• witajcie uczniowie
  • PROJEKT 2016/2017

NAD ŚWIATEM CICHA NOC" IX KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

W konkursie Kolęd i Pastorałek pod patronatem Starosty Powiatu Gorzowskiego  i Wójta Gminy Bogdaniec, który odbył się1 1 stycznia 2016r. w Zespole Szkół w Bogdańcu uczestniczyło 50 solistów i 5 zespołów muzycznych i  wokalnych z zaprzyjaźnionych szkół  gminy Bogdaniec i Powiatu gorzowskiego.  Przesłuchania przebiegały w 5 kategoriach. Podziwialiśmy prezentacje wokalne oraz instrumentalne w wykonaniu uczestników przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów.  Jury  w składzie Czesław Ganda, Aneta Rajewska, KS. Proboszcz  Gabriel Stożek, Waldemar Adamczak oraz Małgorzata Reks  przyznało nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:

przedszkola i oddziały przedszkolne: Zofia Ziółkowska
klasy I- III: Nikola Przybała , Sara Zawadziński, Amelia Kurpiel, Mateusz Sawicki
klasy IV-VI: Wiktor Sinkowski, Milena Rucka,  Natalia Palka , Michał Mirończuk – Ossowski
gimnazjum: Aleksandra Pieczkowska, Wiktoria Karalus, Karolina Kulczyńska
zespoły: zespół wokalno- instrumentalny - Gimnazjum Bogdaniec.
Organizatorzy przyznali nagrodę specjalną dla Weroniki Prończuk

Nagrodę publiczności zdobyła Julia Siewierska z Gimnazjum w Bogdańcu,

GRAND PRIX Oliwia Królikowska z Gimnazjumw Bogdańcu.

JAK CO ROKU ODBĘDZIE SIĘ  KONCERT LAUREATÓW  -  17 STYCZEŃ , GODZ.12.30,  KOŚCIÓŁ PARAFIALNY  W BOGDAŃCU. UCZESTNICY WYSTĄPIĄ W SPECJALNYM PROGRAMIE SŁOWNO – MUZYCZNYM RAZEM  Z PRZESTWICIELAMI STOWARZYSZENIA TWÓRCÓW KULTURY Z GORZOWA WLKP. POD KIEROWNICTEM PREZESA CZESŁAWA GANDY.

Dyrekcja Zespołu Szkół w Bogdańcu, nauczyciele i uczniowie serdecznie dziękują za wsparcie i okazane serce dla naszych działań: Staroście Powiatu Gorzowskiego p. Małgorzacie Domagała, Wójtowi Gminy Bogdaniec  p. Krystynie Pławskiej, Nadleśnictwu Bogdaniec p. Piotrowi Pietkunowi, Hurtowni Sprzętu Sportowego „Ocean”p. Teresie Kolan, Piekarni w Bogdańcu p. Karinie Wojtkowiak  oraz p. Zofii i Leszkowi Wojtkowiak, Towarzystwu Krzewienia Kultury Fizycznej „Zbyszko” w  Bogdańcu p. Sławomirowi Sitaszowi, Radnemu Powiatowemu p. Jarosławowi Lewandowiczowi, Autoryzowanemu  Dealerowi Firmy STHIL  p.  Lidii i Krzysztofowi Seremak, Zarządowi  Koła Łowieckiego „Jeleń”  w  Bogdańcu  p. Waldemarowi Jedynak,  p. Janowi Leszczyńskiemu, Annie Kosowicz – A. W. A. Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe.

Autor : Małgorzata Reks

.