zszbogdaniec.edupage.org

Pokaz FLL City Shaper w szkole w Prötzel

W czwartek, 13 lutego 2020 r. chłopcy: Filip Piasecki, Kacper Krupecki, Jakub Zabrocki, Kamil Zabrocki, Szymon Szybiński wzięli udział w prezentacji projektu First Lego League CITY SHAPER  w szkole w Prötzel. Chłopcy wspólnie z kolegami ze szkoły w Neutrebbin opowiedzieli uczniiom w Prötzel o projekcie Lego, przedstawili zeszłoroczny projekt badawczy i zaprezentowali rozwiązania misji konkursowych, które przygotowywali na konkurs w Eisenhüttenstadt.

Po prezentacji był też czas na zasłużony odpoczynek i relaks - chłopcy wspólnie z kolegami z drużyny Legoraiders rozegrali turniej w kręgle. Zaproszenie na turniej było podziękowaniem za wysiłek i pracę młodych konstruktorów - przypominamy, że w konkursie FLL City Shaper drużyna Legoraiders zdobyła I miejsce w programowaniu robotów.

E. Kiełpińska, A. Rutkowska-Szabla