«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2018

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w corocznej, ogólnoświatowej akcji "Sprzątanie Świata". Hasło tegorocznej edycji, ogłoszone przez Fundację Nasza Ziemia brzmiało „Akcja- segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej”.

Niestety okazało się, że znowu mieliśmy co zbierać. Na szczęście pogoda dopisała i udało się nam posprzątać śmieci z terenu wokół szkoły i najbliższej okolicy.

Podjęta aktywność okazała się doskonałą lekcją szacunku wobec przyrody i inspiracją do wyrabiania dobrego nawyku dbania o porządek.

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

W piątek, 28.09.2018 r. w trakcie długiej przerwy zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do zmierzenia się z tabliczką mnożenia! Zostań EKSPERTEM TABLICZKI MNOŻENIA! Przyjdź, zdaj egzamin i zdobądź certyfikat!

J. Majchrzak, A. Rutkowska-Szabla

Pierwsze warsztaty polsko-niemieckie LEGO już za nami!

W dniach 21-22 września w Witnicy spotkali się i podjęli współpracę nad projektem uczniowie ze szkół w Bogdańcu, Cedyni i Neutrebbin.

" Pomoce i przyrządy przyrodnika".

W dniu 20 września klasy 4a oraz 4 b wraz z nauczycielem przyrody Katarzyną Szachową wybrali się do lasu na lekcję w terenie o tematyce " Pomoce i przyrządy przyrodnika". Uczniowie wyposażeni w lornetki, lupy i aparaty fotograficzne poznawali przyrodę za pomocą przyrządów przyrodniczych.
nauczyciel przyrody Katarzyna Szachowa

Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych "START" już po raz drugi w Szkole Podstawowej w Baczynie organizuje Integracyjny Turniej Szachowy.

Turniej rozegrany zostanie 3 października 2018r. Start od godz. 13:00 do 17:30.
Dla najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach przewidzieliśmy nagrody i puchary. Chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w tej imprezie.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

W poniedziałkowy poranek, 3 września rozpoczęliśmy uroczystym apelem nowy rok szkolny. Fotorelacja poniżej.

Informacja o zasadach rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020.

Na stronie www.men.gov.pl/rekrutacja zostały zamieszczone najważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące rekrutacji, terminy egzaminów po szkole podstawowej oraz gimnazjum, a także sposób punktowania ocen na świadectwie oraz wyników egzaminów. Strona będzie aktualizowana i uzupełniana o nowe treści.

ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY 2018/2019

Serdecznie witamy po przerwie wakacyjnej. Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów w rozpoczętym roku szkolnym.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego: 3 września o godz. 9.00.

31 maja –Światowy Dzień bez Papierosa

31 maja 2018r nasza szkoła włączyła się w  kampanię społeczną "Nie spal się na starcie" zorganizowaną przez fundację Aflofarm. Głównym celem kampani jest promowanie zdrowego stylu życia, budowanie świadomości wśród młodzieży na temat szkodliwości palenia tytoniu oraz kształtowanie postaw dbania o własne zdrowie i innych ludzi.
Ucznowie  naszej szkoły zorganizowali wystawę plakatów oraz obejrzeli film związany z tą tematyką.

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »