«   ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...   »

VIII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

W piątek 28.09.2018 roku obchodziliśmy w naszej szkole VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Chętni uczniowie wzieli udział w teście, który miał na celu wyłonienie EKSPERTÓW TABLICZKI MNOZENIA Szkoły Podstawowej w Bogdańcu.

01.10.2018 – 12.10.2018 planowany jadłospis szkoła podstawowa

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2018

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w corocznej, ogólnoświatowej akcji "Sprzątanie Świata". Hasło tegorocznej edycji, ogłoszone przez Fundację Nasza Ziemia brzmiało „Akcja- segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej”.

Niestety okazało się, że znowu mieliśmy co zbierać. Na szczęście pogoda dopisała i udało się nam posprzątać śmieci z terenu wokół szkoły i najbliższej okolicy.

Podjęta aktywność okazała się doskonałą lekcją szacunku wobec przyrody i inspiracją do wyrabiania dobrego nawyku dbania o porządek.

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

W piątek, 28.09.2018 r. w trakcie długiej przerwy zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do zmierzenia się z tabliczką mnożenia! Zostań EKSPERTEM TABLICZKI MNOŻENIA! Przyjdź, zdaj egzamin i zdobądź certyfikat!

J. Majchrzak, A. Rutkowska-Szabla

Pierwsze warsztaty polsko-niemieckie LEGO już za nami!

W dniach 21-22 września w Witnicy spotkali się i podjęli współpracę nad projektem uczniowie ze szkół w Bogdańcu, Cedyni i Neutrebbin.

" Pomoce i przyrządy przyrodnika".

W dniu 20 września klasy 4a oraz 4 b wraz z nauczycielem przyrody Katarzyną Szachową wybrali się do lasu na lekcję w terenie o tematyce " Pomoce i przyrządy przyrodnika". Uczniowie wyposażeni w lornetki, lupy i aparaty fotograficzne poznawali przyrodę za pomocą przyrządów przyrodniczych.
nauczyciel przyrody Katarzyna Szachowa

Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych "START" już po raz drugi w Szkole Podstawowej w Baczynie organizuje Integracyjny Turniej Szachowy.

Turniej rozegrany zostanie 3 października 2018r. Start od godz. 13:00 do 17:30.
Dla najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach przewidzieliśmy nagrody i puchary. Chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w tej imprezie.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

W poniedziałkowy poranek, 3 września rozpoczęliśmy uroczystym apelem nowy rok szkolny. Fotorelacja poniżej.

Informacja o zasadach rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020.

Na stronie www.men.gov.pl/rekrutacja zostały zamieszczone najważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące rekrutacji, terminy egzaminów po szkole podstawowej oraz gimnazjum, a także sposób punktowania ocen na świadectwie oraz wyników egzaminów. Strona będzie aktualizowana i uzupełniana o nowe treści.

ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY 2018/2019

Serdecznie witamy po przerwie wakacyjnej. Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów w rozpoczętym roku szkolnym.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego: 3 września o godz. 9.00.

«   ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...   »