Świata"

            W środę  21 września odbyła się akcja- Sprzątanie Świata. Hasłem tegorocznej akcji było: "Nie ma śmieci- są surowce". Udział w akcji wzięły wszystkie klasy gimnazjalne. Na godzinie wychowawczej  każda klasa wraz z wychowawcą wyszła w teren.  Młodzież sprzątała okolice  wokół szkoły, cmentarza, kościoła oraz nadleśnictwa. Śmieci nie było dużo, stąd wniosek, że świadomość dbania o środowisko jest wysoka. Klasy sprzątały i przy okazji świetnie się bawiły.

Beata Stankiewicz

Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18 odbędzie się 4 września o godz.9.00.
Zapraszamy !  Dowozy -
750 – pas Jenińca; 820  – Racław (przy kościele); 750 – pas Chwałowic; 825 – Stanowice

 

Wykaz podręczników w roku szkolnym 2017/2018. Zespół Szkół w Bogdańcu, Bogdaniec. Gimnazjum

Zestaw podręczników i materiałów ćwiczeniowych 2017/2018 GIM zepodr.pdf » Zestaw podręczników i materiałów ćwiczeniowych 2017/2018 GIM

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ OPUBLIKOWANY - ZNAMY TERMINY ROZPOCZĘCIA I ZAKOŃCZENIA ROKU SZK., FERII ZIMOWYCH I WIELE INNYCH...

Konkurs "ŚWIAT OCZAMI MŁODYCH"

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!

Nasze uczennice, Martyna Pawłowska, Weronika Nowak i Paulina Orchowska biorą udział w  ogólnopolskim konkursie plastycznym "Świat Oczami Młodych". Jest to konkurs na projekt znaczka pocztowego promującego idee zdrowia. Oprócz komisji konkursowej również my - internauci możemy oddawac głosy na najlepsze prace. Bardzo proszę o zmobilizowanie sił i głosowanie internetowe na prace naszych uczennic. Głosujemy od dziś do 20 lipca! Głosujemy jednorazowo na 4 prace.  Należy zagłdsowac na wszystkie 4 prace, aby głos był ważny! Przekażcie informację znajomym, rodzicom, udostępniajcie informacje dalej!

Prace dziewcząt znajdziecie:
Paulina Orchowska "Bogdanka" str. 24
Weronika Nowak "Bogdanka" str. 24
Martyna Pawłowska "Bogdanka" str. 8

formularz rejestracyjny: http://www.oczamimlodych.pl/rejestracja
DZIAŁAMY!!!!!!!!
Anna Rutkowska-Szabla

Dyrekcja Zespołu Szkół w Bogdańcu informuje, że uroczysty apel z okazji

ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

odbędzie się w piątek 23 czerwca 2017r.

o godz.9.00 - szkoła podstawowa i gimnazjum klasy I i II.

Uroczyste zakończenie gimnazjum klas III – 22 czerwca,  o godz. 17.00 - hala sportowa.

Msza Święta z okazji zakończenia roku szkolnego – 22 czerwca, o godz. 8.15 - Kościół Parafialny w Bogdańcu.

18 maja uczniowie gimnazjum obchodzili Dzień Europejski

Dzień Europejski jest ważnym wydarzeniem dla całej społeczności szkolnej. Obchody tego dnia są dla wszystkich nie tylko świetną zabawą, ale przede wszystkim mają na celu upowszechnianie wiedzy o Europie – państwach, ich historii i geografii, jak również kształtowanie poczucia jedności europejskiej, kształtowanie tolerancji wobec innych narodów i dostrzeganie własnego miejsca w Europie.

 

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »