«   1 2 3    »

DZIEŃ DINOZAURA -

W przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dinozaura.  Poznawaliśmy dinozaury, szukaliśmy  ich śladów w mące. Następnie układaliśmy dinopuzzle i nawet szkielet  dinozaura z rolek po papierze :-)

PRZEDSZKOLAKI W KLUBIE MŁODEGO WYNALAZCY

Dnia  26 lutego 2019 roku, dzieci z grup przedszkolnych odwiedziły Klub Młodego Wynalazcy w Stanowicach.
Wykonały doświadczenia:
- „Magiczny balonik” – w wyniku reakcji chemicznej powstały dwutlenek węgla pompuje balonik,

-„Mleczne tornado” – tworzymy barwne wzory w wyniku działania detergentu na zabarwione mleko,

-„ Ocean w butelce „– odpowiednie połączenie oleju i barwników tworzy magiczny obraz oceanu.

Walentynki

14.02.2019 roku w naszym przedszkolu były zabawy i tańce. Dzieci skorzystały też z walentynkowej fotobudki.

PLANOWANY JADŁOSPIS PRZEDSZKOLE W BOGDAŃCU

04.03.2019 – 15.03.2019 - planowany jadłospis - przedszkole

"Tłusty czwartek" w przedszkolu

"Powiedział Bartek ,że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła dobrych pączków nasmażyła" - mówi staropolskie przysłowie.

A tak właśnie dzieci z naszego przedszkola obchodziły tłusty czwartek . Poniżej fotorelacja. Mniam , mniam , ślinka leci!!

Zajęcia parateatralne w przedszkolu.

.

"Tropy zwierząt" - spotkanie z przedstawicielem Nadleśnictwa Bogdaniec

W dniu 29.01.2019, w grupach przedszkolnych, odbyło się spotkanie z Panią Aldoną Bernacką z Nadleśnictwa Bogdaniec pod tytułem "Tropy zwierząt."

Nowatorskie zajęcia w przedszkolu.

.

Audycja muzyczna z cyklu "W Krainie Pani Muzyki"

19 listopada 2018r. odbyła się kolejna audycja muzyczna z cyklu "W Krainie Pani Muzyki" pt. "Kto Ty jesteś? - Polak mały".  Poniżej krótka fotorelacja.

Dzień PRZEDSZKOLAKA

Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce . Świętowały bawiąc się wspólnie i biorąc udział w konkursach.

«   1 2 3    »