• ..
  • PROJEKT 2016/2017
«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

Spotkanie autorskie z Panem Jackiem Getnerem

Dzisiaj naszą szkołę odwiedził znany pisarz, scenarzysta, dramaturg, laureat licznych konkursów pisarskich Pan Jacek Getner.

Szkolna Liga Historyczna

Klasyfikacja po 4 serii – Rzym.   Temat 5 serii:  Daty historyczne

WYNIKI KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z HISTORII

DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW ORGANIZOWANEGO PRZEZ LUBUSKIEGO KURATORA OŚWIATY ETAP SZKOLNY  - 15 listopada 2016r.

Do konkursu rejonowego zakwalifikowała się Natalia Kamińska. Natalii  życzymy powodzenia na kolejnym etapie konkursu, a wszystkim uczestnikom szkolnego etapu gratulujemy wiedzy i odwagi zmierzenia się z historią!!!

02.12.2016 - zajęcia według tygodniowego planu zajęć

Konferencja nauczycieli Zespołu Szkół w Bogdańcu i nauczycieli z Niemiec w Neutrebbin zaplanowana na dzień 02.XII.2016 r. została odwołana przez stronę niemiecką. Ponowny termin w/w spotkania planowany jest w miesiącu marcu/kwietniu 2017r.

W związku z powyższym, dnia 02.XII.2016 r. w Szkole Podstawowej/Gimnazjum im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu będą prowadzone obowiązkowe zajęcia edukacyjne zgodnie z tygodniowym planem lekcji.

Narodowe Święto Niepodległości-polskie święto szczególnie uroczyście obchodzono w Zespole Szkół w Bogdańcu.

10 listopada uczniowie SP i GM uczestniczyli w uroczystej akademii z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Listopadowe warsztaty Lego w Witnicy

Znalezione obrazy dla zapytania paw dog small

Kolejny wyjazd na warsztaty LEGO do Witnicy już za nami. Było to już ostatnie spotkanie przed grudniowymi zawodami we Frankfurcie. Uczniowie pod opieką p. Edyty Kiełpińskiej i p. Anny Rutkowskiej-Szabla poszukiwali  rozwiązań turniejowych zadań. Warsztaty były również okazją do wspólnej pracy nad projektem badawczym - tegoroczna edycja dotyczy zwierząt - stąd też pomysł pieszej wycieczki do Gminnego Przytuliska w Witnicy.

Święto Niepodległości w gminie Bogdaniec

Zapraszamy mieszkańców gminy Bogdaniec oraz rodziców uczniów do Zespołu Szkół w Bogdańcu

Spotkanie autorskie i warsztaty pisarskie dla młodzieży

29 listopada 2016 r. w świetlicy szkoły podstawowej odbędzie się spotkanie autorskie połączone z warsztatami pisarskimi z panem Jackiem Getnerem - pisarzem, dramaturgiem, scenarzystą i współscenarzystą telewizyjnym seriali fabularnych: Klan, Na kocią łapę, Daleko od noszy, Ale się kręci!, Malanowski i partnerzy.

Warsztaty polsko-niemieckie w ramach projektu LEGO

W piątek, 7 października uczniowie z naszej szkoły pod opieką p. Edyty Kiełpińskiej i p. Anny Rutkowskiej-Szabla wyjechali na dwudniowe warsztaty w ramach projektu Lego.

Dzień Chłopaka w gimnazjum

30 września  dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunkami p. Iwoną Jessa oraz p. Mirosławą Jach przygotowały Wybory Mistera Gimnazjum z okazji dorocznych obchodów Dnia Chłopaka.

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »