STRONA GŁÓWNA
  • ...
  • szkoła z klasą
  • Przekaż 1% podatku na Szkołę
  • RODO
  • certyfikat
klasa sportowa o profilu piłki noznej
«   1 2 3 4    »

Pierwsze warsztaty w tym roku już za nami!

W dniach 13-15 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach polsko niemieckich z programowania. Warsztaty - organizowane w pierwszych misiącach każdego roku szkolnego mają za zadanie przygotować drużynę złożoną z uczniów z Bogdańca, Cedyni i Neutrebbin do udziału w konkursie First Lego League - CITY SHAPER. 

Tydzień projektów w Neutrebbin 2019

W dniach 12-14 czerwca br. uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Edyty Kiełpińskiej i p. Anny Rutkowskiej-Szabla wzięli udział w warsztatach z programowania i nie tylko :)  

Projekt LEGO w Witnicy

Podobny obraz

Od piątku 31 maja uczniowie biorący udział w projekcie LEGO pracowali w Witnicy nad prezentacją podsumowującą roczną działalność w temacie INTO ORBIT. 

BOGD@NIEC PROGR@MUJE! - relacja

Dziękujemy uczestnikom projektu za wspólną zabawę! Kto nie był - niech żałuje! Okazało się, że programowanie nie jest takie skomplikowane jakby się mogło wydawać, a Ozoboty to nieźli wróżbici! Sami zobaczcie!

 

BOGD@ANIEC PROGR@MUJE!

BOGD@NIEC PROGR@MUJE! to cykl spotkań adresowanych do dzieci i młodzieży w ramach konkursu na inicjatywy dla lokalnych społeczności CYFROWA MAJÓWKA.

Konkurs FLL INTO ORBIT już za nami!

Znalezione obrazy dla zapytania into orbitUczniowie naszej szkoły we współpracy z młodzieżą ze szkół partnerskich w  Cedyni i Neutrebbin już po raz szósty 7 grudnia 2018 r. wzięli udział w konkursie regionalnym First Lego League

w Eisenhüttenstadt (Niemcy). 

Warsztaty LEGO w Witnicy

Znalezione obrazy dla zapytania into orbit

Kolejny warsztat w Witnicy trwa... Jeżeli chcecie wiedzieć jak przebiega praca nad tegorocznym tematem zapraszamy do galerii.

Zaprogramowani na przyszłość!

W dniach 9-19 października 2018 r. nasza szkoła brała udział w Tygodniu Kodowania realizując cykl warsztatów związanych z programowaniem i bezpieczeństwem w Internecie.

Tydzień projektów w Neutrebbin

Znalezione obrazy dla zapytania hydrodynamic fll

W dniach 26-29 czerwca 2018 r. uczniowie z klasy VI, VII, 2a, 2b i 3c wzięli udział w Tygodniu Projektów w szkole w Neutrebbin.   

Warsztaty polsko-niemieckie w ramach projektu LEGO

Znalezione obrazy dla zapytania hydrodynamic fll

W dniach 8-9 czerwca 2018 r. w Witnicy odbyło się spotkanie w ramach polsko-niemieckiego projektu LEGO. 

«   1 2 3 4    »