STRONA GŁÓWNA
  • ...
  • szkoła z klasą
  • Przekaż 1% podatku na Szkołę
  • RODO
  • certyfikat
klasa sportowa o profilu piłki noznej
«   1 2 3 4 5 6 7    »

ŻYJMY ZDROWO!

Świetlica szkolna aktywnie włączyła się w działania promujące zdrowie w naszej szkole. Dzieci wraz z wychowawcami przygotowały owocowe wersje gier, które poznały już wcześniej. Takie samodzielnie wykonane gry to ogromna frajda i doskonały pomysł na pokonanie nudy. W trakcie "zdrowych" zajęć poznawaliśmy oryginalne i egzotyczne owoce i warzywa, dowiadywaliśmy się jak dieta wpływa na nasz organizm, co powinniśmy robić, żeby pozostać w dobrej formie. 

ZAPACH PRZEDWIOŚNIA

Korzystając z pięknej pogody za oknem coraz więcej czasu spędzamy na szkolnym placu zabaw.

WALENTYNKI

.

POMAGAMY PTAKOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

Przez cały tydzień rozmawialiśmy z wychowankami jak możemy pomagać zwierzętom zimą. Dzieci obejrzały film edukacyjny, dokarmiały ptaki w karmnikach zbożem i wieszały słoninkę dla sikorek. Na koniec powstała ciekawa praca, którą przygotowywały wspólnie przez kilka dni. 

Dzień Babci i Dziadka w świetlicy

Z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowaliśmy galerię portretów naszych dziadków i babć. Zapraszamy do galerii portretów

ZIMA W ŚWIETLICY

.

Warsztaty dekoracji świątecznych

W czwartek 7 grudnia 2016 roku spotkaliśmy się w godzinach popołudniowych na warsztatach dekoracji bożonarodzeniowych. Warsztat jest okazją, aby w przyjemnej atmosferze, dzieci wraz z rodzicami i pracownikami szkoły spotkali się i wspólnie rozwinęli wodze fantazji. Tegoroczny warsztat był już trzecim warsztatem więc z dumą pragniemy ogłosić, że wpisauje się już w tradycję przygotowań świątecznych w naszej świetlicy. Wszystkie dekoracje zostały sprzedane na gminnym kiermaszu świątecznym, a dochód z ich sprzedaży został przeznaczony na zakup artykułów plastycznych. Dziękujemy wsztystkim osobom, które znalazły czas, aby wspomóc naszą świetlicę. 

Zmiana terminu warsztatów

Informujemy, że zaplanowane na czwartek (8 grudnia) warsztaty ozdób bożonarodzeniowych zostały przełożone na środę - 7 grudnia br. w godz. 16.00-18.00 w świetlicy Szkoły Podstawowej.

Zapraszamy serdecznie uczniów wraz z rodzinami!

 

Owoce na słono?

.

Przyszła JESIEŃ do świetlicy

I do nas przyszła w końcu Pani Jesień!

 

«   1 2 3 4 5 6 7    »