«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

Kiermasz podręczników i książek używanych w Szkole Podstawowej w Bogdańcu

20 czerwca (środa) 2018r odbędzie się kiermasz podręczników oraz książek używanych w Szkole Podstawowej w Bogdańcu.  Uczniowie Szkoły  Podstawowej będą sprzedawać lub kupować podręczniki na 4  godzinie lekcyjnej w świetlicy sp (klasy 3-6 sp). Przedmiotem sprzedaży mogą być podręczniki do przedmiotu język niemiecki oraz inne ( np. lektury). Koordynatorkami  kiermaszu  w SP będą  panie: Anna Bucholska  oraz Anna Moleda.

Wizyta klasy II w Poznaniu

W czwartek, 14.06.2018r.dzieci z klasy II SP wybrały się na wycieczkę do Poznania. Wizytę rozpoczęły od udziału w warsztatach w Rogalowym Muzeum Poznania.

Piknik Rodzinny

Fotorelacja

Bogdaniec, moja mała ojczyzna

8 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu odbył się XI gminny konkurs wiedzy o regionie  „Bogdaniec – moja mała Ojczyzna”.

PLANOWANY JADŁOSPIS - szkoła

03.09.2018 - 28.09.2018 - planowany jadłospis - szkoła

3 miejsce w Turnieju Przyrodniczym z okazji Dnia Ziemi!

Miło jest nam poinformować, że nasza drużyna w składzie: Natalia Kamińska, Wojciech Serkis i Piotr Buchla (wszyscy z klasy 3B) zdobyli 3 miejsce w XVI  Międzygminnym Turnieju Przyrodniczym z okazji Dnia Ziemi w Ściechowie.

Drużyny musiały wykazać się wiedzą dotyczącą ochrony przyrody w Polsce i na świecie oraz znajomością gwary łowieckiej. Gratulujemy!
Beata Stankiewicz

Pomóż i okaż zainteresowanie - „Potrafię Pomóc”

”Każdy człowiek z całego serca stara się pomóc drugiemu,

pomaga równocześnie sobie”.

”Każdy człowiek z całego serca stara się pomóc drugiemu,

pomaga równocześnie sobie”.

OFERTA PRACY W SZKOLE PODSTAOWEJ IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W BOGDAŃCU

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza  w Bogdańcu informuje o wolnym etacie na stanowisko konserwatora. Rodzaj umowy: umowa o pracę

Zainteresowanych proszę o składanie ofertdo dnia 14.06.2018r.  na adres e-mail: zsbsekretariat@onet.pl, pocztą lub wsekretariacie: Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, ul. Pocztowa 7

66-450 Bogdaniec

Dzień Europejski -

Fotorelacja

Wyróżnienie dla Krysi Berlińskiej w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” objętego patronatem honorowym Lubuskiego Kuratora Oświaty

Z wielką radością informujemy, że Lubuska Komisja Konkursowa Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” wyróżniła na etapie wojewódzkim pracę Krysi Berlińskiej p.t. „Moje wędrówki wokół Gorzowa Wlkp.”

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »