«   ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...   »

Piknik powitanie lata

Nauczyciele, uczniowie i rodzice Szkoły Podstawowej/Gimnazjum im. H. SienkiewiczaBogdańcu zapraszają mieszkańców, dzieci i młodzież · z terenu gminy Bogdaniec na w  03 czerwca 2017r. (sobota)  - godz. 10.00 – 14.00 (hala sportowa i boisko szkolne).

Majowy warsztat w Filharmonii Gorzowskiej

8 maja 2017 r. dzieci ze szkoły podstawowej wzięły udział w drugim warsztacie w ramach projektu polsko-niemieckiego realizowanego w Filhatmonii Gorzowskiej, pt „KALENDAR Z DŹWIĘKOWY”. Spotkanie rozpoczęła wycieczka po "zakamarkach" budynku Filharmonii Gorzowskiej.

III edycja konkursu „10-latek w ruchu drogowym”

Dnia 9 maja br. w WORD Gorzów Wielkopolski odbyła się III edycja konkursu „10-latek w ruchu drogowym”. Udział wzięło 12 szkół z terenu miasta Gorzowa oraz okolicznych miejscowości :S.P. nr 4,6, 9, 12,13,20, S.P. z Baczyny, Bogdańca, Ulimia, Ciecierzyc, Kłodawy i Lipek Wielkich

Tydzień europejski w szkole podstawowej

Tydzień europejski w szkole podstawowej zakończony. Było wesoło i kolorowo.

"II Przerwa na czytanie"

"II Przerwa na czytanie" w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu

UWAGA!!!

2 maja 2017r. – przerwa w zajęciach dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych w Zespole Szkół w Bogdańcu, Szkoła Podstawowa/Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza.

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej szkoły podstawowej zakończona!

Wszystkie wnioski złozone w terminie rozpatrzono pozytywnie.

Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu są do wglądu w sekretariacie szkoły.

Dyrekcja Zespołu Szkół w Bogdańcu

Od przedszkola do Kargowej

Sukces uczennic ze Szkoły Podstawowej im.Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu - Gratulujemy.

Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki

Wtorkowe spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki w szkole podstawowej to

Jesteśmy "Najlepsi z najlepszych"!

Po raz kolejny jesteśmy "Najlepsi z najlepszych"!

«   ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...   »