STRONA GŁÓWNA
  • ...
  • szkoła z klasą
  • Przekaż 1% podatku na Szkołę
  • RODO
  • certyfikat
zszbogdaniec.edupage.org
«   1 2 3 4 5    »

FLL 2020/2021 RePLAY

Znamy już tegoroczny temat First Lego League! Z pewnym opóźnieniem w tym roku FLL opublikowało tegoroczny temat konkursu - RePLAY.

 

Pokaz FLL City Shaper w szkole w Prötzel

W czwartek, 13 lutego 2020 r. chłopcy: Filip Piasecki, Kacper Krupecki, Jakub Zabrocki, Kamil Zabrocki, Szymon Szybiński wzięli udział w prezentacji projektu First Lego League CITY SHAPER  w szkole w Prötzel.

Sukces uczniów z Bogdańca w konkursie FLL City Shaper!

Znalezione obrazy dla zapytania: city shaper logo mini

FIrst Lego League to konkurs, na którym byłam po raz drugi i niestety ostatni. Zajmując się tegoroczną problematyką bardzo dobrze i ciekawie współpracowało mi się ze wszystkimi uczniami, zarówno z Cedyni jak i z Neutrebbin. 

 
 

Listopadowe warsztaty LEGO w Witnicy

Znalezione obrazy dla zapytania: city shaper logo miniDrugie spotkanie przygotowujące do konkursu FIRST LEGO LEAGUE już za nami! W dniach 8-9 listopada 2019r. spotkaliśmy się z naszymi kolegami z Cedyni i Neutrebbin w Witnicy.

Bogd@niec progr@muje! - relacja

Nasza szkoła kolejny raz wzięła udział w Tygodniu Kodowania. W bieżącym roku szkolnym zgłosiliśmy kilka wydarzeń w ramach inicjatywy Meet and Code. 

 
 

BOGD@ANIEC PROGR@MUJE!

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy grant Meet and Code!
 

Pierwsze warsztaty w tym roku już za nami!

W dniach 13-15 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach polsko niemieckich z programowania. Warsztaty - organizowane w pierwszych misiącach każdego roku szkolnego mają za zadanie przygotować drużynę złożoną z uczniów z Bogdańca, Cedyni i Neutrebbin do udziału w konkursie First Lego League - CITY SHAPER. 

Tydzień projektów w Neutrebbin 2019

W dniach 12-14 czerwca br. uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Edyty Kiełpińskiej i p. Anny Rutkowskiej-Szabla wzięli udział w warsztatach z programowania i nie tylko :)  

Projekt LEGO w Witnicy

Podobny obraz

Od piątku 31 maja uczniowie biorący udział w projekcie LEGO pracowali w Witnicy nad prezentacją podsumowującą roczną działalność w temacie INTO ORBIT. 

BOGD@NIEC PROGR@MUJE! - relacja

Dziękujemy uczestnikom projektu za wspólną zabawę! Kto nie był - niech żałuje! Okazało się, że programowanie nie jest takie skomplikowane jakby się mogło wydawać, a Ozoboty to nieźli wróżbici! Sami zobaczcie!

 

«   1 2 3 4 5    »