• .
«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

WYNIKI KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z HISTORII

DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW ORGANIZOWANEGO PRZEZ LUBUSKIEGO KURATORA OŚWIATY ETAP SZKOLNY  - 15 listopada 2016r.

Do konkursu rejonowego zakwalifikowała się Natalia Kamińska. Natalii  życzymy powodzenia na kolejnym etapie konkursu, a wszystkim uczestnikom szkolnego etapu gratulujemy wiedzy i odwagi zmierzenia się z historią!!!

02.12.2016 - zajęcia według tygodniowego planu zajęć

Konferencja nauczycieli Zespołu Szkół w Bogdańcu i nauczycieli z Niemiec w Neutrebbin zaplanowana na dzień 02.XII.2016 r. została odwołana przez stronę niemiecką. Ponowny termin w/w spotkania planowany jest w miesiącu marcu/kwietniu 2017r.

W związku z powyższym, dnia 02.XII.2016 r. w Szkole Podstawowej/Gimnazjum im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu będą prowadzone obowiązkowe zajęcia edukacyjne zgodnie z tygodniowym planem lekcji.

Narodowe Święto Niepodległości-polskie święto szczególnie uroczyście obchodzono w Zespole Szkół w Bogdańcu.

10 listopada uczniowie SP i GM uczestniczyli w uroczystej akademii z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Święto Niepodległości w gminie Bogdaniec

Zapraszamy mieszkańców gminy Bogdaniec oraz rodziców uczniów do Zespołu Szkół w Bogdańcu

Spotkanie autorskie i warsztaty pisarskie dla młodzieży

29 listopada 2016 r. w świetlicy szkoły podstawowej odbędzie się spotkanie autorskie połączone z warsztatami pisarskimi z panem Jackiem Getnerem - pisarzem, dramaturgiem, scenarzystą i współscenarzystą telewizyjnym seriali fabularnych: Klan, Na kocią łapę, Daleko od noszy, Ale się kręci!, Malanowski i partnerzy.

Dzień Chłopaka w gimnazjum

30 września  dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunkami p. Iwoną Jessa oraz p. Mirosławą Jach przygotowały Wybory Mistera Gimnazjum z okazji dorocznych obchodów Dnia Chłopaka.

II Ogólnopolska Konferencja „Pieniądze są dla szkoły”

Co zrobić, aby szkolne konto było zawsze pełne? Poznań, 20-21 października 2016 r.

Wyjazd integracyjny klas I

W dniu 14.09.2016r klasy I a i I b gimnazjum wraz z wychowawcami i pedagogiem były na wyjeździe integracyjnym w miejscowości Długie.

Serdecznie zapraszam Państwa na cykl spotkań pod nazwą „Szkoła dla Rodziców”

Jeśli chce Pani/Pan: nawiązać głębsze i cieplejsze relacje ze swoim dzieckiem/dziećmi, lepiej porozumiewać się z nim/nimi, prowadzić dialogi oparte na wzajemnym szacunku, poddać refleksji własną postawę wychowawczą, spróbować zrozumieć świat dziecka/nastolatka, oraz wymienić doświadczenia z innymi rodzicami, to właśnie te spotkania są dla Pani/Pana!

1 września 2016r.

W hali sportowej Zespołu Szkół w Bogdańcu 1września 2016r. zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością Wójt Gminy Bogdaniec Pani Krystyna Pławska. Apel poprowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Alicja Andruszko i Martyna Musiela. Uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego dokonała Dyrektor Zespołu Szkół w Bogdańcu Pani Małgorzata Reks, która w nowym roku szkolnym życzyła uczniom i nauczycielom wiele zadowolenia oraz sukcesów. Po okolicznościowych przemówieniach uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych.

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »