«   ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...   »

Wyjazd do Londynu - zebranie

Spotkanie organizacyjno- informacyjne dla rodziców uczniów zakwalifikowanych do wyjazdu do Londynu. Piątek 01.04.2016r. o godzinie 18:00 w gabinecie nr 5 (Gimnazjum Zespołu Szkół w Bogdańcu).

Serdecznie zapraszamy  Aneta Lipińska  nauczyciel j. angielskiego  Małgorzata Reks  dyrektor Zespołu Szkół w Bogdańcu

Szkolny konkurs piosenki

Dnia 17 marca 2016r.odbył się szkolny konkurs piosenki.
Udział  w nim wzięli następujący uczniowie:

„Z odwagą ratuj życie”

12 marca 2016 roku odbyło się podsumowanie projektu edukacyjnego „Z odwagą ratuj życie” z udziałem uczniów Gimnazjum nr 21 im. Orląt Lwowskich w Gorzowie Wlkp. oraz uczniów Gimnazjum w Zespole Szkół w Bogdańcu.

Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego

DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO - KONKURS POD PATRONATEM STAROSTY POWIATU GORZOWSKIEGO ORAZ WÓJTA GMINY BOGDANIEC

TERMIN I MIEJSCE KONKURSU:  22 kwietnia 2016r., godz. 10.00 - Zespół Szkół w Bogdańcu ul. Pocztowa 7

zk.docx » zgłoszenie

Uroczystość nadania imienia Henryka Sienkiewicza Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Bogdańcu i nadania imienia Henryka Sienkiewicza Gimnazjum w Bogdańcu. Jubileusz 70-lecia powstania szkoły podstawowej i 17-lecia istnienia gimnazjum.

Dnia 06 maja 2016r. społeczność szkolna i lokalna planuje uroczystość nadania imienia Henryka Sienkiewicza Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Bogdańcu i nadania imienia Henryka Sienkiewicza Gimnazjum w Bogdańcu. Łącznie z tą uroczystością  odbędzie się  jubileusz 70-lecia powstania szkoły podstawowej i 17-lecia istnienia gimnazjum.

Zespół Szkół w Bogdańcu pamięta o żołnierzach wyklętych!!!

1 marca 2016 roku w Gimnazjum w Bogdańcu odbyła się uroczystość z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, w której uczestniczyli nauczyciele i uczniowie Gimnazjum i  klas 4-6 Szkoły Podstawowej. Miło nam było gościć przedstawiciela Nadleśnictwa Bogdaniec, pana Mariusza Kwiatkowskiego.

Szkolny Konkurs Recytatorski 2016

Dnia 1 kwietnia 2016 roku w piątek na 4. godzinie lekcyjnej (10:40–11:25) w gabinecie nr 110 odbędzie Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów gimnazjum – I etap Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Prosimy osoby chętne do udziału w konkursie o zgłaszanie się do nauczycieli polonistów najpóźniej do czwartku 31 marca 2016 roku.
Zgłoszenia przyjmowane będą tylko na przygotowanych drukach, które są do odebrania u nauczycieli języka polskiego.

Zapisy do oddziału przedszkolnego, klasy pierwszej szkoły podstawowej i klasy pierwszej gimnazjum rozpoczynają się w lutym 2016r.

Dyrektor Zespołu Szkół w Bogdańcu ogłasza rekrutację  do oddziału przedszkolnego, klasy pierwszej  szkoły podstawowej i klasy pierwszej gimnazjum. Termin luty.2016 do 31.03.2016r.

Podania do dyrektora należy składać  do dnia 31 marca 2016r. w sekretariacie szkoły podstawowej/gimnazjum.

Zaproszenie na spotkanie organizacyjno-informacyjne - Londyn 2016

Spotkanie organizacyjno- informacyjne dla rodziców uczniów zakwalifikowanych do  wyjazdu do Londynu.  Czwartek  18.02.2016r. o  godzinie 19:00 w gabinecie nr 5 (Gimnazjum Zespołu Szkół w Bogdańcu).

Serdecznie zapraszam    Aneta Lipińska Nauczyciel j. angielskiego

«   ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...   »