«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

Roztańczona świetlica

Uczniowie klasy 2 na jesiennym spacerze po lesie

Uczniowie klasy 2 na jesiennym spacerze po lesie.

Certyfikat Lubuskiej Ekoszkoły

Izabela Jagieło

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy szkoły!

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, nowymi zaleceniami rządowymi oraz przyjętymi w naszej szkole procedurami bezpieczeństwa, mającymi na celu zapobieganie i przeciwdziałanie COVID – 19 od dnia 12.10.2020 r., Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i pozostali Pracownicy szkoły zobowiązani są do zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej. Zakrywanie usti nosa dotyczy obiektu szkolnego - budynków jak i przestrzeni otwartej (dziedziniec, parkingi, place zabaw, boisko szkolne).

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu

Małgorzata Reks

Biblioteka szkolna w dniach 08.10.2020r. – 13.10.2020 r. jest nieczynna.

Dzień Edukacji Narodowej 2020

Dzień 14.10.2020r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu uczniowie przychodzą do szkoły na godz. 8.00 i mają 3 godziny zajęć z wychowawcą. Odwóz dzieci dojeżdżających o godz. 10.45.

Dyrekcja szkoły

Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu

W tym roku szkolnym po raz kolejny nasza koła przystąpiła do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu”

Kongres Kreatywna Rodzina

26 września 2020r. mieliśmy okazję po raz kolejny współorganizować Kongres Kreatywnej Rodziny.

Internetowy Konkurs Matematyczno-Logiczny

Zapraszamy do udziału w Internetowym Konkursie Matematyczno-Logicznym ARCYMISTRZ MNOŻENIA zorganizowanym z okazji obchodów X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

Godziny pracy biblioteki szkolnej

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »