• .

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU

Przed rozpoczęciem turnieju wspomniano o kształceniu pożądanych postaw i umiejętności młodych ludzi wobec współczesnych zjawisk i zachowań społecznych towarzyszących imprezom sportowym. Każdy mecz przyniósł wiele emocji, na trybunach pojawiły się klasy wraz z nauczycielami, które aktywnie brały udział w zawodach dopingując piękne akcje i młode talenty. Stojące puchary motywowały dodatkowo zawodników, jednak najbardziej skuteczni okazali się reprezentanci klasy II C, którzy otrzymali największy puchar J Miejsce drugie zajęła klasa III A, a trzecie miejsce na podium należało do klasy I A. Uśmiech i radość na twarzy uczestników był największą nagrodą dla nauczycieli wychowania fizycznego. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do codziennej aktywności fizycznej.

Aleksandra Andersz-Wlaźlak

Janusz Mazurczak