• ..
  • PROJEKT 2016/2017
«   1 2    »

XI Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek pt: „ Nad światem cicha noc”

Dnia 9 stycznia 2018r. odbył się XI Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek pt: „ Nad światem cicha noc”, pod patronatem P. M. Domagały, Starosty Powiatu Gorzowskiego i P. K. Pławskiej, Wójta Gminy Bogdaniec.
34 uczestników konkursu oceniało profesjonalne jury w składzie: ksiądz Gabriel Stożek, proboszcz parafii w Bogdańcu; Krystyna Woźniak, poetka; Czesław Ganda, muzyk; Małgorzata Reks, dyrektor Szkoły Podstawowej w Bogdańcu.

"Nad Światem cicha noc"

Wyniki eliminacji szkolnych do Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek "Nad Światem cicha noc"

UWAGA!

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek odbędzie się 19 grudnia 2017r. (wtorek) od  godziny 9.00, w gabinecie muzycznym gimnazjum.
W bibliotece szkolnej można zapoznać się z dostępnymi nagraniami i podkładami kolęd.
XI Konkurs Kolęd i Pastorałek „Nad światem cicha noc” odbędzie się 9 stycznia 2018r. w hali sportowej naszej szkoły.

Zapraszamy!

X Konkurs Kolęd i Pastorałek „Nad światem cicha noc” już za nami!

W konkursie Kolęd i Pastorałek pod patronatem Starosty Powiatu Gorzowskiego i Wójta Gminy Bogdaniec, który odbył się1 5 stycznia 2017r. w Zespole Szkół w Bogdańcu uczestniczyło 75 osób w prezentacjach solistów, zespołów i scholii z zaprzyjaźnionych szkół gminy Bogdaniec.

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek,

Dnia 20 grudnia 2016r. odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, w którym wzięli udział następujący uczniowie:
Borys Rogoziński, Maja Szudej, Amelia Całuch, Dawid Markowski, Sara Zawadzinski, Milena Mieczkowska, Maja Paterek, Dagmara Kuświk, Amelia Kurpiel, Mateusz Mroczkowski, Milena Rucka, Oliwia Królikowska, Karolina Kulczyńska, Oliwia Mękarska, Mateusz Wojakowski, Milan Czaplicki, Amelia Głowacka, Paulina Markowska, Bartosz Studziński, Hanna Piasecka  oraz klasa II B ze szkoły podstawowej.

X festiwal piosenki „Nad światem cicha noc”

Dyrektor Zespołu Szkół w Bogdańcu serdecznie zaprasza na X KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK „Nad światem cicha noc” pod patronatem pod patronatem Małgorzaty Domagały Starosty Powiatu Gorzowskiego, Wójta Gminy Bogdaniec Krystyny Pławskiej „ NAD ŚWIATEM CICHA NOC " Bogdaniec, 5 stycznia 2017 r.

kz2017.doc » karta zgloszenia 2017

r2017.doc » Regulamin 10 Festiwal 2017

Koncert „Nad światem cicha noc” z cyklu „Obrazy, słowa, dźwięki” w bogdanieckim kościele już za nami.

17 stycznia 2016r. w kościele parafialnym w Bogdańcu pod wezwaniem Św. Jana Chrzciciela odbył się już po raz kolejny koncert laureatów IX Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek, organizowanego przez Zespół Szkół w Bogdańcu. Razem z dziećmi i młodzieżą wystąpili poeci z Robotniczego Stowarzyszenia Twórców Kultury w Gorzowie Wlkp. Scenografią koncertu była wystawa prac plastycznych z galerii RSTK w Gorzowie Wlkp.

NAD ŚWIATEM CICHA NOC" IX KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

IX Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek „Nad światem cicha noc” już za nami!  W konkursie Kolęd i Pastorałek pod patronatem Starosty Powiatu Gorzowskiego  i Wójta Gminy Bogdaniec, który odbył się1 1 stycznia 2016r. w Zespole Szkół w Bogdańcu uczestniczyło 50 solistów i 5 zespołów muzycznych i  wokalnych z zaprzyjaźnionych szkół  gminy Bogdaniec i Powiatu gorzowskiego.

ProtokJury2016notatka.doc » p2016

Szkolny konkurs kolęd i pastorałek.

Dnia 21 grudnia 2015r. odbył się szkolny konkurs kolęd i pastorałek.

„NAD ŚWIATEM CICHA NOC" IX KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Zapraszamy - Bogdaniec, 11 stycznia 2016 r., godz. 9.30