• ..
  • PROJEKT 2016/2017
«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

Uroczysty apel z okazji 78 rocznicy zbrodni katyńskiej

11 kwietnia  2018 roku  nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu przygotowali  uroczysty apel z okazji 78 rocznicy zbrodni katyńskiej oraz 8 rocznicy katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. Uczniowie przypomnieli nam tragiczne losy polskich oficerów, zmordowanych w 1940 roku  przez sowieckie  NKWD, których groby są w Katyniu, Charkowie i Miednoje.

UWAGA RODZICE

Dni 18, 19, 20.04.2018r. są wolne od zajęć dydaktycznych z powodu egzaminów gimnazjalnych.
     W tym czasie w szkole zabezpieczamy opiekę nad dziećmi, prowadząc zajęcia wychowawczo – opiekuńcze. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły i dokonanie zgłoszenia

W w/w dniach odbywają się jedynie zajęcia wychowawczo-dydaktyczne w przedszkolu oraz oddziale przedszkolnym zgodnie z tygodniowym planem zajęć.

Małgorzata Reks

Wizyta w PN "Ujście Warty"

W czwartek, 12.04.2018r. uczniowie klasy II i IIIa wraz z wychowawczyniami, pojechali na wycieczkę do Parku Narodowego „Ujście Warty”.

IV Powiatowy Konkurs "Dzień Języka Niemieckiego"

6 kwietnia 2018r. odbył się w Bogdańcu IV Powiatowy Konkurs "Dzień Języka Niemieckiego" pod patronatem Starosty Powiatu Gorzowskiego oraz Wójta Gminy Bogdaniec. Organizatorem konkursu była szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu, pomysłodawczynią p. Edyta Kiełpińska, nauczycielka języka niemieckiego w Szkole Podstawowej w Bogdańcu.

Dni wolne podczas wiosennej przerwy świątecznej.

W okresie wiosennej przerwy świątecznej dni 29.03.2018r.-30.03.2018r. oraz 03.04.2018r. są wolne od zajęć dydaktycznych.

W związku z tym w szkole zabezpieczamy opiekę nad dziećmi, prowadząc zajęcia wychowawczo – opiekuńcze.

Opieka zapewniona będzie wyłącznie po złożeniu pisemnej deklaracji przez rodziców / prawnych opiekunów.

Druk do pobrania w sekretariacie szkoły.

Sukces Krysi Berlińskiej

Sukces Krysi Berlińskiej w konkursie zorganizowanym przez PTTK p.t. „Poznajemy Ojcowiznę”

15 marca 2018 roku w siedzibie gorzowskiego oddziału PTTK, odbyło się uroczyste podsumowanie etapu rejonowego XXV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę."  Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy piątej Krystyna Berlińska została laureatką etapu rejonowego, a jej praca p.t. „Moje wędrówki wokół Gorzowa Wlkp.” została tym samym zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego.

Lista dzieci zakwalifikowanych do grupy 3,4,5,- latków, grupy 6-latków i klasy I Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu w ramach rekrutacji 2018/2019

Do dnia 29.03.2018r. rodzice dzieci zakwalifikowanych są zobowiązani potwierdzić wolę przyjęcia kandydata do Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu w postaci pisemnego oświadczenia. W tym celu należy zgłosić się do do sekretariatu szkoły.

IV KLASA SPORTOWA PIŁKARSKA REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu informuje że od roku szkolnego 2017/2018 w naszej szkole funkcjonują sportowe klasy o profilu piłkarskim.

Mała Akademia Jazzu

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »