Sukces uczniów z Bogdańca w konkursie FLL City Shaper!

FIrst Lego League to konkurs, na którym byłam po raz drugi i niestety ostatni. Zajmując się tegoroczną problematyką bardzo dobrze i ciekawie współpracowało mi się ze wszystkimi uczniami, zarówno z Cedyni jak i z Neutrebbin. Nasze spotkania w Hotelu Leśne Ustronie w Witnicy odbywały się niestety rzadko, ale były bardzo produktywne, o czym świadczy nasz ostateczny wynik. Na konkursie emocji było mnóstwo, od pierwszej porażki po wygraną! Od śmiechu poprzez płacz po wielką radość i szok. Takie emocje towarzyszyły nam wszystkim, zarówno uczniom jak i naszym opiekunom. Zachęcam do przekonania się o tym na własnej skórze!

Karolina Buchla - uczennica klasy VIII

W dniach 15-18 listopada 2019 r. uczniowie naszej szkoły: Karolina Buchla, Kamil Zabrocki, Jakub Zabrocki, Kacper Krupecki, Szymon Szybiński i Filip Piasecki wraz z kolegami ze szkół w Neutrebbin i Cedynii uczestniczyli w warsztatch LEGO  w Witnicy. Organizowane cyklicznie warsztaty mają na celu przygotowanie zespołu do konkursu FLL. W poniedziałek, 18 listopada br. grupa pod wspólnym szyldem LEGO RAIDERS zdobyła I miejsce w zmaganiach robotów podczas konkursu FIRST LEGO LEAGUE CITY SHAPER w Eisenhüttenstadt w Niemczech. Jest to ogromny sukces zespołu okupiony ciężką pracą i wieloma godzinami przygotowań! Fotorelacja poniżej.