«   ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ...   »

Mała Akademia Jazzu

Dzisiaj, w ramach Małej Akademii Jazzu, wystąpił dla nas wspaniały polski saksofonista, pan Adam Wendt.

„Najlepiej pracujące Koło Ligi Ochrony Przyrody w roku 2017

Miło jest nam poinformować, że Koło  LOP działające w naszej szkole
zajęło I miejsce w corocznym konkursie na „Najlepiej pracujące Koło Ligi Ochrony Przyrody w roku 2017”.

Uroczyste podsumowanie ww. konkursu odbyło się 16.01.2018 r. w siedzibie Ligi Ochrony Przyrody w Gorzowie Wielkopolskim i było połączone z uroczystymi obchodami 90-lecia LOP w Polsce. Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć w galerii ZO LOP w Gorzowie Wielkopolskim pod adresem: https://www.facebook.com/Liga-Ochrony-Przyrody-ZO-Gorzow-Wlkp-1566880310257795/

Fotorelacja z uroczystości.

XXVIII Powiatowe Spotkania Grup Jasełkowych Pro-Arte

19 stycznia 2018 roku szkolna grupa teatralna Katharsis prowadzona przez panie: Teresę Krycką, Izabelę Jagieło i Martę Bazylewicz-Andruszko wzięła udział w XXVIII Powiatowych Spotkaniach Grup Jaselkowych Pro-Arte w Witnicy.
 Przed licznie zgromadzoną

Magia teatru

18 stycznia uczniowie naszej szkoły z klas podstawowych i gimnazjalnych wzięli udział w spektaklu teatralnym pt. „Magia teatru”.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Dnia 23.01.2018r. odbędzie się zebranie z rodzicami

• godz. 1630– zebranie Oddziałowych Rad Rodziców, Zarządu Stowarzyszenia i Rady Rodziców (stołówka w SP),
  • godz. 1700 – zebrania z wychowawcami klas szkoły podstawowej,
  • godz. 1730- zebranie z wychowawcami klas oddziałów dotychczasowego gimnazjum,  w tym klasy 3AG, 3BG, 3CG rozpoczynają zebranie w holu dot. gimnazjum.
  • godz. 1730 1830 konsultacje z nauczycielami szkoły podstawowej – hol SP
  • godz. 1800 1900 konsultacje z nauczycielami oddziałów dotychczasowego gimnazjum – hol dot. GIMN.

Na zebraniu omawiane będą śródroczne osiągnięcia edukacyjne.

9 stycznia na spotkaniu szkolnego DKK gościła "Zosia z ulicy Kociej"

WOŚP - 2018

Program WOŚP w Bogdańcu - 14.01.2018 - hala sportowa

Musicalowe Jasełka Latino

18.12.2017 odbyły się Musicalowe Jasełka Latino w wykonaniu dzieci z klas mlodszych. Uczniowie przedstawili w nieco inny sposob narodziny Jezusa. Zgodnie z tradycja była Maryja i Jozef, piekne Anioły, Trzej Królowie, pasterze, owieczki, a wszystko przy rytmach muzyki latino. Śpiew przeplatany tańcem i grą na instrumentach nie tylko wprowadziły nas w nastrój świąteczny ale ogrzaly nas w dość mroźne popołudnie.

Aleksandra Olejniczak

„VI SZKOLNY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PRZYRODNICZO - SPORTOWY”

6 grudnia odbył się „VI Szkolny Mikołajkowy Turniej Przyrodniczo - Sportowy”. Tradycyjnie brali w nim udział uczniowie klas 4 – 6 podzieleni na drużyny rywalizujące w następujących konkurencjach: sportowej, plastycznej i przyrodniczej.

«   ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ...   »