«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

,,Miejcie odwagę posługiwać się rozumem''

,,Miejcie odwagę posługiwać się rozumem''-ten cytat I. Kanta to hasło przewodnie tegorocznej konferencji ,,Wakacje bez zagrożeń''. Pomysłodawcą imprezy była Grażyna Wojciechowska Prezes Fundacji ,,Czysta woda''.

Uroczyste podsumowanie konkursu,, Czytanie warte zachodu''.

Dnia 22 maja 2017 roku o godzinie 11.00 w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Gorzowie Wlkp. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu,,Czytanie warte zachodu'' prowadzonego pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty, a organizowanego przez Towarzystwo Literackie im. A. Mickiewicza- oddział w Gorzowie Wlkp., Wojewódzki Ośrodek Metodyczny, PWSZ im. Jakuba z Paradyża.

EkoElektryk już za nami!

16 maja 2017 r. w Zespole Szkól Elektrycznych odbył się finałowy etap konkursu dla gimnazjalistów „EkoElektryk”. Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Kamińska, Piotr Buchla, Maciej Jaros i Stanisław Marczak.

POWIATOWE ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

6 maja 2017r. na terenie naszej szkoły zostały zorganizowane, już po raz trzeci ,powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

III Powiatowy Konkurs "Dzień Języka Niemieckiego"

Dnia 12 maja 2017r. odbył się w Bogdańcu III Powiatowy Konkurs "Dzień Języka Niemieckiego" pod patronatem Starosty Powiatu Gorzowskiego oraz Wójta Gminy Bogdaniec. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Bogdańcu, pomysłodawczynią p. Edyta Kiełpińska, nauczycielka języka niemieckiego w Zespole Szkół w Bogdańcu.

Święto Szkoły - Dzień Patrona

W dniu 05 maja po raz pierwszy Zespół Szkół w Bogdańcu celebrował święto swojego patrona. Dokładnie rok wcześniej w sposób bardzo uroczysty cała społeczność Bogdańca przeżywała święto nadania imienia Henryka Sienkiewicza Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Zespole Szkół w Bogdańcu.

Święto Szkoły - Dzień Patrona

5 maja 2017r. ważna data - Święto Patrona Szkoły Podstawowej / Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu
8.00 - Msza Św. w intencji uczniów, nauczycieli, pracowników i rodziców.
9.00 - Apel : Życie i Twórczość Henryka Sienkiewicza
To uroczysty dzień, proszę o odświętny ubiór.
Dyrekcja szkoły

I BOGDANIECKI BIEG DLA BIAŁO-CZERWONEJ - – zmiana miejsca uroczystości.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Bogdaniec do uczestnictwa  w I Bogdanieckim Biegu dla Biało-Czerwonej, który odbędzie się w Bogdańcu 28.04.2017 r. o godzinie 10.00 .

Nasz bieg organizowany jest w celu szczególnego uczczenia Dnia Flagi Rzeczypospolitej obchodzonego 2 maja.

POWIATOWY WIELKANOCNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

9 kwietnia 2017r. w hali Zespołu Szkół w Bogdańcu odbył się Powiatowy Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Powiatu Gorzowskiego  i Wójta Gminy Bogdaniec.

Konkurs z języka niemieckiego

Zespół Szkół w Bogdańcu ma zaszczyt zaprosić uczniów gimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie z języka niemieckiego. Konkurs organizowany jest pod patronatem Starosty Powiatu Gorzowskiego oraz Wójta Gminy Bogdaniec.

Konkurs odbędzie się 12 maja 2017r., w Zespole Szkół w Bogdańcu. Celem konkursu jest rozbudzenie zainteresowań lingwistycznych uczniów, zachęcenie uczniów do poznawania kultury, geografii i historii naszych sąsiadów: państwa niemieckiego, kształtowanie postawy otwartości i tolerancji w zjednoczonej Europie oraz  motywowanie uczniów do samodzielnego zgłębiania wiedzy.

rkn.docx » regulamin

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »