STRONA GŁÓWNA
  • witajcie uczniowie
  • szkoła z klasą
  • PROJEKT 2016/2017
  • Przekaż 1% podatku na Szkołę
  • RODO
klasa sportowa o profilu piłki noznej
«   ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ...   »

Ostatnie spotkanie organizacyjne przed wycieczką do Londynu

Ostatnie spotkanie organizacyjne dla rodziców uczniów zakwalifikowanych do  wyjazdu do Londynu odbędzie się w czwartek  21.04.2016r. o  godzinie 18:15 w gabinecie nr 5 (Gimnazjum Zespołu Szkół w Bogdańcu).

Bardzo proszę o przybycie. Aneta Lipińska  Nauczyciel języka angielskiego

 

 

Konkurs recytatorski

1 kwietnia 2016 roku w Gimnazjum w Zespole Szkół w Bogdańcu odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Uczestniczyły w nim następujące uczennice:

Powiatowa Spartakiada Młodzieży 2015/2016.

Chłopcy srebrny medal. Dziewczęta srebrny medal. Gimnazjum.
Anna Szmuda i Janusz Mazurczak (nauczyciel)

Zumba

Zumba-długa przerwa na sportowo. Anna Szmuda (nauczyciel)

ZESPÓŁ SZKÓŁ W BOGDAŃCU PAMIĘTA O ZBRODNI KATYŃSKIEJ!

11 kwietnia  2016 r. o godz. 11.00  przy Bogdanieckim Dębie Pamięci w Bogdańcu  odbył się uroczysty apel z okazji 76 rocznicy zbrodni katyńskiej oraz 6 rocznicy katastrofy lotniczej w Smoleńsku. W uroczystaościach uczestniczyli: przedstawiciele samorządu lokalnego, mieszkańcy Gminy Bogdaniec oraz cała społeczność szkolna. Wspólnie pochylaliśmy się nad losem  polskich oficerów.    Obchody 76 rocznicy Zbrodni Katyńskiej to lekcja historii i patriotyzmu dla nas wszystkich. Podczas uroczystości przede wszystkim oddajemy cześć wszystkim pomordowanym, oddajemy też szacunek rodzinom, których bliscy zginęli i hołd tym, którzy przeżyli.                                                                                           
Taka historia musi przetrwać, dlatego tak ważna była Wasza obecność!

Serdecznie gratulujemy Luizie Kretus z klasy III c gimnazjum

Za zdobycie wyróżnienia w konkursie plastycznym dla młodzieży gimnazjalnej pt.: ,,Mikrokosmos” organizowanym przez Liceum Plastyczne w Gorzowie Wlkp. Na XI edycję konkursu plastycznego dla uczniów gimnazjów województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego zgłoszono 16 szkół  i placówek, w sumie nadesłano 69 prac.  Wernisaż wystawy nagrodzonych i wyróżnionych prac odbędzie się  2 kwietnia 2016 r. o godz.11.30 w Liceum Plastycznym,   Gorzów Wlkp.,ul.Bema1.    Anna Westfahl

Spotkania z ciekawymi ludźmi - Adam Bałdych

W ramach programu Małej Akademii Jazzu naszą szkołą odwiedził Adam Bałdych – światowej sławy muzyk, pochodzący z Gorzowa Wlkp.

Adam Baldych jest dziś jednym z najważniejszych skrzypków jazzowych na świecie. Zdobywca prestiżowej niemieckiej nagrody Echo Jazz - najważniejszą nagrodę niemieckiego przemysłu muzycznego. Od roku 2009 związany z prestiżowym wydawnictwem ACT. Koncertuje na całym świecie, współpracując m.in. z Iro Rantalą, Yarnem Hermanem, Larsem Danielssonem, Leszkiem Możdżerem czy NDR Big Band. 

Wyjazd do Londynu - zebranie

Spotkanie organizacyjno- informacyjne dla rodziców uczniów zakwalifikowanych do wyjazdu do Londynu. Piątek 01.04.2016r. o godzinie 18:00 w gabinecie nr 5 (Gimnazjum Zespołu Szkół w Bogdańcu).

Serdecznie zapraszamy  Aneta Lipińska  nauczyciel j. angielskiego  Małgorzata Reks  dyrektor Zespołu Szkół w Bogdańcu

Szkolny konkurs piosenki

Dnia 17 marca 2016r.odbył się szkolny konkurs piosenki.
Udział  w nim wzięli następujący uczniowie:

 

„Z odwagą ratuj życie”

12 marca 2016 roku odbyło się podsumowanie projektu edukacyjnego „Z odwagą ratuj życie” z udziałem uczniów Gimnazjum nr 21 im. Orląt Lwowskich w Gorzowie Wlkp. oraz uczniów Gimnazjum w Zespole Szkół w Bogdańcu.

«   ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ...   »