«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »

WYPOCZYNEK ZIMOWY 2018

Szczegółowy harmonogram zajęć  sportowo – rekreacyjno –artystycznych
organizowanych podczas ferii zimowych

w  Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu

Gratulacje dla Gabrieli Kubackiej!

Miło jest nam poinformować, że uczennica klasy 3b – Gabriela Kubacka zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego w dwóch konkursach przedmiotowych.
Gabrysia w marcu br. będzie reprezentowała nasza szkołę w wojewódzkich finałach z języka niemieckiego i geografii.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Moleda - nauczycielka języka niemieckiego, Grażyna Kozłowska - nauczycielka geografii

Alicja Andruszko i Oliwia Kwak laureatkami szkolnego konkursu przedmiotowego z języka polskiego

We wtorek, 30 stycznia 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu odbył się szkolny etap kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z języka polskiego dla uczniów szkoły podstawowej.
 Do zmagań na etapie szkolnym przystąpili uczniowie

Wróciliśmy jako Laureaci!

„Tryptyk bożonarodzeniowy” grupy Katharsis zachwycił jury w Finale Wojewódzkim XVIII Spotkań Grup Jasełkowych

FERIE ZIMOWE 2018 W SP BOGDANIEC

.

Niech żyje BAL!!!!!

Mała Akademia Jazzu

Dzisiaj, w ramach Małej Akademii Jazzu, wystąpił dla nas wspaniały polski saksofonista, pan Adam Wendt.

„Najlepiej pracujące Koło Ligi Ochrony Przyrody w roku 2017

Miło jest nam poinformować, że Koło  LOP działające w naszej szkole
zajęło I miejsce w corocznym konkursie na „Najlepiej pracujące Koło Ligi Ochrony Przyrody w roku 2017”.

Uroczyste podsumowanie ww. konkursu odbyło się 16.01.2018 r. w siedzibie Ligi Ochrony Przyrody w Gorzowie Wielkopolskim i było połączone z uroczystymi obchodami 90-lecia LOP w Polsce. Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć w galerii ZO LOP w Gorzowie Wielkopolskim pod adresem: https://www.facebook.com/Liga-Ochrony-Przyrody-ZO-Gorzow-Wlkp-1566880310257795/

Fotorelacja z uroczystości.

XXVIII Powiatowe Spotkania Grup Jasełkowych Pro-Arte

19 stycznia 2018 roku szkolna grupa teatralna Katharsis prowadzona przez panie: Teresę Krycką, Izabelę Jagieło i Martę Bazylewicz-Andruszko wzięła udział w XXVIII Powiatowych Spotkaniach Grup Jaselkowych Pro-Arte w Witnicy.
 Przed licznie zgromadzoną

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   »