«   ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ...   »

Mamy I miejsce w XIV Międzygminnym Turnieju Przyrodniczym !

19 maja 2016r. drużyna z naszej szkoły zajęła I miejsce w Międzygminnym Turnieju Przyrodniczym, który odbył się w Gimnazjum w Ściechowie.  Konkurs był na bardzo wysokim poziomie.

Wycieczka klas 3A, 3B oraz sympatyków z klas drugich do Międzyzdrojów 16 – 18 maja 2016 r.

Międzyzdroje to jedno z najładniejszych i najpopularniejszych kąpielisk polskiego wybrzeża. Wczasowicze odpoczywają tutaj najchętniej na wspaniałej plaży i korzystają z kąpieli w Bałtyku, rzadziej natomiast udają się na spacery i wycieczki w okolice miasta, my postanowiliśmy podczas naszej wycieczki wypoczywać czynnie i zachęcić wszystkich do takiej formy spędzania czasu nad morzem.

Eliminacje Powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

W naszej szkole 14 maja odbyły się eliminacje Powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Organizatorem było Starostwo Powiatowe w Gorzowie przy współudziale szkoły w Bogdańcu, policji i straży pożarnej. Gratulujemy uczestnikom i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Drugie miejsce dla ucznia naszego gimnazjum w finale konkursu „Odnawialne źródła energii”

26 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkól Elektrycznych odbyła się V edycja Rejonowego Konkursu pod hasłem „Odnawialne Źródła Energii”. Konkurs podzielony został na dwie kategorie: wiedzy i plastyczną.

PRO ARTE 2016

15 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Witnicy, w ramach programu PRO ARTE 2016, odbyły się Powiatowe Eliminacje do Lubuskiego Dziecięcego i Młodzieżowego Festiwalu Piosenki.

Udział wzięły także uczennice naszego gimnazjum: Karolina Kulczyńska – wyróżnienie, Oliwia Królikowska i Oliwia Mękarska.

Życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.

Ostatnie spotkanie organizacyjne przed wycieczką do Londynu

Ostatnie spotkanie organizacyjne dla rodziców uczniów zakwalifikowanych do  wyjazdu do Londynu odbędzie się w czwartek  21.04.2016r. o  godzinie 18:15 w gabinecie nr 5 (Gimnazjum Zespołu Szkół w Bogdańcu).

Bardzo proszę o przybycie. Aneta Lipińska  Nauczyciel języka angielskiego

Konkurs recytatorski

1 kwietnia 2016 roku w Gimnazjum w Zespole Szkół w Bogdańcu odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Uczestniczyły w nim następujące uczennice:

Powiatowa Spartakiada Młodzieży 2015/2016.

Chłopcy srebrny medal. Dziewczęta srebrny medal. Gimnazjum.
Anna Szmuda i Janusz Mazurczak (nauczyciel)

Zumba

Zumba-długa przerwa na sportowo. Anna Szmuda (nauczyciel)

ZESPÓŁ SZKÓŁ W BOGDAŃCU PAMIĘTA O ZBRODNI KATYŃSKIEJ!

11 kwietnia  2016 r. o godz. 11.00  przy Bogdanieckim Dębie Pamięci w Bogdańcu  odbył się uroczysty apel z okazji 76 rocznicy zbrodni katyńskiej oraz 6 rocznicy katastrofy lotniczej w Smoleńsku. W uroczystaościach uczestniczyli: przedstawiciele samorządu lokalnego, mieszkańcy Gminy Bogdaniec oraz cała społeczność szkolna. Wspólnie pochylaliśmy się nad losem  polskich oficerów.    Obchody 76 rocznicy Zbrodni Katyńskiej to lekcja historii i patriotyzmu dla nas wszystkich. Podczas uroczystości przede wszystkim oddajemy cześć wszystkim pomordowanym, oddajemy też szacunek rodzinom, których bliscy zginęli i hołd tym, którzy przeżyli.
Taka historia musi przetrwać, dlatego tak ważna była Wasza obecność!

«   ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ...   »