«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

Pomóż i okaż zainteresowanie - „Potrafię Pomóc”

”Każdy człowiek z całego serca stara się pomóc drugiemu,

pomaga równocześnie sobie”.

”Każdy człowiek z całego serca stara się pomóc drugiemu,

pomaga równocześnie sobie”.

OFERTA PRACY W SZKOLE PODSTAOWEJ IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W BOGDAŃCU

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza  w Bogdańcu informuje o wolnym etacie na stanowisko konserwatora. Rodzaj umowy: umowa o pracę

Zainteresowanych proszę o składanie ofertdo dnia 14.06.2018r.  na adres e-mail: zsbsekretariat@onet.pl, pocztą lub wsekretariacie: Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, ul. Pocztowa 7

66-450 Bogdaniec

Dzień Europejski -

Fotorelacja

Wyróżnienie dla Krysi Berlińskiej w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” objętego patronatem honorowym Lubuskiego Kuratora Oświaty

Z wielką radością informujemy, że Lubuska Komisja Konkursowa Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” wyróżniła na etapie wojewódzkim pracę Krysi Berlińskiej p.t. „Moje wędrówki wokół Gorzowa Wlkp.”

List Minister Edukacji Narodowej do Rodziców i Opiekunów Uczniów

Szanowni Rodzice i Opiekunowie Uczniów klas VII szkoły podstawowej
oraz klas II gimnazjum,

WYRÓŻNIENIE W PRZEGLĄDZIE POWIATOWYM LUBUSKIEJ GALI TANECZNEJ PRO ARTE 2018!

14 maja 2018 nasze dwa zespoły "Mini Twist" oraz "Twist" uczestniczyły w  przeglądzie powiatowym lubuskiej gali tanecznej PRO ARTE 2018 w Kostrzynie.

Miło jest nam poinformować, że zespół TWIST zdobył wyróżnienie- dyplom oraz statuetkę.

Biało – Czerwone barwy w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu.

30 kwietnia już po raz drugi odbył się Bogdaniecki Bieg dla Biało– Czerwonej pod patronatem Wójta Gminy Bogdaniec. Organizowany jest w celu szczególnego uczczenia Dnia Flagi Rzeczypospolitej obchodzonego 2 maja oraz 100- lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Celem biegu jest kształtowanie postaw patriotycznych młodego pokolenia, szacunku do symboli narodowych oraz popularyzacja biegania jako formy zdrowego stylu życia.

Dzień Patrona

Fotorelacja z uroczystości

Dzień Patrona

Do tego wyjątkowego dnia przygotowywaliśmy się wszyscy bardzo starannie.

Spotkanie z bajkopisarzem

08.05.2018r. z okazji Dnia Bibliotekarza, pani Monika Wilk – Kang zorganizowała spotkanie z panem Władysławem Wróblewskim, który oprócz tego, że jest dyrektorem biblioteki w Witnicy, pisze również bajki dla dzieci.

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »