KONKURS CZYTELNICZY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Dnia 29 października 2019 w świetlicy szkolnej odbył się jesienny konkurs czytelniczy. Wzięli w nim udział uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej. Uczestnicy z klas starszych przygotowali na konkurs fragment ulubionej książki,  natomiast młodsi uczestnicy nauczyli się ulubionego wierszyka. W jury zasiadły: dyrektor szkoły Małgorzata Reks oraz nauczyciel biblioteki Marta Bazylewicz-Andruszko. Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy pierwszej Lena Józefowska, drugie Jan Drażdżyński z klasy drugiej, natomiast trzecie miejsce ex aequo zajęli Eliza Balzer z klasy czwartej oraz Michał Domański z klasy pierwszej. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów czytelniczych.

Opiekunowie świetlicy