«   ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ...   »

Uwaga

Dyrekcja Zespołu Szkół w Bogdańcu informuje, że w dniu 03 czerwca 2016r. zajęcia lekcyjne
w szkole podstawowej i gimnazjum zostaną przeprowadzone wg poniższych godzin:

8.00 –   8.30
  8.40 –   9.10
  9.20 –   9.50
  9.55 – 10.25
10.45 – 11.15
11.25 – 11.55
12.05 – 12.35

Nauczyciele, którzy kończą  lekcję siódmą sprawują opiekę nad uczniami do godziny odwozów.

Odwozy uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum o godz. 13.00.

Zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w świetlicy szkolnej do godziny 16.00.

Mamy I miejsce w XIV Międzygminnym Turnieju Przyrodniczym !

19 maja 2016r. drużyna z naszej szkoły zajęła I miejsce w Międzygminnym Turnieju Przyrodniczym, który odbył się w Gimnazjum w Ściechowie.  Konkurs był na bardzo wysokim poziomie.

Wycieczka klas 3A, 3B oraz sympatyków z klas drugich do Międzyzdrojów 16 – 18 maja 2016 r.

Międzyzdroje to jedno z najładniejszych i najpopularniejszych kąpielisk polskiego wybrzeża. Wczasowicze odpoczywają tutaj najchętniej na wspaniałej plaży i korzystają z kąpieli w Bałtyku, rzadziej natomiast udają się na spacery i wycieczki w okolice miasta, my postanowiliśmy podczas naszej wycieczki wypoczywać czynnie i zachęcić wszystkich do takiej formy spędzania czasu nad morzem.

Eliminacje Powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

W naszej szkole 14 maja odbyły się eliminacje Powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Organizatorem było Starostwo Powiatowe w Gorzowie przy współudziale szkoły w Bogdańcu, policji i straży pożarnej. Gratulujemy uczestnikom i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Drugie miejsce dla ucznia naszego gimnazjum w finale konkursu „Odnawialne źródła energii”

26 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkól Elektrycznych odbyła się V edycja Rejonowego Konkursu pod hasłem „Odnawialne Źródła Energii”. Konkurs podzielony został na dwie kategorie: wiedzy i plastyczną.

PRO ARTE 2016

15 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Witnicy, w ramach programu PRO ARTE 2016, odbyły się Powiatowe Eliminacje do Lubuskiego Dziecięcego i Młodzieżowego Festiwalu Piosenki.

Udział wzięły także uczennice naszego gimnazjum: Karolina Kulczyńska – wyróżnienie, Oliwia Królikowska i Oliwia Mękarska.

Życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.

Ostatnie spotkanie organizacyjne przed wycieczką do Londynu

Ostatnie spotkanie organizacyjne dla rodziców uczniów zakwalifikowanych do  wyjazdu do Londynu odbędzie się w czwartek  21.04.2016r. o  godzinie 18:15 w gabinecie nr 5 (Gimnazjum Zespołu Szkół w Bogdańcu).

Bardzo proszę o przybycie. Aneta Lipińska  Nauczyciel języka angielskiego

Konkurs recytatorski

1 kwietnia 2016 roku w Gimnazjum w Zespole Szkół w Bogdańcu odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Uczestniczyły w nim następujące uczennice:

Powiatowa Spartakiada Młodzieży 2015/2016.

Chłopcy srebrny medal. Dziewczęta srebrny medal. Gimnazjum.
Anna Szmuda i Janusz Mazurczak (nauczyciel)

Zumba

Zumba-długa przerwa na sportowo. Anna Szmuda (nauczyciel)

«   ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ...   »