«   ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...   »

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Serdecznie witamy po przerwie wakacyjnej. Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów w rozpoczętym roku szkolnym.

Spotkanie z pisarzem Pawłem Beręsewiczem

W poniedziałek, 11.09.2017r. o godzinie 9.00  w świetlicy  szkolnej odbędzie się spotkanie z autorem książek dla dzieci - Panem  Pawłem Beręsewiczem.

Na spotkanie zapraszamy uczniów klas I-IV. W tym dniu dzieci będą mogły zakupić książki Pana Pawła w promocyjnych cenach.

Bezpieczne wakacje

W bieżącym roku przystapilismy do ogólnopolskiej akcji „Bezpieczne Wakacje 2017”, której celem jest:

- podniesienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie spędzania wolnego czasu,

- uświadomienie zagrożeń związanych z podróżą, wypoczynkiem.

W ramach akcji prowadzony będzie  konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży:- "Moje Bezpieczne Wakacje 2017" - (Nie)znane atrakcje mojego regionu - pod patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej - Szczegóły wkrótce na stronie: BezpieczneWakacje.pl (zakładka Konkurs).

https://www.bezpiecznewakacje.pl/  – to mogą być wakacje Twojego życia!

Wyniki rekrutacji do IV klasy sportowej piłkarskiej

Uczniowie zakwalifikowani w drodze rekrutacji do klasy IV Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu objętej szkoleniem sportowym z zakresu piłki nożnej w roku szkolnym 2017/2018

Koniec roku szkolnego 2016/2017 był uroczysty i pełen wzruszeń. Uczniowie

I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE W KONKURSIE PLASTYCZNYM ,,BEZPIECZNIE NA WSI TO PODSTAWA-ŚRODKI CHEMICZNE TO NIE ZABAWA”

„Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa” – pod takim hasłem już po raz siódmy Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zorganizowała konkurs plastyczny dla dzieci ze szkół podstawowych. Karol Westfahl z naszej szkoły, zajął pierwsze miejsce w młodszej grupie. Jego praca zajęła również drugie miejsce na etapie centralnym.

KAROL WESTFAHL ZAJĄŁ II MIEJSCE W KONKURSIE OGÓLNOPOLSKIM

,,BEZPIECZNIE NA WSI TO PODSTAWA-ŚRODKI CHEMICZNE TO NIE ZABAWA”

Uwaga rodzice trzecioklasistów!!!

Dyrektor Zespołu Szkół w Bogdańcu p. Małgorzata Reks informuje, że w   roku szkolnym 2017/2018 uczniowie klas IV szkoły podstawowej korzystać będą z podręcznika oraz ćwiczeń do języka niemieckiego pt. „Wir smart 1”, wydawnictwo Lektorklett, nr dopuszczenia podręcznika 827/1/2017.

Zakup podręcznika oraz ćwiczeń do klasy IV z języka niemieckiego leży w gestii rodziców/prawnych opiekunów, gdyż te książki nie są objęte dotacją MEN.

Anna Moleda  (nauczyciel  języka niemieckiego)

Koniec roku szkolnego w klasie 4

Pożegnanie roku szkolnego z klasą 4.

Zebranie z rodzicami dzieci oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej w r. szk. 2017/2018

Dnia 20.06.2017r. odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej, rozpoczynających realizację obowiązku przedszkolnego/szkolnego w roku szkolnym 2017/2018:
godz. 1700– zebranie z rodzicami oddziału przedszkolnego (gabinet nr 3 SP),
- godz. 1800 – zebranie z rodzicami klas I szkoły podstawowej (świetlica SP).
                  Zapraszam Dyrektor Zespołu Szkół w Bogdańcu Małgorzata Reks

«   ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...   »