«   ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...   »

AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA

.

AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA W NASZEJ SZKOLE

UWAGA UCZNIOWIE, RODZICE, NAUCZYCIELE I PRACOWNICY.Miło mi poinformować, że 7 marca 2018 uczniowie naszej szkoły w ramach zajęć będą uczestniczyć ogólnopolskiej akcji Akademia Bezpieczeństwa Fundacji PZU.

AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA W NASZEJ SZKOLE

Godzinowy plan zajęć w dniu 7.03.2018

Aktywne ferie

II tydzień - fotorelacja

„LEKCJE PARLAMENTARNE”

Tuż przed feriami zimowymi w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu odbyła się pierwsza z cyklu pięciu lekcji parlamentarnych dotyczących

I tydzień ferii zimowych - fotorelacja

.

„AKTYWNE FERIE ZIMOWE” WYPOCZYNEK ZIMOWY 2018r. Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu

oddział przedszkolny/szkoła podstawowa/ klasy dotychczasowego gimnazjum

I tydzień 12.02- 16.02.2018r. i II tydzień 19.02- 23.02.2018r.   w godzinach od 9.00 do 13.00

ZAJĘCIA SPORTOWO – REKREACYJNO – ARTYSTYCZNE

WYPOCZYNEK ZIMOWY 2018

Szczegółowy harmonogram zajęć  sportowo – rekreacyjno –artystycznych
organizowanych podczas ferii zimowych

w  Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu

Gratulacje dla Gabrieli Kubackiej!

Miło jest nam poinformować, że uczennica klasy 3b – Gabriela Kubacka zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego w dwóch konkursach przedmiotowych.
Gabrysia w marcu br. będzie reprezentowała nasza szkołę w wojewódzkich finałach z języka niemieckiego i geografii.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Moleda - nauczycielka języka niemieckiego, Grażyna Kozłowska - nauczycielka geografii

Alicja Andruszko i Oliwia Kwak laureatkami szkolnego konkursu przedmiotowego z języka polskiego

We wtorek, 30 stycznia 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu odbył się szkolny etap kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z języka polskiego dla uczniów szkoły podstawowej.
 Do zmagań na etapie szkolnym przystąpili uczniowie

«   ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...   »