• ..
«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

Święto Niepodległości w gminie Bogdaniec

Zapraszamy mieszkańców gminy Bogdaniec oraz rodziców uczniów do Zespołu Szkół w Bogdańcu

Spotkanie autorskie i warsztaty pisarskie dla młodzieży

29 listopada 2016 r. w świetlicy szkoły podstawowej odbędzie się spotkanie autorskie połączone z warsztatami pisarskimi z panem Jackiem Getnerem - pisarzem, dramaturgiem, scenarzystą i współscenarzystą telewizyjnym seriali fabularnych: Klan, Na kocią łapę, Daleko od noszy, Ale się kręci!, Malanowski i partnerzy.

Warsztaty polsko-niemieckie w ramach projektu LEGO

W piątek, 7 października uczniowie z naszej szkoły pod opieką p. Edyty Kiełpińskiej i p. Anny Rutkowskiej-Szabla wyjechali na dwudniowe warsztaty w ramach projektu Lego.

Dzień Chłopaka w gimnazjum

30 września  dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunkami p. Iwoną Jessa oraz p. Mirosławą Jach przygotowały Wybory Mistera Gimnazjum z okazji dorocznych obchodów Dnia Chłopaka.

II Ogólnopolska Konferencja „Pieniądze są dla szkoły”

Co zrobić, aby szkolne konto było zawsze pełne? Poznań, 20-21 października 2016 r.

Wycieczka do Niemiec w ramach projektu LEGO

W dniu 8 września grupa uczniów z Gimnazjum pod opieką p. Małgorzaty Reks, p. Edyty Kiełpińskiej, p. Anny Rutkowskiej-Szabla i p. Tomasza Agnieszczaka wyjechała na wycieczkę do zaprzyjaźnionej szkoły z Neutrebbin.

Wyjazd integracyjny klas I

W dniu 14.09.2016r klasy I a i I b gimnazjum wraz z wychowawcami i pedagogiem były na wyjeździe integracyjnym w miejscowości Długie.

Serdecznie zapraszam Państwa na cykl spotkań pod nazwą „Szkoła dla Rodziców”

Jeśli chce Pani/Pan: nawiązać głębsze i cieplejsze relacje ze swoim dzieckiem/dziećmi, lepiej porozumiewać się z nim/nimi, prowadzić dialogi oparte na wzajemnym szacunku, poddać refleksji własną postawę wychowawczą, spróbować zrozumieć świat dziecka/nastolatka, oraz wymienić doświadczenia z innymi rodzicami, to właśnie te spotkania są dla Pani/Pana!

1 września 2016r.

W hali sportowej Zespołu Szkół w Bogdańcu 1września 2016r. zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością Wójt Gminy Bogdaniec Pani Krystyna Pławska. Apel poprowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Alicja Andruszko i Martyna Musiela. Uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego dokonała Dyrektor Zespołu Szkół w Bogdańcu Pani Małgorzata Reks, która w nowym roku szkolnym życzyła uczniom i nauczycielom wiele zadowolenia oraz sukcesów. Po okolicznościowych przemówieniach uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych.

Wakacyjny wyjazd LEGO Neutrebbin

W dniach 12-15 lipca b.r. grupa uczniów z naszej szkoły została zaproszona na tydzień projektów do szkoły w Neutrebbin.

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »