STRONA GŁÓWNA
  • ...
  • szkoła z klasą
  • Przekaż 1% podatku na Szkołę
  • RODO
  • certyfikat
zszbogdaniec.edupage.org

PROJEKTY E- TWINNING 2017/2018

W roku szkolnym 2017/2018 ruszamy z kolejnymi projektami  edukacyjnymi realizowanymi na platformie edukacyjnej e- Twinning. Oba projekty nastawione będą na rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku angielskim z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych   i tym samym zwiększenie motywacji uczniów do nauki języka angielskiego.  W tym roku bierzemy pod lupę umiejętność tworzenia tekstów w języku obcym i tym samym doskonalenie umiejętności pisania

WE ARE THE WORLD

We are the World - piosenka Michaela Jacksona, która została przetłumaczona na prawie wszystkie języki świata. Uczniowie biorący udzia w tegorocznym projekcie eTwinning Let's Act 4 PEACE!!!! przygotowali w ramach projektowego zadania swoją wersję utworu. 

Snacks for free in our school!

Uczniowie uczestniczący w projekcie przygotowali smaczną i zdrową przekąskę dla swoich młodszych kolegów ze świetlicy w szkole podstawowej.

 


SORRY DAY w naszej szkole!

We wtorek 11 kwietnia w naszej szkole zrealizowaliśmy pierwsze z czterech zaplanowanych w naszym projekcie zadań. Pierwszym pokojowym wyzwaniem było zorganizowanie SORRY DAY . 

Ze świątecznym pozdrowieniem...

 

Made with Padlet

 

 

Let's act 4 peace

Tegoroczny projekt realizowany w ramach programu eTwinning wraz z zaprzyjaźnionymi szkołami z Włoch i Hiszpanii to Let's act 4 peace. W projekcie bierze udział również młodzież z Francji, Ukrainy, Albanii oraz Bułagarii

SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROJEKTU eTwinning AN ENCOUNTER THAT MADE THE DIFFERENCE!

Zapraszamy do zapoznania się z efektami naszej pracy.  sprawozdaniepdf.pdf » AN ENCOUNTER...

AN ENCOUNTER THAT MADE THE DIFFERENCE!

        AN ENCOUNTER THAT MADE THE DIFFERENCE! - to pierwszy projekt w ramach programu e-Twinning realizowany w naszej szkole. Do projektu przystąpiliśmy wraz z Gimnazjum z Zabrza, szkołami z Rzymu, Modeny (Włochy) oraz szkołą z Leon (Hiszpania). Projekt został zaplanowany do realizacji w terminie od lutego do czerwca 2016 roku. 

e-Twinning?! Co to jest?

 

Znalezione obrazy dla zapytania etwinning logo

 

 

e-Twinning polega na nawiązaniu współpracy pomiędzy szkołami za pośrednictwem mediów elektronicznych oraz promowaniu szkolenia nauczycieli z państw należacych do Unii Europejskiej.