II miejsce drużyny z naszej szkoły w konkursie „Rybołów – ptak naszych jezior”

W bieżącym roku szkolnym, cztery drużyny z naszej szkoły wzięły udział w konkursie „Rybołów – ptak naszych jezior” zorganizowanym przez Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych na terenie województwa: lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i warmińsko-mazurskiego. Z przyjemnością informujemy, że jedna z naszych drużyn zajęła 2 miejsce w konkursie!

Dziewczęta z  klasy 6b w składzie: Malwina Czacharska, Amelia Całuch, Jagoda Demków,  Aleksandra Stankiewicz, Wiktoria Szymczak wykonały lapbooka, który został wysoko oceniony pod względem wartości edukacyjnej i wizualnej. Praca dziewcząt otrzymała 122 na 125 punktów!

Drużyna dziewcząt otrzyma nagrody rzeczowe. Gratulujemy!

Link do wyników konkursu

Warto podkreślić, że wszystkie cztery, wysłane prace z naszej szkoły były zaprezentowane w ciekawy i przejrzysty sposób, a uczniowie wykazali się kreatywnością i pomysłowością oraz zdolnościami plastycznymi łącząc zabawę z poznawaniem informacji o jedynym z najrzadszych ptaków drapieżnych
w Polsce. Dlatego dziękuję wszystkim uczestnikom za przystąpienie do konkursu.

Grażyna Kozłowska