Koncert „Nad światem cicha noc” z cyklu „Obrazy, słowa, dźwięki” w bogdanieckim kościele już za nami.

W programie wystąpili : Nikola Przybyła, Weronika Prończuk, Zofia Ziółkowska, Sara Zawadziński, Wiktor Sinkowski, Milena Rucka, Michał Mirończuk – Ossowski, Oliwia Królikowska, Amelia Kurpiel, Karolina Kulczyńska oraz poeci: Zenon Cichy, Barbara Pala, Tadeusza Dziadosz, Janina Jurgowiak, Ferdynad Głodzik, Krystyna Woźniak. Koncert przygotowany i zrealizowany został przez Zespół Szkół w Bogdańcu, parafię pod wezwaniem Św. Jana Chrzciciela w Bogdańcu oraz RSTK w Gorzowie Wlkp. Serdeczne podziękowania dla p. Czesława Gandy, który czuwał nad całością  i realizacją scenariusza, p. Huberta Zbiorczyka i Jakuba Florczaka– realizacja dźwięku, Ks. Kanonika – Gabriela Stożka za organizację oraz dla pań Barbary Latoszek i Urszuli Kołodziejczak za aranżację wystawy.

Małgorzata Reks