STRONA GŁÓWNA
  • ...
  • szkoła z klasą
  • Przekaż 1% podatku na Szkołę
  • RODO
  • certyfikat
klasa sportowa o profilu piłki noznej
«   ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...   »

Wyjazd integracyjny klas I

W dniu 14.09.2016r klasy I a i I b gimnazjum wraz z wychowawcami i pedagogiem były na wyjeździe integracyjnym w miejscowości Długie.

Serdecznie zapraszam Państwa na cykl spotkań pod nazwą „Szkoła dla Rodziców”

Jeśli chce Pani/Pan: nawiązać głębsze i cieplejsze relacje ze swoim dzieckiem/dziećmi, lepiej porozumiewać się z nim/nimi, prowadzić dialogi oparte na wzajemnym szacunku, poddać refleksji własną postawę wychowawczą, spróbować zrozumieć świat dziecka/nastolatka, oraz wymienić doświadczenia z innymi rodzicami, to właśnie te spotkania są dla Pani/Pana!

1 września 2016r.

W hali sportowej Zespołu Szkół w Bogdańcu 1września 2016r. zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością Wójt Gminy Bogdaniec Pani Krystyna Pławska. Apel poprowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Alicja Andruszko i Martyna Musiela. Uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego dokonała Dyrektor Zespołu Szkół w Bogdańcu Pani Małgorzata Reks, która w nowym roku szkolnym życzyła uczniom i nauczycielom wiele zadowolenia oraz sukcesów. Po okolicznościowych przemówieniach uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych.

Sukcesy plastyczne uczniów należących do Ligi Ochrony Przyrody

20 maja br. nastąpiło rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego p.t. "Owady zapylające i ich rola w przyrodzie" zorganizowanego przez Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Gorzowie Wlkp.

Monika Furman laureatką zawodów wojewódzkich „Czytanie warte zachodu”

25 maja br. w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp. odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród laureatom i finalistom III Konkursu dla uczniów gimnazjów województwa lubuskiego „Czytanie warte zachodu” przeprowadzonego pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty, a organizowanego przez Towarzystwo Literackie im. Adama Mickiewicza – Oddział w Gorzowie Wlkp., Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp., Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp. oraz Lubuskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole.

WYCIECZKA KLASY 3C DO ŁAGOWA LUBUSKIEGO!

        W dniach 8 - 10 czerwca 2016 roku, pojechaliśmy na wycieczkę klasową. Opiekunami byli pan Remigiusz Wojczal oraz pan Marek Sokół. Naszym celem był Łagów –„ miasteczko” leżące nad malowniczymi jeziorami.

Święto Sportu Szkolnego z okazji Dnia Dziecka.

W dniu 1.06.2016. w Zespole Szkół w Bogdańcu imienia Henryka Sienkiewicza nauczyciele wychowania fizycznego i wychowawcy zorganizowali Święto Sportu Szkolnego z okazji Dnia Dziecka.

W programie imprezy znalazły się konkurencje sportowo – ruchowe dla poszczególnych klas oraz dodatkowo dla wszystkich chętnych.

Ponad cztero godzinne zmagania sportowe dostarczyły uczestnikom niesamowitych wrażeń ruchowych, sporą dawkę sportowej adrenaliny i pozwoliły w miłej atmosferze spędzić ten szczególny Dzień każdego roku szkolnego.

Dla dzieci zostały przygotowane słodkie poczęstunki – napoje i lody J

 

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

Uwaga

Dyrekcja Zespołu Szkół w Bogdańcu informuje, że w dniu 03 czerwca 2016r. zajęcia lekcyjne
w szkole podstawowej i gimnazjum zostaną przeprowadzone wg poniższych godzin:

  8.00 –   8.30
  8.40 –   9.10
  9.20 –   9.50
  9.55 – 10.25
10.45 – 11.15
11.25 – 11.55
12.05 – 12.35

Nauczyciele, którzy kończą  lekcję siódmą sprawują opiekę nad uczniami do godziny odwozów.

Odwozy uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum o godz. 13.00.

Zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w świetlicy szkolnej do godziny 16.00.

 

Mamy I miejsce w XIV Międzygminnym Turnieju Przyrodniczym !

19 maja 2016r. drużyna z naszej szkoły zajęła I miejsce w Międzygminnym Turnieju Przyrodniczym, który odbył się w Gimnazjum w Ściechowie.  Konkurs był na bardzo wysokim poziomie.

Wycieczka klas 3A, 3B oraz sympatyków z klas drugich do Międzyzdrojów 16 – 18 maja 2016 r.

Międzyzdroje to jedno z najładniejszych i najpopularniejszych kąpielisk polskiego wybrzeża. Wczasowicze odpoczywają tutaj najchętniej na wspaniałej plaży i korzystają z kąpieli w Bałtyku, rzadziej natomiast udają się na spacery i wycieczki w okolice miasta, my postanowiliśmy podczas naszej wycieczki wypoczywać czynnie i zachęcić wszystkich do takiej formy spędzania czasu nad morzem.

«   ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...   »