STRONA GŁÓWNA
  • ...
  • szkoła z klasą
  • Przekaż 1% podatku na Szkołę
  • RODO
  • certyfikat
klasa sportowa o profilu piłki noznej

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2018/2019 I semestr

LP.

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY ZAJĘCIA

TERMIN, GODZINY ZAJĘĆ

1.

Zajęcia logopedyczne

Małgorzata Jacewicz

Poniedziałek 1245-1520

Wtorek 1150-1235

Piątek  1245-1330

Izabela Jagieło

Wtorek 855-940,1245-1330 Piątek  1150-1235

2.

Taneczne zespół „Mini Twist”

Olejniczak Aleksandra

Czwartek 12:40-13:25 gr.1 (kl. 1-2)

13:45-14:20 gr. 2 (kl. 3-4)

3.

Zajęcia Taneczne Zespół „Twist”

Andersz-Wlaźlak Aleksandra

Czwartek 13:40-14:25

Czwartek 14:30-15:15

4.

Gimnastyka korekcyjna (I-III dla dzieci z wadami postawy)

Andersz-Wlaźlak Aleksandra

Wtorek 13:40- 14:25

Piątek 12:45-13:30

5.

Tenis stołowy dla wszystkich

Drozd Dariusz

Środa 1530-1700

6.

 

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze
z j. polskiego kl. VI

Jagieło Izabela

Czwartek 1245-1330

7.

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze
 z j. polskiego kl. VII

Jagieło Izabela

Czwartek 1435-1520

8.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
z j. polskiego kl. VIII

Jagieło Izabela

Piątek 1340-1425

9.

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze
z matematyki kl. IV

Rutkowska- Szabla Anna

Poniedziałek 1340-1425

10.

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze
z matematyki kl. V

Rutkowska- Szabla Anna

Wtorek 1340-1425

11.

Zajęcia sportowe kl. V-VII

Pawęska Joanna

Środa 1435-1520

12.

Zajęcia sportowe kl. IV

Andersz Wlaźlak

Wtorek 1245-1330

13.

Koło języka angielskiego

Lipińska Aneta

Czwartek 715-755, 1435-1520

14.

Koło historyczne- szkolna liga historyczna

Wojczal Remigiusz

Piątek 1435-1520

15.

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze
z j. polskiego

Krycka Teresa

Wtorek 1245-1330

Środa 1435-1520

16.

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne

Małgorzata Jacewicz

Piątek 1150-1235 kl. III SP

17.

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z j. polskiego VIII

Jagieło Izabela

Wtorek 710-755

18.

Koło przyrodnicze PTTK

Jadwiga Sobolewska

Poniedziałek 1245-1330 kl. I-III SP

Wtorek  1335-1420 kl. IV-VI SP

19.

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze
z matematyki

Majchrzak Joanna

Wtorek 1435-1520kl. VI SP

20.

Zajęcia rozwijacie zainteresowania  ekologiczno- matematyczne

Barbara Tyborska

Środa  1150-1235kl. I SP

21.

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze
z matematyki

Majchrzak Joanna

Środa 1435-1520kl. VII i VIII SP

22.

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze
z matematyki 

Majchrzak Joanna

Czwartek 1435-1520kl. III Gim

23.

Koło czytelnicze dla uczniów

Bazylewicz Andruszko Marta

Czwartek 1340-1425kl. I-VIII SP

24.

Lego-robotyka

Anna Rutkowska-Szabla

 2 razy w miesiącu po 1,5h  wg. harmonogramu

25.

Szkolna liga historyczna/koło historyczne

Remigiusz Wojczal

Piątek 1435-1520

26.

Zajęcia komunikacyjne

Westfahl Anna

Czwartek 1430-1600 (co 2 tyg)

27.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia klasa VI

Majchrzak Joanna

Poniedziałek 1340-1425

28.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia

Majchrzak Joanna

Wtorek 1340- 1425kl. VIII SP

29.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu

Majchrzak Joanna

Poniedziałek 1435-1520kl. VIII, IIIAG, IIIBG

30.

Zajęcia muzyczno wokalne

Hubert Zbiorczyk

Piątek 1800-1900 Prywatna Szkoła Muzyczna w Gorzowie Wlkp.

31.

Zajęcia muzyczne koło gitarowe

Hubert Zbiorczyk

Czwartek 1245-1330

32.

Zajęcia z programowania

Fabianowicz Dorota

raz w tygodniu dla klas I, IIa, IIb, III – na zmianę 

33.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia

Olejniczak Aleksandra

Poniedziałek 1245-1330IIa

34.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia  humanistyczne

Sobolewska Jadwiga

Środa 1150-1235  kl. IIb

35.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia

Mazurczak Janusz

Wtorek 1340-1425

Czwartek  1340-1425