«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

List Minister Edukacji Narodowej do Rodziców i Opiekunów Uczniów

Szanowni Rodzice i Opiekunowie Uczniów klas VII szkoły podstawowej
oraz klas II gimnazjum,

WYRÓŻNIENIE W PRZEGLĄDZIE POWIATOWYM LUBUSKIEJ GALI TANECZNEJ PRO ARTE 2018!

14 maja 2018 nasze dwa zespoły "Mini Twist" oraz "Twist" uczestniczyły w  przeglądzie powiatowym lubuskiej gali tanecznej PRO ARTE 2018 w Kostrzynie.

Miło jest nam poinformować, że zespół TWIST zdobył wyróżnienie- dyplom oraz statuetkę.

Biało – Czerwone barwy w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu.

30 kwietnia już po raz drugi odbył się Bogdaniecki Bieg dla Biało– Czerwonej pod patronatem Wójta Gminy Bogdaniec. Organizowany jest w celu szczególnego uczczenia Dnia Flagi Rzeczypospolitej obchodzonego 2 maja oraz 100- lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Celem biegu jest kształtowanie postaw patriotycznych młodego pokolenia, szacunku do symboli narodowych oraz popularyzacja biegania jako formy zdrowego stylu życia.

Dzień Patrona

Fotorelacja z uroczystości

Dzień Patrona

Do tego wyjątkowego dnia przygotowywaliśmy się wszyscy bardzo starannie.

Spotkanie z bajkopisarzem

08.05.2018r. z okazji Dnia Bibliotekarza, pani Monika Wilk – Kang zorganizowała spotkanie z panem Władysławem Wróblewskim, który oprócz tego, że jest dyrektorem biblioteki w Witnicy, pisze również bajki dla dzieci.

II Bogdaniecki Bieg dla Biało – Czerwonej

II Bogdaniecki Bieg dla Biało – Czerwonej organizowanym przez Szkołę Podstawową im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu. Biegniemy, aby uczcić 100 lecie Niepodległej Polski. Mieszkańcy-uczniowie- przedszkolaki.

Uroczysty apel z okazji 78 rocznicy zbrodni katyńskiej

11 kwietnia  2018 roku  nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu przygotowali  uroczysty apel z okazji 78 rocznicy zbrodni katyńskiej oraz 8 rocznicy katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. Uczniowie przypomnieli nam tragiczne losy polskich oficerów, zmordowanych w 1940 roku  przez sowieckie  NKWD, których groby są w Katyniu, Charkowie i Miednoje.

UWAGA RODZICE

Dni 18, 19, 20.04.2018r. są wolne od zajęć dydaktycznych z powodu egzaminów gimnazjalnych.
     W tym czasie w szkole zabezpieczamy opiekę nad dziećmi, prowadząc zajęcia wychowawczo – opiekuńcze. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły i dokonanie zgłoszenia

W w/w dniach odbywają się jedynie zajęcia wychowawczo-dydaktyczne w przedszkolu oraz oddziale przedszkolnym zgodnie z tygodniowym planem zajęć.

Małgorzata Reks

Wizyta w PN "Ujście Warty"

W czwartek, 12.04.2018r. uczniowie klasy II i IIIa wraz z wychowawczyniami, pojechali na wycieczkę do Parku Narodowego „Ujście Warty”.

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »