«   ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...   »

Mała Akademia Jazzu

14.12.2017r. w ramach Małej Akademii Jazzu wystąpił dla nas wspaniały gitarzysta, pan Krzysztof „Puma” Piasecki. Poniżej fotorelacja.

Spotkanie świąteczne klasy Ia i Ib

We wtorek 05.12.2017 klasy 1a i 1b wraz z wychowawcami i rodzicami spotkały się na warsztatach przedświątecznych. Podczas spotkania dzieci wraz z rodzicami ozdabiały pierniczki i dekorowały choinki. Ozdoby można zakupić na holu głównym szkoły podstawowej. Serdecznie zapraszamy

„Tygrys tańczy dla Szu – Hin”

05.12.2017r. dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III wybrały się do teatru w Gorzowie Wlkp. Obejrzały tam mikołajkowy spektakl dla dzieci „Tygrys tańczy dla Szu – Hin”. Poniżej krótka fotorelacja.

Uwaga,DZWONKI W DNIACH 15 i 22.XII.2017r. (piątek) Uwaga

W dniach 15 i 22.XII.2017r. (piątek) ulega zmianie rozkład dzwonków:

Spotkanie z Górnikiem

04.12.2017r. gościliśmy w naszej szkole górnika, pana Norberta Wilczyńskiego. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III. Pan Norbert odwiedził także najmłodsze dzieci z naszego przedszkola.

Spotkanie autorskie z Joanną Olech

Joanna Olech,
pisarka, na którą z niecierpliwością czekaliśmy.

VIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w Lipkach Wielkich

25 listopada 2017 roku w Zespole Szkół w Lipkach Wielkich odbyła się VIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego objętego patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty.Tegoroczny konkurs poświęcony był twórczości Jana Brzechwy i Bolesława Leśmiana. Naszą szkołę reprezentowali : Maja Paterek z klasy IV a, Konrad Westfahl z klasy VI i uczennica klasy III b gimnazjum- Natalia Kamińska, która uzyskała tytuł Laureata. Maja Paterek w kategorii klas III-VI zajęła zaszczytne III miejsce.Serdecznie dziękujemy rodzicom za współpracę i dowiezienie dzieci na miejsce konkursu.Uczestnikom gratulujemy i liczymy na powtórzenie sukcesów w kolejnych konkursach.
nauczycielka języka polskiego Teresa Krycka

Kiermasz książek

W dniach 20- 29 listopada 2017 zapraszamy na wydarzenie czytelnicze organizowane przez Bibliotekę Szkolną w Bogdańcu!
Zapraszamy w godzinach pracy biblioteki!

Narodowe Święto Niepodległości w Bogdańcu – tradycyjnie w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu.

10 listopada  w Szkole Podstawowej odbyła się uroczysta akademii z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Młodzież, dzieci, nauczyciele  wraz z przedstawicielami władz i mieszkańcami uczestniczyli także w apelu poległych przy pomnikach na placu przykościelnym.

Bezpieczna cyfrowa szkoła - badania kompetencji, wiedzy i postaw związanych z profilaktyką e-zagrożeń - realizacja projektu "Cyfrowobezpieczni.pl"

W ramach projektu Cyfrowobezpieczni, przeprowadzone jest badanie kompetencji, wiedzy i postaw związanych z profilaktyką e-zagrożeń.

Poniżej znajdują się linki do ankiet, o wypełnienie których prosimy całą społeczność szkolną: nauczycieli, uczniów, i rodziców.

«   ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...   »