«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

101 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę

8 listopada 2019r. w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu świętowaliśmy 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.  W tym dniu odbyła się uroczysta akademia, podczas której uczniowie przedstawili montaż słowno-muzyczny pt. "Wolność jest najważniejsza".

I miejsce w Gminnym Konkursie Przyrodniczym

24 października odbył się Gminny Konkurs Przyrodniczy, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Jenińcu we współpracy z Nadleśnictwem Bogdaniec.

W konkursie wzięły udział cztery trzyosobowe drużyny, które reprezentowały poszczególne szkoły podstawowe z gminy Bogdaniec.

Przedstawicielami naszej szkoły byli: Krystyna Berlińska, Laura Michalak i Krzysztof Różycki.

Gorzowski Festiwal Nauki

W dniu 17 października klasa VIII wraz z wychowawcą i doradcą zawodowym uczestniczyła
w Gorzowskim Festiwalu Nauki z Akademią Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wlkp.

W krainie Pani muzyki

04.11.2019r. odbył się kolejny koncert z cyklu "W Krainie Pani Muzyki", tym razem pt."Na indiańskiej ścieżce". Poniżej fotorelacja.

Zapraszamy

Powiatowy Jesienny Turniej Tenisa stołowego o puchar Starosty Powiatu Gorzowskiego i Wójta Gminy Bogdaniec.
Kiedy?? - 17 listopada 2019r (niedziela), godz.10:00
Gdzie?? - Hala sportowa w SP w Bogdańcu

Pierwsza pomoc przedmedyczna - warsztaty.

W dniach od 28.10 do 29.10 w naszej szkole odbyły się warsztaty z udzielania pierwszej pomocy. W zajęciach brali udział uczniowie klas I-VIII oraz przedszkolaki.

KONKURS CZYTELNICZY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Dnia 29 października 2019 w świetlicy szkolnej odbył się jesienny konkurs czytelniczy.

Obchody Święta Niepodległości 8.11.2019r. (piątek)

Zapraszamy mieszkańców gminy Bogdaniec, rodziców, uczniów do Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza.

„Program dla szkół - owoce, warzywa, produkty mleczne” oraz kampania pn. „Pamiętnik Chrumasa”- promujące zdrowe nawyki żywieniowe wśród dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia filmików promujących „Program dla szkół”,
w którym uczestniczą uczniowie naszej szkoły.

Pomagamy!

Zakończone akcje Klubu Wolontariusza OTWÓRZ OCZY
Serdecznie dziękujemy za pomoc w sprzedaży kalendarzyków i cebulek żonkili.
Aneta Lipińska, Monika Wiącek i Edyta Kiełpińska

k19.pdf » kalendarzyki

pola.pdf » polanadziei

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »