• witajcie uczniowie
  • PROJEKT 2016/2017
«   1 2    »

Zebranie z rodzicami

W środę 29.08.2018 r. o godz. 1700 w świetlicy szkolnej (sala nr 2) odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci 3, 4, 5, 6 letnich w sprawie zasad organizacji nowego roku. Serdecznie zapraszamy!

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu
Małgorzata Reks

PRZEDSZKOLE- DNI ADAPTACYJNE

Serdecznie zapraszamy rodziców i wszystkie dzieci, w tym rozpoczynające wychowanie przedszkolne w grupach w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu, do systematycznego uczestniczenia w zajęciach, które będą organizowane w dniach 27-31 sierpnia 2018r. w godzinach 8.00 - 12.00.

W tym czasie przedszkolaki oddadzą się wspaniałej zabawie, a ich rodzice (w razie potrzeby) pomogą przejść swoim dzieciom trudy adaptacji.
Państwa życzliwy stosunek do przedszkola wzbudzi u dziecka zaufanie do nowego miejsca i sytuacji oraz ułatwi kontakt z kadrą pedagogiczną.

ZAPRASZAMY Znalezione obrazy dla zapytania buźki

Spartakiada przedszkolaków

Planowany jadłospis

Planowany jadłospis -przedszkole -03.09.2018 - 28.09.2018

INFORMACJE OGÓLNE rok szkolny 2017/2018

W bieżacym roku szkolnym ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY W SZKOLE PODSTAWOWEJ im. H. Sienkiewicza W BOGDAŃCU liczy 18 dzieci.

Grupa liczy 7 chłopców i 11 dziewczynek.

Zajęcia z zakresu wychowania przedszkolnego prowadzi mgr Krystyna Kasprzak

- zapewniamy odpowiednio zorganizowane, atrakcyjne zajęcia, w nowocześnie wyposażonej sali,
- organizujemy ciekawe wycieczki,
- nauczamy języka angielskiego,
- prowadzimy zajęcia otwarte dla rodziców,
- oferujemy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną,
- zapewniamy opiekę logopedy i  pedagoga,
- uczestniczymy w akcjach i kampaniach ogólnopolskich,
- uwzględniamy uczestnictwo dzieci w konkursach z różnych dziedzin przedmiotowych o zróżnicowanym zasięgu terytorialnym
- aktywizujemy się w życie szkoły, bierzemy udział w uroczystościach okolicznościowych szkolnych (wynikających z kalendarza imprez) i gminnych,
- zapewniamy opiekę świetlicową od 7.00-16.15,
- prowadzimy dodatkowe zajęcia ogólnorozwojowe, sportowo -rekreacyjne, warsztaty: plastyczne, taneczne, teatralne oraz liczne działania w zakresie edukacji ekologicznej.

INFORMACJE OGÓLNE rok szkolny 2016/2017

Znaleziony obraz

W bieżacym roku szkolnym ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY W SZKOLE PODSTAWOWEJ im. H. Sienkiewicza W ZESPOLE SZKÓŁ W BOGDAŃCU liczy 24 dzieci.

Grupa liczy 11 chłopców i 13 dziewczynek.

Zajęcia z zakresu wychowania przedszkolnego prowadzi mgr Marta Rembas

- organizujemy ciekawe wycieczki,
- nauczamy języka angielskiego,
- prowadzimy zajęcia otwarte dla rodziców,
- oferujemy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną,
- zapewniamy opiekę logopedy i  pedagoga,
- uczestniczymy w akcjach i kampaniach ogólnopolskich,
- zapewniamy opiekę świetlicową od 7.00-16.15,

30.05.2016r odbyła się III Gminna Spartakiada Przedszkolaków pod patronatem Pani Wójt Krystyny Pławskiej.
Swoją obecnością imprezę uświetnili: Halina Kunicka - polska kulturystka Mistrzyni Europy Fitness z 1998 i 2002 roku, Wicemistrzyni Świata w Fitness z 2003 roku oraz Tomasz Kucharski -  polski wioślarz dwukrotny mistrz olimpijski, pięciokrotny medalista mistrzostw świata.

.

Zapraszamy

Piątek 12 czerwca odbędzie się  – II Gminna Spartakiada Przedszkolaków pod patronatem Wójta Gminy Bogdaniec

Start 10.00- boisko sportowe przy Zespole Szkół w Bogdańcu.

Gminna Spartakiada Przedszkolaków pod patronatem Pani Wójt Krystyny Pławskiej.

6 czerwca 2014r. przy Zespole Szkół w Bogdańcu odbyła się spartakiada przedszkolaków z gminy Bogdaniec. W zabawie uczestniczyły dzieci z oddziałów przedszkolnych ze szkół podstawowych: Jenina, Bogdańca, Lubczyna oraz przedszkoli z Bogdańca i Jenina.

«   1 2    »