«   ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...   »

II Ogólnopolska Konferencja „Pieniądze są dla szkoły”

Co zrobić, aby szkolne konto było zawsze pełne? Poznań, 20-21 października 2016 r.

Wycieczka do Niemiec w ramach projektu LEGO

W dniu 8 września grupa uczniów z Gimnazjum pod opieką p. Małgorzaty Reks, p. Edyty Kiełpińskiej, p. Anny Rutkowskiej-Szabla i p. Tomasza Agnieszczaka wyjechała na wycieczkę do zaprzyjaźnionej szkoły z Neutrebbin.

Wyjazd integracyjny klas I

W dniu 14.09.2016r klasy I a i I b gimnazjum wraz z wychowawcami i pedagogiem były na wyjeździe integracyjnym w miejscowości Długie.

Serdecznie zapraszam Państwa na cykl spotkań pod nazwą „Szkoła dla Rodziców”

Jeśli chce Pani/Pan: nawiązać głębsze i cieplejsze relacje ze swoim dzieckiem/dziećmi, lepiej porozumiewać się z nim/nimi, prowadzić dialogi oparte na wzajemnym szacunku, poddać refleksji własną postawę wychowawczą, spróbować zrozumieć świat dziecka/nastolatka, oraz wymienić doświadczenia z innymi rodzicami, to właśnie te spotkania są dla Pani/Pana!

1 września 2016r.

W hali sportowej Zespołu Szkół w Bogdańcu 1września 2016r. zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością Wójt Gminy Bogdaniec Pani Krystyna Pławska. Apel poprowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Alicja Andruszko i Martyna Musiela. Uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego dokonała Dyrektor Zespołu Szkół w Bogdańcu Pani Małgorzata Reks, która w nowym roku szkolnym życzyła uczniom i nauczycielom wiele zadowolenia oraz sukcesów. Po okolicznościowych przemówieniach uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych.

Wakacyjny wyjazd LEGO Neutrebbin

W dniach 12-15 lipca b.r. grupa uczniów z naszej szkoły została zaproszona na tydzień projektów do szkoły w Neutrebbin.

Sukcesy plastyczne uczniów należących do Ligi Ochrony Przyrody

20 maja br. nastąpiło rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego p.t. "Owady zapylające i ich rola w przyrodzie" zorganizowanego przez Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Gorzowie Wlkp.

Monika Furman laureatką zawodów wojewódzkich „Czytanie warte zachodu”

25 maja br. w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp. odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród laureatom i finalistom III Konkursu dla uczniów gimnazjów województwa lubuskiego „Czytanie warte zachodu” przeprowadzonego pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty, a organizowanego przez Towarzystwo Literackie im. Adama Mickiewicza – Oddział w Gorzowie Wlkp., Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp., Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp. oraz Lubuskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole.

WYCIECZKA KLASY 3C DO ŁAGOWA LUBUSKIEGO!

W dniach 8 - 10 czerwca 2016 roku, pojechaliśmy na wycieczkę klasową. Opiekunami byli pan Remigiusz Wojczal oraz pan Marek Sokół. Naszym celem był Łagów –„ miasteczko” leżące nad malowniczymi jeziorami.

Święto Sportu Szkolnego z okazji Dnia Dziecka.

W dniu 1.06.2016. w Zespole Szkół w Bogdańcu imienia Henryka Sienkiewicza nauczyciele wychowania fizycznego i wychowawcy zorganizowali Święto Sportu Szkolnego z okazji Dnia Dziecka.

W programie imprezy znalazły się konkurencje sportowo – ruchowe dla poszczególnych klas oraz dodatkowo dla wszystkich chętnych.

Ponad cztero godzinne zmagania sportowe dostarczyły uczestnikom niesamowitych wrażeń ruchowych, sporą dawkę sportowej adrenaliny i pozwoliły w miłej atmosferze spędzić ten szczególny Dzień każdego roku szkolnego.

Dla dzieci zostały przygotowane słodkie poczęstunki – napoje i lody J

Nauczyciele wychowania fizycznego

«   ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...   »