«   ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...   »

Magia teatru

18 stycznia uczniowie naszej szkoły z klas podstawowych i gimnazjalnych wzięli udział w spektaklu teatralnym pt. „Magia teatru”.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Dnia 23.01.2018r. odbędzie się zebranie z rodzicami

• godz. 1630– zebranie Oddziałowych Rad Rodziców, Zarządu Stowarzyszenia i Rady Rodziców (stołówka w SP),
  • godz. 1700 – zebrania z wychowawcami klas szkoły podstawowej,
  • godz. 1730- zebranie z wychowawcami klas oddziałów dotychczasowego gimnazjum,  w tym klasy 3AG, 3BG, 3CG rozpoczynają zebranie w holu dot. gimnazjum.
  • godz. 1730 1830 konsultacje z nauczycielami szkoły podstawowej – hol SP
  • godz. 1800 1900 konsultacje z nauczycielami oddziałów dotychczasowego gimnazjum – hol dot. GIMN.

Na zebraniu omawiane będą śródroczne osiągnięcia edukacyjne.

9 stycznia na spotkaniu szkolnego DKK gościła "Zosia z ulicy Kociej"

WOŚP - 2018

Program WOŚP w Bogdańcu - 14.01.2018 - hala sportowa

Musicalowe Jasełka Latino

18.12.2017 odbyły się Musicalowe Jasełka Latino w wykonaniu dzieci z klas mlodszych. Uczniowie przedstawili w nieco inny sposob narodziny Jezusa. Zgodnie z tradycja była Maryja i Jozef, piekne Anioły, Trzej Królowie, pasterze, owieczki, a wszystko przy rytmach muzyki latino. Śpiew przeplatany tańcem i grą na instrumentach nie tylko wprowadziły nas w nastrój świąteczny ale ogrzaly nas w dość mroźne popołudnie.

Aleksandra Olejniczak

„VI SZKOLNY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PRZYRODNICZO - SPORTOWY”

6 grudnia odbył się „VI Szkolny Mikołajkowy Turniej Przyrodniczo - Sportowy”. Tradycyjnie brali w nim udział uczniowie klas 4 – 6 podzieleni na drużyny rywalizujące w następujących konkurencjach: sportowej, plastycznej i przyrodniczej.

Mała Akademia Jazzu

14.12.2017r. w ramach Małej Akademii Jazzu wystąpił dla nas wspaniały gitarzysta, pan Krzysztof „Puma” Piasecki. Poniżej fotorelacja.

Spotkanie świąteczne klasy Ia i Ib

We wtorek 05.12.2017 klasy 1a i 1b wraz z wychowawcami i rodzicami spotkały się na warsztatach przedświątecznych. Podczas spotkania dzieci wraz z rodzicami ozdabiały pierniczki i dekorowały choinki. Ozdoby można zakupić na holu głównym szkoły podstawowej. Serdecznie zapraszamy

„Tygrys tańczy dla Szu – Hin”

05.12.2017r. dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III wybrały się do teatru w Gorzowie Wlkp. Obejrzały tam mikołajkowy spektakl dla dzieci „Tygrys tańczy dla Szu – Hin”. Poniżej krótka fotorelacja.

Uwaga,DZWONKI W DNIACH 15 i 22.XII.2017r. (piątek) Uwaga

W dniach 15 i 22.XII.2017r. (piątek) ulega zmianie rozkład dzwonków:

«   ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...   »