«   1 2    »

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób o wielkim sercu: Uczniom, Rodzicom, Babciom i Dziadkom, Nauczycielom. Dzięki Państwu pomocy zebraliśmy i przekazaliśmy babci Nadii, pani Alfredzie 1.314,18 złotych, które przeznaczyła na sprowadzenie ciała swojej pięcioletniej wnuczki z Irlandii.

Zbiórka na sprowadzenie ciała maleńkiej Nadii

Pomóżmy Babci, która jest mieszkanką naszej gminy, sprowadzić ciało wnuczki do Polski.

Od 24 stycznia do 31 stycznia 2020 roku w naszej szkole zbieramy pieniądze na sprowadzenie ciała Nadii.

Dziękujemy za dobre serca.
 Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu

Dziękujemy za udział w akcji „Razem na Święta”

Szanowni Państwo,

w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do naszej akcji „Razem na Święta”. Inicjatywa miała na celu zachęcenie uczniów do działań charytatywnych i wsparcia osób potrzebujących w okresie przedświątecznym.

W tej edycji (grudzień 2019 roku) do naszej akcji przyłączyło się ponad 1 mln 100 tys. uczniów i prawie 117,5 tys. nauczycieli. Otrzymaliśmy od Państwa ponad 10 tys. zgłoszeń!

W załączeniu przekazujemy pamiątkowy dyplom za udział w akcji.

Dziękujemy za dzielenie się dobrem i wspieranie innych!

Anna Ostrowska

Rzecznik Prasowy MEN

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października 2019 oku obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Podczas długiej przerwy uczniowie naszej szkoły mogli sprawdzić się w liczeniu na czas. Miło nam poinformować, że 21 uczniów uzyskało tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia!

Zebrania z rodzicami 2018/2019

Zakończenie roku szkolnego

W czwartek 21 czerwca podczas uroczystego apelu wyróżniliśmy wyjątkowych uczniów dyplomami.

Chińska lekcja

We wtorkowy poranek 17 kwietnia odwiedzili naszych uczniów i dzieci z przedszkola Państwo Kang. Pani Monika Wilk-Kang i Pan Lipu Kang przybliżyli nam tradycje, zwyczaje i kulturę Państwa Środka. To była bardzo  ciekawa lekcja! Dziękujemy serdecznie!

KONKURS WIELKANOCNY DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Wszystkie dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego oraz ich rodziców zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie wielkanocnym.

Zebranie rodziców uczniów klasy VI szkoły podstawowej

Dyrektor Zespołu Szkół w Bogdańcu serdecznie zaprasza rodziców uczniów klasy VI na spotkanie,

które odbędzie się w dniu 12.06.2017r. o godzinie 17.00   w świetlicy szkoły podstawowej.

Z poważaniem dyrektor szkoły Małgorzata Reks

«   1 2    »