STRONA GŁÓWNA
  • ...
  • szkoła z klasą
  • Przekaż 1% podatku na Szkołę
  • RODO
  • certyfikat
klasa sportowa o profilu piłki noznej
«   ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43    »

Turniej Tenisa Ziemnego w szkole podstawowej

W naszej szkole rozegrany został drugi turniej Tenisa Ziemnego. Uczniowie rywalizowali w trzech grupach wiekowych (klasy I-III, IV i V-VI). W turnieju wzięli udział członkowie szkolnej sekcji Tenisa Ziemnego, którą od września prowadzi pani Joanna Pawęska. Wszyscy dobrze się bawili, a wysiłki nagrodzone zostały dyplomami i medalami.

Joanna Pawęska

NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH

 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Sosnach zaprosiła nas na I Międzyszkolny konkurs wiedzy ogólnej „NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH” przeznaczony dla uczniów z klas IV-V. Przyjęliśmy zaproszenie i 6 maja 2014 roku udaliśmy się do Sosen na rozgrywki.
 O tytuł NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH walczyli uczniowie ze szkół w Sosnach, Kołczynie, Dąbroszynie, Krzeszycach, Lubnie i Bogdańcu. Naszą placówkę reprezentowała trzyosobowa drużyna z klasy Va: Klaudia Chwirot, Gabriela Kubacka oraz Jakub Wolski pod opieką nauczyciela języka polskiego i historii Izabeli Jagieło. Konkurs oparty był o program nauczania – podstawę programową klas IV-V i składał się z dwóch etapów: drużynowego i indywidualnego.
 Przywieźliśmy ze sobą puchar za III miejsce w rozgrywkach drużynowych. Ponadto Gabrysia wywalczyła III miejsce indywidualnie.
 Uczniom serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów. Podziękowania składam na ręce pana Chwirota – ojca Klaudii, który nas zawiózł i gorąco nam kibicował. 

Izabela Jagieło

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, Święto Konstytucji 3 maja

 30 kwietnia 2014 roku w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święta Konstytucji 3 maja. Uroczystość przygotował samorząd uczniowski pod czujnym okiem opiekuna, pani Moniki Wiącek oraz nauczyciela historii, pani Izabeli Jagieło.
 

Szkoła Podstawowa może wygrać tablicę multimedialną!

 Film nakręcony przez uczniów klasy czwartej bierze udział w konkursie „W kontakcie z energią”

Spektakl teatralny ONY

15 kwietnia 2014 roku uczniowie z klas IV-VI wraz z organizatorem - panią Izabelą Jagieło i opiekunami - paniami: Haliną Muszer, Agnieszką Masłowską i Martą Andruszko-Bazylewicz wybrali się do Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp. na spektakl pod tytułem „Ony”.

Wielkanoc 2014

„Chrystus Zmartwychwstał

Niech radość tego dnia stale towarzyszy wszystkim…

Niech opromienia codzienny trud,

niech rozprasza wszelkie niepokoje

i stanie się źródłem prawdziwego szczęścia”

                                               Jan Paweł  II

ZDROWYCH, WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH          

               życzy:  Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy oraz Uczniowie  Zespołu Szkół  w Bogdańcu

 

 

 

„Elektroodpady zbierasz – klimat wspierasz”

 Zbiórka elektroodpadów w naszej szkole pod hasłem: „Elektroodpady zbierasz – klimat wspierasz”

Zbiórka elektroodpadów to druga część ogólnopolskiego konkursu „Aktywni dla klimatu”. le.pdf » Lista elektroodpadów z podziałem na kategorie.

Zbiórka elektroodpadów

Zbiórka elektroodpadów w naszej szkole pod hasłem: „Elektroodpady zbierasz – klimat wspierasz”

 

KONCERT EDUKACYJNY Zespołu Tańca Ludowego „Mali Gorzowiacy” KONKURS Z OKAZJI DNIA WIOSNY - I MIEJSCE DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BOGDAŃCU

Dnia 21 marca 2014r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klas I- III Szkoły Podstawowej w Bogdańcu przywitali wiosnę  w Teatrze im. J. Osterwy w Gorzowie Wlkp., uczestnicząc w koncercie Zespołu Tańca Ludowego „Mali Gorzowiacy”  zatytułowanym  „Od jesieni do lata - jak to kiedyś bywało”.

Rekolekcje

 Rekolekcje - Szkoła Podstawowa 31.03 i 02.04 od godz. 8.00 do 10.45.
 Rekolekcje - Gimnazjum  31.03, 01.04 od godz. 8.00 do 10.45.
 Szczegółowy harmonogram umieszczony jest na gazetkach w holach szkół.
 

«   ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43    »