«   ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...   »

Kiermasz książek

W dniach 20- 29 listopada 2017 zapraszamy na wydarzenie czytelnicze organizowane przez Bibliotekę Szkolną w Bogdańcu!
Zapraszamy w godzinach pracy biblioteki!

Narodowe Święto Niepodległości w Bogdańcu – tradycyjnie w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu.

10 listopada  w Szkole Podstawowej odbyła się uroczysta akademii z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Młodzież, dzieci, nauczyciele  wraz z przedstawicielami władz i mieszkańcami uczestniczyli także w apelu poległych przy pomnikach na placu przykościelnym.

Bezpieczna cyfrowa szkoła - badania kompetencji, wiedzy i postaw związanych z profilaktyką e-zagrożeń - realizacja projektu "Cyfrowobezpieczni.pl"

W ramach projektu Cyfrowobezpieczni, przeprowadzone jest badanie kompetencji, wiedzy i postaw związanych z profilaktyką e-zagrożeń.

Poniżej znajdują się linki do ankiet, o wypełnienie których prosimy całą społeczność szkolną: nauczycieli, uczniów, i rodziców.

Mała Akademia Jazzu

Mała Akademia Jazu, 9.11.2017 r. - fotorelacja

Dnia 07.11.2017r. odbędzie się zebranie z rodzicami
godz. 16.30– zebranie Oddziałowych Rad Klasowych, Zarządu Stowarzyszenia i Rady Rodziców (świetlica SP),
godz. 17.00 – zebrania z wychowawcami klas szkoły podstawowej,
godz. 17.30 - 18.30 – konsultacje z nauczycielami szkoły podstawowej odbywać się będą w hali sportowej.
godz. 17.30 - zebranie z wychowawcami klas oddziałów gimnazjum,
godz. 18.00 – 19.00 – konsultacje z nauczycielami oddziałów gimnazjum odbywać się będą w hali sportowej.

Na zebraniach omawiane będą sprawy bieżące szkoły i poszczególnych oddziałów klasowych.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bogdańcu Małgorzata Reks

DZIEŃ DRZEWA 2017

18 października w naszej szkole już po raz kolejny obchodziliśmy Światowy Dzień Drzewa.

Obchody Dnia Drzewa swoją obecnością uświetniła Pani Aldona Bernacka - przedstawiciel Nadleśnictwa Bogdaniec.

Batik w Pracowni Edukacji Twórczej

W poniedziałek na zajęciach plastycznych w Pracowni Edukacji Twórczej dzieci poznały jedną z najstarszych technik barwnego zdobienia tkanin. Polega ona na nakładaniu wosku  i kąpieli tkaniny w barwniku, który farbuje jedynie miejsca nie zamaskowane warstwą wosku.

Dzień Komisji Edukacji Narodowej 2017

PASOWANIE NA UCZNIA

Seans w mobilnym planetarium

We wtorek, 10 października 2017r. gościliśmy w naszej szkole mobilne planetarium. Młodsze dzieci obejrzały film pt. "Sekrety kartonowej rakiety", natomiast uczniowie klas IV-V "Powrót na księżyc". Wszyscy byli zachwyceni "rozgwieżdżonym niebem", które mogli zobaczyć w kopule planetarium.

«   ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...   »