«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

Wznowienie pracy oddziałów przedszkolnych

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza informuje o wznowieniu pracy oddziałów przedszkolnych w dniach 30 - 31 lipca 2020r. W miesiącu sierpniu zgodnie z decyzją samorządu dyżur pełni Gminne Publiczne Przedszkole w Bogdańcu przy ul.Leśnej 14.

zadyr.docx » Zarządzenie Dyrektora Szkoły z dnia 29.07.2020

Zawieszenie zajęć w przedszkolu.

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 15/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu z dnia 17.07.2020 r. w sprawie czasowego zawieszenia zajęć w przedszkolu/oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu w  związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zawiesza się prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej  w okresie od dnia 20 lipca 2020 r. do  odwołania.

Szczegóły zarządzenia w dołączonym pliku.

dyr.pdf » Zarządzenie Dyrektora Szkoły z dnia 17.07.2020

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Szanowni Rodzice i Uczniowie naszej szkoły!
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu oraz Grono Pedagogiczne proponują odbiór świadectw końcoworocznych w dniu 26 czerwca 2020 roku wg załączonego harmonogramu.

Bezpieczne wakacje

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Zaborze (woj. lubuskie)

prowadzi nabór wychowanków na rok szkolny 2020/2021.
Szczegółowe informacje dotyczące naboru i funkcjonowania Ośrodka można uzyskać na stronie internetowej moszabor.szkolnastrona.pl lub pod numerem telefonu 665557040.

Zagadkowa MATEMATYKA - grant w programie mPotęga

Miło nam poinformować, że nasz projekt matematyczny Zagadkowa MATEMATYKA otrzymał grant mFundacji mBank w ramach programu mPotęga.

Maj – miesiącem Patrona naszej szkoły Henryka Sienkiewicza

Rozstrzygnięcie szkolnych konkursów z okazji obchodów święta Patrona.

Kącik logopedyczny

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Logopeda: Małgorzata Jacewicz, Izabela Jagieło

Egzamin Ósmoklasisty 2020

Dziś uczniowie klasy ósmej pisali egzamin z języka polskiego. Przed nimi jeszcze egzamin z matematyki i języka, który wybrali. Dzisiejszy dzień wyglądał tak:

O sporcie

Nasi uczniowie w tym trudnym czasie oprócz zadań ruchowych przygotowanych przez nauczycieli w-f wykazywali się również talentami plastycznymi w tematyce sportu oto kilka z propozycji.

nauczyciel Michał Wlaźlak

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »