«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych "START" w dniu 6 grudnia w Szkole Podstawowej w Ściechowie organizuje Integracyjny Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego.

Gminne Obchody 100 - lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości

REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ USTANOWIONY!!!

Audycja muzyczna

19 listopada 2018r. odbyła się kolejna audycja muzyczna z cyklu "W Krainie Pani Muzyki" pt. "Kto Ty jesteś? - Polak mały".  Poniżej krótka fotorelacja.

Szkolny konkurs przedmiotowy z matematyki - szkoła podstawowa

Szkolny etap  konkursu przedmiotowego z matematyki dla uczniów ze szkoły podstawowej odbędzie się w 23 listopada 2018 r. na pierwszej godzinie lekcyjnej w gabinecie nr 21.

J. Majchrzak, A. Rutkowska-Szabla

Konkurs matematyczny "ZŁOTA ŻABA"

Etap  szkolny XXVI Konkursu „Złota Żaba” 2018/2019 z matematyki dla uczniów z klasy VII i klasy VIII odbędzie się  22 listopada 2018 r. o godz. 10:00 w bibliotece szkolnej.

J. Majchrzak, A. Rutkowska-Szabla

Spotkanie z cyklu "Porozmawiajmy o książkach"

Kolejny już raz uczniowie klasy trzeciej usiedli na dywanie i rozmawiali o książkach, które ich zaciekawiły.

Zaproszenie na gminne uroczystości z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę NIEPODLEGŁOŚCI

WÓJT GMINY BOGDANIEC, DYREKCJA, NAUCZYCIELE, UCZNIOWIE

SZKOŁY PODSTAWOWEJ im H. SIENKIEWICZA W BOGDAŃCU

ZAPRASZAJĄ

na uroczystość z okazji

100 LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI,

która odbędzie się 9 listopada 2018r.w hali sportowej o godzinie 1100

Zebrania z rodzicami w dniu 06. 11. 2018 r.

Szanowni Państwo,
Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne zapraszają na  zebrania z rodzicami w dniu 06. 11. 2018 r. - wtorek.
Zebrania odbędą się według poniższego harmonogramu:

- 16:30-17:00 zebranie Oddziałowych Rad Rodziców, Zarządu Rady Rodziców i Zarządu Stowarzyszenia- świetlica I segment

- 17.00 -17.45 spotkanie z wychowawcami grup przedszkolnych, klas Szkoły Podstawowej i dotychczasowego gimnazjum

- 17.45 - 18.30 - konsultacje z nauczycielami w holach szkoły
I segment i II segment budynku

Zebranie dotyczy spraw organizacyjnych, zapoznanie z bieżącymi sprawami klas i szkoły.
 Gorąco zapraszamy

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu

DZIEŃ DRZEWA

Dnia 19 października tradycyjnie obchodziliśmy w Naszej szkole Dzień  Drzewa. Jest to międzynarodowa akcja sadzenia drzew odbywająca się w wielu krajach na świecie.

Gorzowski Festiwal Nauki w Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wlkp

W dniu 18.10.2018r. klasy III a, III b i VIII wzięły udział w Gorzowskim Festiwalu Nauki w Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wlkp. Czekały na nas różnorodne zadania z bardzo wielu dziedzin życia. Mieliśmy możliwość zmierzenia się z grami zręcznościowymi: Frisbee i Live Kinetik, sprawdzenia naszego wytrenowania i sprawności fizycznej, doświadczenia naszej obecności pod szkłem i ekspresowym maratonem chemicznym.

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »