«   1 2    »

XII Konkurs kolęd i pastorałek „Nad światem cicha noc”- 09.01.2019r.

Patronat - Starosta Powiatu Gorzowskiego i Wójt Gminy Bogdaniec.
W hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza odbył się konkurs kolęd i pastorałek „Nad światem cicha noc”. Równo o godzinie 9:30 rywalizację rozpoczęli uczestnicy zaprzyjaźnionych szkół. Młodzi artyści podzieleni byli na 4 kategorie: przedszkola i oddziały przedszkolne, klasy I-III, klasy IV-VI ,oraz klasy III  gimnazjum i VII, VIII szkoły podstawowej. Po naradach jury w składzie p. Jan Piśko, p. Teresa Astel oraz Ks. Proboszcz Gabriel Stożek ogłosił werdykt.

Szkolny Konkurs Kolęd

Dnia 3 stycznia 2019r. w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu odbył się Szkolny Konkurs Kolęd w którym udział wzięli następujący uczniowie: Patrycja Orchowska kl1, Agata Dobosiewicz kl.2, Klaudia Cisiuk kl.3, Wiktoria Szybińska kl.3, Zofia Ziółkowska kl.3, Borys Rogoziński kl.3, Eliza Balzer kl.3, Mateusz Turczyn kl.3, Tosia Wilk kl.3, Nikola Pietras kl.4, Milena Mieczkowska kl.5, Sara Zawadzinski kl5, Maja Paterek kl.5, Aleksandra Żylewicz kl.6, Amelia Kurpiel kl.6, Milena Rucka kl. 3 gimnazjum.
Laureatami zostali następujący wykonawcy:
w kategorii klasy 1-3: Agata Dobosiewicz, Klaudia Cisiuk, Tosia Wilk.
w kategorii klasy 4-6: Milena Mieczkowska, Sara Zawadzinski, Maja Paterek, Amelia Kurpiel.
w kategorii klasy 7-8, gimnazjum: Milena Rucka.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy laureatów do prezentacji w Powiatowym konkursie Kolęd i Pastorałek „Nad światem cicha noc”, który odbędzie się 9 stycznia 2019r. zapraszamy

XI Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek pt: „ Nad światem cicha noc”

Dnia 9 stycznia 2018r. odbył się XI Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek pt: „ Nad światem cicha noc”, pod patronatem P. M. Domagały, Starosty Powiatu Gorzowskiego i P. K. Pławskiej, Wójta Gminy Bogdaniec.
34 uczestników konkursu oceniało profesjonalne jury w składzie: ksiądz Gabriel Stożek, proboszcz parafii w Bogdańcu; Krystyna Woźniak, poetka; Czesław Ganda, muzyk; Małgorzata Reks, dyrektor Szkoły Podstawowej w Bogdańcu.

"Nad Światem cicha noc"

Wyniki eliminacji szkolnych do Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek "Nad Światem cicha noc"

UWAGA!

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek odbędzie się 19 grudnia 2017r. (wtorek) od  godziny 9.00, w gabinecie muzycznym gimnazjum.
W bibliotece szkolnej można zapoznać się z dostępnymi nagraniami i podkładami kolęd.
XI Konkurs Kolęd i Pastorałek „Nad światem cicha noc” odbędzie się 9 stycznia 2018r. w hali sportowej naszej szkoły.

Zapraszamy!

X Konkurs Kolęd i Pastorałek „Nad światem cicha noc” już za nami!

W konkursie Kolęd i Pastorałek pod patronatem Starosty Powiatu Gorzowskiego i Wójta Gminy Bogdaniec, który odbył się1 5 stycznia 2017r. w Zespole Szkół w Bogdańcu uczestniczyło 75 osób w prezentacjach solistów, zespołów i scholii z zaprzyjaźnionych szkół gminy Bogdaniec.

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek,

Dnia 20 grudnia 2016r. odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, w którym wzięli udział następujący uczniowie:
Borys Rogoziński, Maja Szudej, Amelia Całuch, Dawid Markowski, Sara Zawadzinski, Milena Mieczkowska, Maja Paterek, Dagmara Kuświk, Amelia Kurpiel, Mateusz Mroczkowski, Milena Rucka, Oliwia Królikowska, Karolina Kulczyńska, Oliwia Mękarska, Mateusz Wojakowski, Milan Czaplicki, Amelia Głowacka, Paulina Markowska, Bartosz Studziński, Hanna Piasecka  oraz klasa II B ze szkoły podstawowej.

X festiwal piosenki „Nad światem cicha noc”

Dyrektor Zespołu Szkół w Bogdańcu serdecznie zaprasza na X KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK „Nad światem cicha noc” pod patronatem pod patronatem Małgorzaty Domagały Starosty Powiatu Gorzowskiego, Wójta Gminy Bogdaniec Krystyny Pławskiej „ NAD ŚWIATEM CICHA NOC " Bogdaniec, 5 stycznia 2017 r.

kz2017.doc » karta zgloszenia 2017

r2017.doc » Regulamin 10 Festiwal 2017

Koncert „Nad światem cicha noc” z cyklu „Obrazy, słowa, dźwięki” w bogdanieckim kościele już za nami.

17 stycznia 2016r. w kościele parafialnym w Bogdańcu pod wezwaniem Św. Jana Chrzciciela odbył się już po raz kolejny koncert laureatów IX Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek, organizowanego przez Zespół Szkół w Bogdańcu. Razem z dziećmi i młodzieżą wystąpili poeci z Robotniczego Stowarzyszenia Twórców Kultury w Gorzowie Wlkp. Scenografią koncertu była wystawa prac plastycznych z galerii RSTK w Gorzowie Wlkp.

NAD ŚWIATEM CICHA NOC" IX KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

IX Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek „Nad światem cicha noc” już za nami!  W konkursie Kolęd i Pastorałek pod patronatem Starosty Powiatu Gorzowskiego  i Wójta Gminy Bogdaniec, który odbył się1 1 stycznia 2016r. w Zespole Szkół w Bogdańcu uczestniczyło 50 solistów i 5 zespołów muzycznych i  wokalnych z zaprzyjaźnionych szkół  gminy Bogdaniec i Powiatu gorzowskiego.

ProtokJury2016notatka.doc » p2016

«   1 2    »