«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

I miejsce – Oliwia Królikowska – Zespół Szkół w Bogdańcu

19 listopada br. w Zespole Szkół nr 12 im. Jana III Sobieskiego w Gorzowie Wielkopolskim odbył się I. Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Festiwal został objęty honorowym patronatem Prezydenta Gorzowa Jacka Wójcickiego oraz Lubuskiego Kuratora Oświaty Ewy Rawy.

Lekcja języka polskiego inaczej.

Uczniowie klasy II b na zajęciach języka polskiego przygotowali inscenizację fr. ,,Dziadów cz. II'' Adama Mickiewicza.
Tego dnia sala lekcyjna zamieniła się w żywy teatr. Aktorzy profesjonalnie wywiązali się z powierzonych im zadań; wykonali stroje, opracowali część muzyczną, stworzyli ciekawą scenografię.
Taka lekcja to świetny pomysł na kształcenie umiejętności aktorskich.

LAUREAT - Oliwia Królikowska - ZS w Bogdańcu

Dnia 26 listopada w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Pełczycach odbył się XXII Festiwal Pieśni Religijnej.

Sukcesy naszych uczniów w VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego w Lipkach Wielkich

18 listopada 2016 roku w Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu odbył się szkolny konkurs recytatorski, którego laureatami zostali Natalia Kamińska, Milena Rucka i Kacper Łyczek. Wyróżnienie otrzymała Małgorzata Zabielska.

Spotkanie autorskie z Panem Jackiem Getnerem

Dzisiaj naszą szkołę odwiedził znany pisarz, scenarzysta, dramaturg, laureat licznych konkursów pisarskich Pan Jacek Getner.

Szkolna Liga Historyczna

Klasyfikacja po 4 serii – Rzym.   Temat 5 serii:  Daty historyczne

WYNIKI KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z HISTORII

DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW ORGANIZOWANEGO PRZEZ LUBUSKIEGO KURATORA OŚWIATY ETAP SZKOLNY  - 15 listopada 2016r.

Do konkursu rejonowego zakwalifikowała się Natalia Kamińska. Natalii  życzymy powodzenia na kolejnym etapie konkursu, a wszystkim uczestnikom szkolnego etapu gratulujemy wiedzy i odwagi zmierzenia się z historią!!!

02.12.2016 - zajęcia według tygodniowego planu zajęć

Konferencja nauczycieli Zespołu Szkół w Bogdańcu i nauczycieli z Niemiec w Neutrebbin zaplanowana na dzień 02.XII.2016 r. została odwołana przez stronę niemiecką. Ponowny termin w/w spotkania planowany jest w miesiącu marcu/kwietniu 2017r.

W związku z powyższym, dnia 02.XII.2016 r. w Szkole Podstawowej/Gimnazjum im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu będą prowadzone obowiązkowe zajęcia edukacyjne zgodnie z tygodniowym planem lekcji.

Narodowe Święto Niepodległości-polskie święto szczególnie uroczyście obchodzono w Zespole Szkół w Bogdańcu.

10 listopada uczniowie SP i GM uczestniczyli w uroczystej akademii z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Święto Niepodległości w gminie Bogdaniec

Zapraszamy mieszkańców gminy Bogdaniec oraz rodziców uczniów do Zespołu Szkół w Bogdańcu

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »