XVIII Dziecięcy Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej

W dniu 28.01.2017 kolędy i pastorałki rozbrzmiewały w Ściechowie podczas XVIII Dziecięcego Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej, nad którym honorowy patronat objął ks. Tadeusz Giedrys. W przesłuchaniach wzięło udział 76 wokalistów w trzech kategoriach wiekowych. Jury po wysłuchaniu wszystkich wokalistów przyznało wyróżnienia, tytuły laureatów oraz najważniejszą nagrodę Grand Prix, którą w tym roku otrzymała uczennica naszego gimnazjum Oliwia Królikowska, za wykonanie kolędy „Uciekali”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

ds2017.pdf » dyplom_Ściechów_2017

Nominacja Szkoły Podstawowej w Bogdańcu

Szkoła Podstawowa w Zespole Szkoła w Bogdańcu jest nominowana przez Ośrodek Rozwijania Edukacji do wyróżnienia za podjęcie przez szkołę zadań na rzecz rozpoznawania i rozwijania  zainteresowań, predyspozycji i zdolności najmłodszych w szkole.