STRONA GŁÓWNA
  • ...
  • szkoła z klasą
  • Przekaż 1% podatku na Szkołę
  • RODO
  • certyfikat
zszbogdaniec.edupage.org
«   1 2 3 4 5    »

BOGD@ANIEC PROGR@MUJE!

BOGD@NIEC PROGR@MUJE! to cykl spotkań adresowanych do dzieci i młodzieży w ramach konkursu na inicjatywy dla lokalnych społeczności CYFROWA MAJÓWKA.

Konkurs FLL INTO ORBIT już za nami!

Znalezione obrazy dla zapytania into orbitUczniowie naszej szkoły we współpracy z młodzieżą ze szkół partnerskich w  Cedyni i Neutrebbin już po raz szósty 7 grudnia 2018 r. wzięli udział w konkursie regionalnym First Lego League

w Eisenhüttenstadt (Niemcy). 

Warsztaty LEGO w Witnicy

Znalezione obrazy dla zapytania into orbit

Kolejny warsztat w Witnicy trwa... Jeżeli chcecie wiedzieć jak przebiega praca nad tegorocznym tematem zapraszamy do galerii.

Zaprogramowani na przyszłość!

W dniach 9-19 października 2018 r. nasza szkoła brała udział w Tygodniu Kodowania realizując cykl warsztatów związanych z programowaniem i bezpieczeństwem w Internecie.

Tydzień projektów w Neutrebbin

Znalezione obrazy dla zapytania hydrodynamic fll

W dniach 26-29 czerwca 2018 r. uczniowie z klasy VI, VII, 2a, 2b i 3c wzięli udział w Tygodniu Projektów w szkole w Neutrebbin.   

Warsztaty polsko-niemieckie w ramach projektu LEGO

Znalezione obrazy dla zapytania hydrodynamic fll

W dniach 8-9 czerwca 2018 r. w Witnicy odbyło się spotkanie w ramach polsko-niemieckiego projektu LEGO. 

Szkoła Bogdaniec w projekcie Lego w ramach współpracy polsko – niemieckiej.

Dzisiejszy dzień – 15.03.2018r. rozpoczął się w naszej szkole uroczystym spotkaniem z przedstawicielami gminy Prötzel  oraz szkoły z Neuterbbin z okazji sześcioletniej polsko - niemieckiej współpracy w projekcie Lego.

Projekt polsko-niemiecki Lego 2017

8 grudnia nasi uczniowie we Frankfurcie nad Odrą wzięli udział w konkursie FLL 2017 HYDRODYNAMIC. Jak sama nazwa wskazuje w tym roku tematem przewodnim konkursu była woda. Zadania dla robotów były związane z poszukiwaniem, wydobywaniem, oczyszczaniem i oszczędzaniem wody. Poniżej fotorelacja z wydarzenia.

HYDRODYNAMIC - polsko-niemiecki projekt LEGO

Pierwsze warsztaty Lego już za nami! W dniach 29 września - 1 października, uczniowie naszej szkoły spędzili pracowity weekend pod opieką p. Edyty Kiełpińskiej i p. Anny Rutkowskiej-Szabla w Witnicy.W trakcie warsztatów zapoznali się z tegorocznym tematem konkursu, poznali nową matę oraz przeanalizowali zadania konkursowe. Umożliwiło to budowę podstawowego robota. 

 

Gratulacje! zdobycie nagrody w konkursie Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej

Gratulacje dla p. Doroty, Fabianowicz, p. Anny Rutkowskiej – Szabli oraz p. Dariusza Drozda za przeprowadzenie w roku szkolnym 2016/2017 innowacji pedagogicznych i zdobycie nagrody w konkursie Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej.

Wyróżnienie dla szkoły w dniach 28, 29 września 2017r odebrały panie Małgorzata Reks i Anna Rutkowska – Szabla, które także uczestniczyły w konferencji: Podsumowanie programu MEN „Pilotaż programowania oraz kampanii Programowanie z eTwinning”

 

«   1 2 3 4 5    »