«   ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...   »

Sukces Krysi Berlińskiej

Sukces Krysi Berlińskiej w konkursie zorganizowanym przez PTTK p.t. „Poznajemy Ojcowiznę”

15 marca 2018 roku w siedzibie gorzowskiego oddziału PTTK, odbyło się uroczyste podsumowanie etapu rejonowego XXV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę."  Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy piątej Krystyna Berlińska została laureatką etapu rejonowego, a jej praca p.t. „Moje wędrówki wokół Gorzowa Wlkp.” została tym samym zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego.

Lista dzieci zakwalifikowanych do grupy 3,4,5,- latków, grupy 6-latków i klasy I Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu w ramach rekrutacji 2018/2019

Do dnia 29.03.2018r. rodzice dzieci zakwalifikowanych są zobowiązani potwierdzić wolę przyjęcia kandydata do Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu w postaci pisemnego oświadczenia. W tym celu należy zgłosić się do do sekretariatu szkoły.

IV KLASA SPORTOWA PIŁKARSKA REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu informuje że od roku szkolnego 2017/2018 w naszej szkole funkcjonują sportowe klasy o profilu piłkarskim.

Mała Akademia Jazzu

Audycja muzyczna

Audycja muzyczna dla dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III.

Dzień Wiosny

Dzień Wiosny w naszej szkole rozpoczęliśmy od szkolnego konkursu recytatorskiego

WARSZTATY WIELKANOCNE

Świetlica Szkoły Podstawowej  im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu, zaprasza uczniów i rodziców na ,,warsztaty wielkanocne’’.

Dzień nowych technologii w edukacji

kmen.pdf » konkurs_MEN

Zebranie

Dnia 13.03.2018r. odbędzie się zebranie z rodzicami
godz. 16:30– zebranie Oddziałowych Rad Rodziców, Zarządu Stowarzyszenia i Rady  Rodziców (świetlica SP),
godz. 17:00 – zebrania z wychowawcami klas szkoły podstawowej,
godz. 17:30- zebranie z wychowawcami klas oddziałów dotychczasowego gimnazjum,
godz. 17:30 – 18:30 – konsultacje z nauczycielami szkoły podstawowej – hol SP
godz. 18:00 – 19:00 – konsultacje z nauczycielami oddziałów dotychczasowego gimnazjum – hol GIMN.

«   ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...   »