• ..

Planowany jadłospis

Planowany jadłospis -przedszkole - 3.04.2018-30.04.2018

INFORMACJE OGÓLNE rok szkolny 2017/2018

W bieżacym roku szkolnym ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY W SZKOLE PODSTAWOWEJ im. H. Sienkiewicza W BOGDAŃCU liczy 18 dzieci.

Grupa liczy 7 chłopców i 11 dziewczynek.

Zajęcia z zakresu wychowania przedszkolnego prowadzi mgr Krystyna Kasprzak

- zapewniamy odpowiednio zorganizowane, atrakcyjne zajęcia, w nowocześnie wyposażonej sali,
- uczestniczymy w akcjach i kampaniach ogólnopolskich,
- aktywizujemy się w życie szkoły, bierzemy udział w uroczystościach okolicznościowych szkolnych (wynikających z kalendarza imprez) i gminnych,
- zapewniamy opiekę świetlicową od 7.00-16.15,
- prowadzimy dodatkowe zajęcia ogólnorozwojowe, sportowo -rekreacyjne, warsztaty: plastyczne, taneczne, teatralne oraz liczne działania w zakresie edukacji ekologicznej.

INFORMACJE OGÓLNE rok szkolny 2016/2017

Znaleziony obraz

W bieżacym roku szkolnym ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY W SZKOLE PODSTAWOWEJ im. H. Sienkiewicza W ZESPOLE SZKÓŁ W BOGDAŃCU liczy 24 dzieci.

Grupa liczy 11 chłopców i 13 dziewczynek.

Zajęcia z zakresu wychowania przedszkolnego prowadzi mgr Marta Rembas

- zapewniamy opiekę świetlicową od 7.00-16.15,

30.05.2016r odbyła się III Gminna Spartakiada Przedszkolaków pod patronatem Pani Wójt Krystyny Pławskiej.
Swoją obecnością imprezę uświetnili: Halina Kunicka - polska kulturystka Mistrzyni Europy Fitness z 1998 i 2002 roku, Wicemistrzyni Świata w Fitness z 2003 roku oraz Tomasz Kucharski -  polski wioślarz dwukrotny mistrz olimpijski, pięciokrotny medalista mistrzostw świata.

.

Zapraszamy

Piątek 12 czerwca odbędzie się  – II Gminna Spartakiada Przedszkolaków pod patronatem Wójta Gminy Bogdaniec

Start 10.00- boisko sportowe przy Zespole Szkół w Bogdańcu.

Gminna Spartakiada Przedszkolaków pod patronatem Pani Wójt Krystyny Pławskiej.

6 czerwca 2014r. przy Zespole Szkół w Bogdańcu odbyła się spartakiada przedszkolaków z gminy Bogdaniec. W zabawie uczestniczyły dzieci z oddziałów przedszkolnych ze szkół podstawowych: Jenina, Bogdańca, Lubczyna oraz przedszkoli z Bogdańca i Jenina.

Informacja Dyrekcji Zespołu Szkół w Bogdańcu

Listy  dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2014/2015:

5-latki i 6-latki

W żadnym innym okresie życia poza dzieciństwem człowiek nie poznaje szybciej i zachłanniej,
w żadnym nie wzrasta intensywniej w sensie dzielenia się obowiązkami i działaniami. Dziecko ma chęć i możliwości robić coś we współpracy z innymi, współdziałać z innymi dziećmi w celach konstruowania i planowania oraz pragnie czerpać jak najwięcej od nauczycieli i gorliwie naśladować idealne wzory”.

(Erich Erickson)

INFORMACJE OGÓLNE

W skład ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ W ZESPOLE SZKÓŁ W BOGDAŃCU wchodzą dwie grupy, liczące łącznie 33 dzieci.

Grupa A liczy – 17, a grupa B – 16  5- i 6-latków.

Zajęcia z zakresu wychowania przedszkolnego prowadzą: p. Krystyna Kasprzak (wychowawca gr. A) i p. Anna Deptuła (wychowawca gr. B).

(...)
- zapewniamy odpowiednio zorganizowane, atrakcyjne zajęcia, w nowocześnie wyposażonych salach,
- uczestniczymy w akcjach i kampaniach ogólnopolskich,
- uwzględniamy uczestnictwo dzieci w konkursach z różnych dziedzin przedmiotowych o zróżnicowanym zasięgu terytorialnym,