SUKCES W „OLIMPIADZIE EKOLOGICZNEJ”

Podczas konkursu uczniowie naszej szkoły indywidualnie rozwiązywali test wiedzy przeznaczony dla młodzieży w wieku 11-15 lat, a byli to:

Karolina Buchla, Aurora Greczyszyn, Oliwia Kwak, Nikola Michalak,  Krzysztof Różycki (klasa 7) oraz Alicja Andruszko, Katarzyna Czyżewska i Paulina Orchowska (klasa 8).

Wszyscy wykazali się dużą wiedzą w konkursie i uzyskali wysokie wyniki, zaś największy sukces osiągnęła Katarzyna Czyżewska.

Kasia stanęła na podiumi wygrała konkurs! Zajęła I miejsce wśród prawie 50 uczniów reprezentujących liczne szkoły z Gorzowa Wlkp. i powiatu gorzowskiego. W nagrodę otrzymała bardzo cennego drona i dyplom.

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu, a w szczególności dla Kasi Czyżewskiej.

opiekun uczniów: G. Kozłowska