• witajcie uczniowie
  • PROJEKT 2016/2017
«   1 2    »

VIII Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek „Nad światem cicha noc” już za nami!

W konkursie Kolęd i Pastorałek pod patronatem Starosty Powiatu Gorzowskiego  i Wójta Gminy Bogdaniec, który odbył się 8 stycznia 2015 r. w Zespole Szkół w Bogdańcu uczestniczyło 60 solistów i 4 zespoły wokalno – instrumentalne z zaprzyjaźnionych szkół .

08.01. VIII Festiwal Kolęd i Pastorałek „Nad Światem Cicha Noc”

08.01.2014r Zapraszamy uczniów gminy Bogdaniec na VIII Festiwal Kolęd i Pastorałek „Nad Światem Cicha Noc” –, rozpoczęcie 9.30.

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek odbędzie się 15 grudnia o godz. 9.00

Miejsce - gabinet muzyczny gimnazjum. Kontakt z p. Hubertem

kz2015.doc » Karta zgłoszenia_2015

VII Konkurs Kolęd i Pastorałek pt:„ Nad światem cicha noc”.

Dnia 09.01.2014r. w Zespole Szkół w Bogdańcu odbył się VII Konkurs Kolęd i Pastorałek pt:„ Nad światem cicha noc”. Uczestnikami konkursu byli uczniowie ze szkół w Jeninie, Jenińcu, Lubczynie, Ściechowie, Deszcznie i Bogdańca. Młodzi wykonawcy zaprezentowali przed jury i zgromadzoną publicznością tradycyjne kolędy i współczesne pastorałki. Uczestników oceniała komisja w składzie: P. Czesław Ganda ( przewodniczący ), P. Janina Cytlak, P. Bolesław Malicki, P. Aleksandra Jach, P. Łukasz Reks.

Regulamin VII Konkursu Kolęd i Pastorałek „ Nad światem cicha noc "

POD HONOROWYM PATRONATEM STAROSTY POWIATU GORZOWSKIEGO  I WÓJTA GMINY BOGDANIEC

Termin VII konkursu

09 stycznia 2014 r. godz. 9.30 – rozpoczynają szkoły podstawowe (soliści i zespoły).
Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie kompletnie wypełnionej drukowanymi literami dołączonej do regulaminu karty zgłoszenia do dnia 16.12.2013 r. na adres:

«   1 2    »