STRONA GŁÓWNA
  • ...
  • szkoła z klasą
  • Przekaż 1% podatku na Szkołę
  • RODO
  • certyfikat
klasa sportowa o profilu piłki noznej
«   1 2 3 4 5 6    »

Henryk Sienkiewicz w świetlicy!

W dniu 6 maja braliśmy udział w pięknej i podniosłej uroczystości nadania imienia naszej szkole. Świętowaliśmy również 70 rocznicę istnienia Szkoły Podstawowej w Bogdańcu. 

Majowe święta

Drugiego maja obchodzimy Dzień Flagi Państwowej, a 3 maja Święto Konstytucji. W świetlicy postanowiliśmy uczcić oba dni okolicznościowymi pracami plastycznymi.

Idzie WIOSNA do świetlicy...

.

Papierowy MINECRAFT

Kiedy rozmawialiśmy w świetlicy o naszych zainteresowaniach okazało się, że spora grupa dzieci bardzo lubi grać w grę komputerową MINECRAFT. Dzieci barwnie opowiadały o możliwościach rozbudowy własnego świata w grze. Postanowiliśmy wspólnie, że połączymy komputerowy świat MINECRAFTa ze świetlicowymi pracami plastyczno-technicznymi. Oto rezultat:

W świątecznym klimacie...

.

Zimowe prace

.

NOWA piramida zdrowego żywienia!

Naukowcy zmodyfikowali zalecenia dotyczące zdrowego żywienia. 

Zabawy z klockami

.

Kiermasz ozdób Bożonarodzeniowych

Przepiękne ozdoby świąteczne 19 grudnia sprzedawały uczennice Szkoły Podstawowej w Bogdańcu. Wszystkie dekoracje powstały na warsztatach dekoracji świątecznych dla dzieci i rodziców, zorganizowanych już po raz drugi przez świetlicę Szkoły Podstawowej. 

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ GRY W WARCABY

Już po raz drugi rozegraliśmy Mikołajkowy turniej gry w warcaby. Niestety, ale nie udało nam się zakończyć rozgrywek w grudniu i Mikołajkowy turniej kończyliśmy w styczniu. Zawodnicy mieli do rozegraniu ponad sto partii warcabowych!

«   1 2 3 4 5 6    »