• ..
  • PROJEKT 2016/2017
«   1 2    »

Wycieczka na mecz polskiej ekstraklasy

Z przyjemnością informujemy że uczniowie Zespołu Szkół w Bogdańcu którzy na co dzień trenują piłkę nożną w UKS Chemik w dniu 13.XII.2015 byli uczestnikami wycieczki na mecz polskiej ekstraklasy.

„Kibic na 6”

W związku z udziałem naszej szkoły w programie edukacyjnym  „Kibic na 6” oprócz zajęć sportowych, uczniowie naszej szkoły wzięli  również udział  w zajęciach  teoretycznych przygotowanych przez p. Pawęską mających  na celu nauczenie dzieci  najważniejszych zasad uczestnictwa w imprezach sportowych oraz  kibicowania zgodnie z zasadami Fair- play!!!

Zdobyte informacje i umiejętności właściwego zachowania się  uczniowie będą mogli wykorzystać  podczas najbliższej wycieczki na mecz żużlowy który odbędzie się 8.06.2014r w Gorzowie Wlkp.

Pierwszy trening uczniów z Bogdańca na kortach ziemnych

Nauczyciel wychowania fizycznego, pani Joanna Pawęska zabrała swoich podopiecznych w piatek, 30 maja na pierwszy trening uczniów z Bogdańca na kortach ziemnych... Rewelacyjnie poszło! TENIS, SQUASH, SIŁOWNIA i wspaniała atmosfera.

Dziękuję w imieniu swoim oraz uczniów właścicielowi kortów "U Szczepana" w Gorzowie Wlkp. za wspaniałe przyjęcie.

Joanna Pawęska

DZIEŃ DZIECKA I SPORTU

W ramach Dnia Dziecka zorganizowane zostały w naszej szkole rozgrywki sportowe dla uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

W SP klasy najmłodsze rywalizowały w wyścigach rzędów, a klasy starsze w turnieju piłki nożnej i ręcznej. Każda klasa otrzymała worek słodkości i lody.

Joanna Pawęska

Europejski Tydzień sportu

TENIS STOŁOWY

Uczniowie szkoły podstawowej trenują także tenis stołowy.

W br. szkolnym treningi, a później rozgrywki sportowe prowadzą: prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Bogdanka” założonego przy Zespole Szkół w Bogdańcu – p. Dariusz Drozd i p. Joanna Pawęska - wiceprezes w/w klubu, nauczycielka wychowania fizycznego w naszej szkole.

Powiatowa Spartakiada Młodzieży w siatkówce dziewcząt

26 listopada reprezentacja dziewcząt ze szkoły podstawowej rywalizowała
w zawodach sportowych w siatkówce. Zawody te odbyły się w ramach Powiatowej Spartakiady Młodzieży, a ich gospodarzem była Szkoła Podstawowa w Bogdańcu. Nasz zespół zagrała bardzo dobre spotkania i wywalczył II miejsce na jedenaście drużyn. Tym samym podzielił medale pomiędzy dwoma drużynami z Kostrzyna. Dziewczyny przygotowała pani Joanna Pawęska.

W rozgrywkach powiatowych uczestniczyli również chłopcy, którzy pod kierownictwem pana Janusza Mazurczaka zajęli IV miejsce.

Taekwon-do / kickboxing - KLUB SPORTOWY „DRAGON” SEKCJA BOGDANIEC

W roku szkolnym  2013/2014 uczniowie Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół w Bogdańcu  kontynuują naukę taekwon-do i kickboxing pod okiem p. Rafała Bagińskiego – głównego trenera zawodników  Klubu Sportowego  DRAGON:  sekcje Gorzów Wlkp. i Bogdaniec, trenera KADRY NARODOWEJ W TAEKWON-DO ITF. Wraz z uczniami naszej szkoły trenują rodzice uczniów ze szkoły.

Piłka nożna z Klubem Sportowym "Kłos" Małyszyn

Uczniowie szkoły podstawowej w Bogdańcu maja także możliwości uczestnictwa w treningach gry w piłkę nożną.

W roku szkolnym 2013/2014 kontynuują zajęcia trenerzy z  Klubu Sportowego "Kłos" MAŁYSZYN. Obecnie w klubie działają dwie sekcje zawodnicze, juniorów (do lat 19) oraz seniorów (powyżej lat 19).Zajęcia prowadzi trener Stanisław Adamski, mający w swoim dorobku m.in. starty w II lidze piłkarskiej.

Ćwiczenia sprawności ogólnej w formie toru przeszkód

«   1 2    »